MENU

U10 Piger (10) 1/2 5v5 Efterår (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
106091 Kl. 11:45 BK Hekla 1 HIK 1
106092 Kl. 11:45 Oversidder B 1908 1
106093 Kl. 11:45 FA 2000 1 B 93 1
106094 Kl. 11:45 FB 1 BK Fix 1
106095 Kl. 12:05 Vanløse Sundby BK 1 Bane 1
106096 Kl. 12:05 Oversidder Oversidder
106097 Kl. 12:05 BK Hekla 1 B 1908 1
106098 Kl. 12:05 Oversidder HIK 1
106099 Kl. 12:25 B 93 1 FB 1
106100 Kl. 12:25 BK Fix 1 FA 2000 1
106101 Kl. 12:25 Oversidder Sundby BK 1
106102 Kl. 12:25 Vanløse Oversidder Bane 1
106103 Kl. 12:45 B 93 1 BK Hekla 1
106104 Kl. 12:45 HIK 1 FA 2000 1
106105 Kl. 12:45 B 1908 1 FB 1
106106 Kl. 12:45 BK Fix 1 Oversidder
106107 Kl. 13:05 Sundby BK 1 BK Hekla 1
106108 Kl. 13:05 HIK 1 Vanløse
106109 Kl. 13:05 B 1908 1 Oversidder
106110 Kl. 13:05 Oversidder Oversidder
106111 Kl. 13:25 Sundby BK 1 B 93 1
106112 Kl. 13:25 FA 2000 1 Vanløse
106113 Kl. 13:25 FB 1 Oversidder
106114 Kl. 13:25 Oversidder BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
106115 Kl. 11:45 BK Hekla 1 FB 1
106116 Kl. 11:45 HIK 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
106117 Kl. 11:45 B 1908 1 Vanløse
106118 Kl. 11:45 Oversidder Oversidder
106119 Kl. 12:05 B 93 1 Oversidder
106120 Kl. 12:05 FA 2000 1 Sundby BK 1
106121 Kl. 12:05 BK Hekla 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
106122 Kl. 12:05 HIK 1 FB 1
106123 Kl. 12:25 FA 2000 1 Oversidder
106124 Kl. 12:25 Sundby BK 1 B 1908 1
106125 Kl. 12:25 Vanløse Oversidder Bane 1
106126 Kl. 12:25 Oversidder B 93 1
106127 Kl. 12:45 FB 1 Vanløse
106128 Kl. 12:45 B 1908 1 HIK 1
106129 Kl. 12:45 Oversidder BK Hekla 1
106130 Kl. 12:45 BK Fix 1 Oversidder
106131 Kl. 13:05 FB 1 FA 2000 1
106142 Kl. 13:05 B 93 1 HIK 1
106143 Kl. 13:05 Oversidder BK Hekla 1
106144 Kl. 13:05 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Sundby BK 1 Bane 1
106145 Kl. 13:25 Oversidder FA 2000 1
106146 Kl. 13:25 Vanløse B 93 1 Bane 1
106147 Kl. 13:25 Oversidder B 1908 1
106148 Kl. 13:25 Sundby BK 1 Oversidder
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
106149 Kl. 10:00 Vanløse BK Hekla 1 Bane 1
106150 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Oversidder
106151 Kl. 10:00 B 1908 1 FA 2000 1
106152 Kl. 10:00 FB 1 Oversidder
106153 Kl. 10:20 B 93 1 BK Fix 1
106154 Kl. 10:20 HIK 1 Oversidder
106155 Kl. 10:20 FA 2000 1 BK Hekla 1
106156 Kl. 10:20 FB 1 Sundby BK 1
106157 Kl. 10:40 BK Fix 1 B 1908 1
106158 Kl. 10:40 Oversidder HIK 1
106159 Kl. 10:40 Oversidder B 93 1
106160 Kl. 10:40 Oversidder Vanløse
106161 Kl. 11:00 BK Hekla 1 B 1908 1
106162 Kl. 11:00 Oversidder FB 1
106163 Kl. 11:00 Oversidder FA 2000 1
106164 Kl. 11:00 Vanløse Sundby BK 1 Bane 1
106165 Kl. 11:20 BK Hekla 1 Oversidder
106166 Kl. 11:20 B 93 1 FB 1
106167 Kl. 11:20 FA 2000 1 BK Fix 1
106168 Kl. 11:20 Sundby BK 1 HIK 1
106169 Kl. 11:40 HIK 1 Oversidder
106170 Kl. 11:40 B 1908 1 B 93 1
106171 Kl. 11:40 BK Fix 1 Vanløse
106172 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
106173 Kl. 10:00 B 93 1 Sundby BK 1
106174 Kl. 10:00 Vanløse FA 2000 1 Bane 1
106175 Kl. 10:00 FB 1 Oversidder
106176 Kl. 10:00 BK Fix 1 Oversidder
106177 Kl. 10:20 Sundby BK 1 BK Hekla 1
106178 Kl. 10:20 HIK 1 Vanløse
106179 Kl. 10:20 Oversidder B 1908 1
106180 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder
106181 Kl. 10:40 BK Hekla 1 B 93 1
106182 Kl. 10:40 FA 2000 1 HIK 1
106183 Kl. 10:40 B 1908 1 FB 1
106184 Kl. 10:40 Oversidder BK Fix 1
106185 Kl. 11:00 FB 1 FA 2000 1
106186 Kl. 11:00 B 93 1 BK Fix 1
106187 Kl. 11:00 Sundby BK 1 Oversidder
106188 Kl. 11:00 Vanløse Oversidder Bane 1
106189 Kl. 11:20 Oversidder BK Hekla 1
106190 Kl. 11:20 B 1908 1 Vanløse
106191 Kl. 11:20 Oversidder Oversidder
106192 Kl. 11:20 HIK 1 Sundby BK 1
106193 Kl. 11:40 BK Hekla 1 HIK 1
106194 Kl. 11:40 Oversidder B 1908 1
106195 Kl. 11:40 FA 2000 1 B 93 1
106196 Kl. 11:40 BK Fix 1 FB 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
106197 Kl. 13:30 Oversidder FA 2000 1
106198 Kl. 13:30 B 93 1 Vanløse
106199 Kl. 13:30 Oversidder B 1908 1
106200 Kl. 13:30 Sundby BK 1 Oversidder
106201 Kl. 13:50 FB 1 Oversidder
106202 Kl. 13:50 B 93 1 HIK 1
106203 Kl. 13:50 BK Hekla 1 FA 2000 1
106204 Kl. 13:50 Sundby BK 1 BK Fix 1
106205 Kl. 14:10 FB 1 Vanløse
106206 Kl. 14:10 B 1908 1 HIK 1
106207 Kl. 14:10 Oversidder BK Hekla 1
106208 Kl. 14:10 BK Fix 1 Oversidder
106209 Kl. 14:30 FA 2000 1 Oversidder
106210 Kl. 14:30 B 1908 1 Sundby BK 1
106211 Kl. 14:30 Vanløse Oversidder Bane 1
106212 Kl. 14:30 Oversidder B 93 1
106213 Kl. 14:50 Oversidder B 93 1
106214 Kl. 14:50 FA 2000 1 Sundby BK 1
106215 Kl. 14:50 BK Hekla 1 BK Fix 1
106216 Kl. 14:50 HIK 1 FB 1
106217 Kl. 15:10 Oversidder FB 1
106218 Kl. 15:10 HIK 1 Oversidder
106219 Kl. 15:10 BK Fix 1 B 1908 1
106220 Kl. 15:10 Vanløse BK Hekla 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind