MENU

U6 Drenge (14) 3v3 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
788452 Kl. 11:15 BK Fix 1 Østerbro IF 1
788453 Kl. 11:15 B 1903 1 KB 1
788454 Kl. 11:15 B 93 1 GVI 1
788455 Kl. 11:15 KB 2 FB 1
788456 Kl. 11:35 KB 1 BK Fix 1
788457 Kl. 11:35 Østerbro IF 1 B 1903 1
788458 Kl. 11:35 KB 2 B 93 1
788459 Kl. 11:35 FB 1 GVI 1
788460 Kl. 11:55 BK Fix 1 B 1903 1
788461 Kl. 11:55 Østerbro IF 1 KB 1
788462 Kl. 11:55 FB 1 B 93 1
788463 Kl. 11:55 GVI 1 KB 2
788464 Kl. 12:15 B 93 1 BK Fix 1
788465 Kl. 12:15 GVI 1 Østerbro IF 1
788466 Kl. 12:15 KB 1 KB 2
788467 Kl. 12:15 B 1903 1 FB 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
788436 Kl. 10:00 BK Frem 1 FA 2000 1
788437 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Hellas 1
788438 Kl. 10:00 HIK 1 Vanløse IF 1
788439 Kl. 10:00 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
788440 Kl. 10:20 BK Hellas 1 BK Frem 1
788441 Kl. 10:20 FA 2000 1 BK Skjold 1
788442 Kl. 10:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
788443 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 Vanløse IF 1
788444 Kl. 10:40 BK Frem 1 BK Skjold 1
788445 Kl. 10:40 FA 2000 1 BK Hellas 1
788446 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 HIK 1
788447 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
788448 Kl. 11:00 HIK 1 BK Frem 1
788449 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 FA 2000 1
788450 Kl. 11:00 BK Hellas 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
788451 Kl. 11:00 BK Skjold 1 Jægersborg BK 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
788468 Kl. 12:00 BK Frem 1 HIK 1
788469 Kl. 12:00 B 93 1 B 1903 1
788470 Kl. 12:00 FA 2000 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
788471 Kl. 12:00 FB 1 KB 1
788472 Kl. 12:20 B 1903 1 BK Frem 1
788473 Kl. 12:20 HIK 1 B 93 1
788474 Kl. 12:20 KB 1 FA 2000 1
788475 Kl. 12:20 FB 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
788476 Kl. 12:40 BK Frem 1 B 93 1
788477 Kl. 12:40 HIK 1 B 1903 1
788478 Kl. 12:40 FA 2000 1 FB 1
788479 Kl. 12:40 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
KB 1 Bane 1
788480 Kl. 13:00 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
788481 Kl. 13:00 KB 1 HIK 1
788482 Kl. 13:00 B 1903 1 FA 2000 1
788483 Kl. 13:00 B 93 1 FB 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
788484 Kl. 11:45 BK Hellas 1 Jægersborg BK 1
788485 Kl. 11:45 GVI 1 Østerbro IF 1
788486 Kl. 11:45 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
788487 Kl. 11:45 BK Fix 1 KB 2
788488 Kl. 12:05 Østerbro IF 1 BK Hellas 1
788489 Kl. 12:05 Jægersborg BK 1 GVI 1
788490 Kl. 12:05 BK Skjold 1 BK Fix 1
788491 Kl. 12:05 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
KB 2 Bane 1
788492 Kl. 12:25 BK Hellas 1 GVI 1
788493 Kl. 12:25 Jægersborg BK 1 Østerbro IF 1
788494 Kl. 12:25 KB 2 BK Skjold 1
788495 Kl. 12:25 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
788496 Kl. 12:45 KB 2 BK Hellas 1
788497 Kl. 12:45 BK Fix 1 Jægersborg BK 1
788498 Kl. 12:45 Østerbro IF 1 BK Skjold 1
788499 Kl. 12:45 GVI 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
788516 Kl. 10:00 BK Frem 1 Jægersborg BK 1
788517 Kl. 10:00 KB 1 KB 2
788518 Kl. 10:00 BK Hellas 1 HIK 1
788519 Kl. 10:00 FB 1 BK Fix 1
788520 Kl. 10:20 KB 1 BK Frem 1
788521 Kl. 10:20 KB 2 Jægersborg BK 1
788522 Kl. 10:20 BK Fix 1 BK Hellas 1
788523 Kl. 10:20 HIK 1 FB 1
788524 Kl. 10:40 BK Frem 1 KB 2
788525 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 KB 1
788526 Kl. 10:40 BK Hellas 1 FB 1
788527 Kl. 10:40 HIK 1 BK Fix 1
788528 Kl. 11:00 FB 1 BK Frem 1
788529 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 BK Hellas 1
788530 Kl. 11:00 BK Fix 1 KB 1
788531 Kl. 11:00 KB 2 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
788500 Kl. 10:00 FA 2000 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
788501 Kl. 10:00 B 1903 1 GVI 1
788502 Kl. 10:00 BK Skjold 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
788503 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 B 93 1
788504 Kl. 10:20 B 1903 1 FA 2000 1
788505 Kl. 10:20 GVI 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
788506 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 BK Skjold 1
788507 Kl. 10:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
B 93 1 Bane 1
788508 Kl. 10:40 FA 2000 1 GVI 1
788509 Kl. 10:40 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
788510 Kl. 10:40 B 93 1 BK Skjold 1
788511 Kl. 10:40 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
788512 Kl. 11:00 B 93 1 FA 2000 1
788513 Kl. 11:00 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
788514 Kl. 11:00 BK Skjold 1 B 1903 1
788515 Kl. 11:00 GVI 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind