MENU

U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
811295 Kl. 12:00 BK Fix 4 Husum BK 2
811296 Kl. 12:00 HIK 3 Nørrebro United 2
811297 Kl. 12:00 B 1903 4 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
811298 Kl. 12:00 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Vanløse 4 Bane 1
811299 Kl. 12:20 FA 2000 6 GVI 2
811300 Kl. 12:20 Nørrebro United Xtra Oversidder Bane 1
811301 Kl. 12:20 BK Fix 4 Nørrebro United 2
811302 Kl. 12:20 HIK 3 Husum BK 2
811303 Kl. 12:40 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
FB 2 Bane 1
811304 Kl. 12:40 Vanløse 4 B 1903 4
811305 Kl. 12:40 Nørrebro United Xtra GVI 2 Bane 1
811306 Kl. 12:40 FA 2000 6 Oversidder
811307 Kl. 13:00 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
BK Fix 4 Bane 1
811308 Kl. 13:00 Husum BK 2 B 1903 4
811309 Kl. 13:00 Nørrebro United 2 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
811310 Kl. 13:00 Vanløse 4 HIK 3
811311 Kl. 13:20 GVI 2 BK Fix 4
811312 Kl. 13:20 Husum BK 2 FA 2000 6
811313 Kl. 13:20 Nørrebro United 2 Nørrebro United Xtra
811314 Kl. 13:20 Oversidder HIK 3
811315 Kl. 13:40 GVI 2 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
811316 Kl. 13:40 B 1903 4 FA 2000 6
811317 Kl. 13:40 FB 2 Nørrebro United Xtra
811318 Kl. 13:40 Oversidder Vanløse 4
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
811319 Kl. 12:00 BK Fix 4 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
811330 Kl. 12:00 Husum BK 2 Vanløse 4
811331 Kl. 12:00 Nørrebro United 2 FA 2000 6
811332 Kl. 12:00 HIK 3 Nørrebro United Xtra
811333 Kl. 12:20 KB 10 Oversidder
811334 Kl. 12:20 B 1903 4 GVI 2
811335 Kl. 12:20 BK Fix 4 Vanløse 4
812395 Kl. 12:20 Husum BK 2 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
812396 Kl. 12:40 B 1903 4 Oversidder
812397 Kl. 12:40 GVI 2 Nørrebro United 2
812398 Kl. 12:40 FA 2000 6 HIK 3
812399 Kl. 12:40 Nørrebro United Xtra KB 10 Bane 1
812400 Kl. 13:00 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
FA 2000 6 Bane 1
812401 Kl. 13:00 Nørrebro United 2 Husum BK 2
812402 Kl. 13:00 HIK 3 BK Fix 4
812403 Kl. 13:00 Vanløse 4 Nørrebro United Xtra
812404 Kl. 13:20 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
B 1903 4 Bane 1
812405 Kl. 13:20 KB 10 Husum BK 2
812406 Kl. 13:20 Oversidder BK Fix 4
812407 Kl. 13:20 Vanløse 4 GVI 2
812408 Kl. 13:40 Nørrebro United Xtra B 1903 4 Bane 1
812409 Kl. 13:40 FA 2000 6 KB 10
812410 Kl. 13:40 Oversidder Nørrebro United 2
812411 Kl. 13:40 GVI 2 HIK 3
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
812412 Kl. 12:00 FA 2000 6 BK Fix 4
812413 Kl. 12:00 GVI 2 Oversidder
812414 Kl. 12:00 Nørrebro United 2 B 1903 4
812415 Kl. 12:00 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
HIK 3 Bane 1
812416 Kl. 12:20 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Vanløse 4 Bane 1
812417 Kl. 12:20 Husum BK 2 Nørrebro United Xtra
812418 Kl. 12:20 B 1903 4 BK Fix 4
812419 Kl. 12:20 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
812420 Kl. 12:40 Vanløse 4 Nørrebro United 2
812421 Kl. 12:40 Oversidder Husum BK 2
812422 Kl. 12:40 HIK 3 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
812423 Kl. 12:40 Nørrebro United Xtra FA 2000 6 Bane 1
812424 Kl. 13:00 BK Fix 4 Nørrebro United 2
812425 Kl. 13:00 Oversidder FB 2
812426 Kl. 13:00 HIK 3 B 1903 4
812427 Kl. 13:00 FA 2000 6 GVI 2
812428 Kl. 13:20 BK Fix 4 Nørrebro United Xtra
812429 Kl. 13:20 KB 10 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
812430 Kl. 13:20 B 1903 4 Vanløse 4
813533 Kl. 13:20 GVI 2 Husum BK 2
813534 Kl. 13:40 Husum BK 2 HIK 3
813535 Kl. 13:40 Nørrebro United 2 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
813536 Kl. 13:40 Vanløse 4 FA 2000 6
813537 Kl. 13:40 Nørrebro United Xtra Oversidder Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
813538 Kl. 12:00 KB 10 GVI 2
813539 Kl. 12:00 FA 2000 6 B 1903 4
813540 Kl. 12:00 FB 2 Nørrebro United Xtra
813541 Kl. 12:00 Vanløse 4 Oversidder
813542 Kl. 12:20 GVI 2 BK Fix 4
813543 Kl. 12:20 Husum BK 2 FA 2000 6
813544 Kl. 12:20 Nørrebro United Xtra Nørrebro United 2 Bane 1
813545 Kl. 12:20 Oversidder HIK 3
813546 Kl. 12:40 BK Fix 4 KB 10
813547 Kl. 12:40 B 1903 4 Husum BK 2
813548 Kl. 12:40 Nørrebro United 2 FB 2
813549 Kl. 12:40 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Vanløse 4 Bane 1
813550 Kl. 13:00 FB 2 B 1903 4
813551 Kl. 13:00 KB 10 Vanløse 4
813552 Kl. 13:00 GVI 2 Nørrebro United Xtra
813553 Kl. 13:00 FA 2000 6 Oversidder
813554 Kl. 13:20 Oversidder BK Fix 4
813555 Kl. 13:20 Nørrebro United 2 FA 2000 6
813556 Kl. 13:20 Nørrebro United Xtra HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
813813 Kl. 13:20 Husum BK 2 GVI 2
813814 Kl. 13:40 BK Fix 4 Husum BK 2
813815 Kl. 13:40 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
813816 Kl. 13:40 B 1903 4 KB 10
813817 Kl. 13:40 Vanløse 4 FB 2
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Bane 1 Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
813818 Kl. 12:00 Nørrebro United Xtra B 1903 4 Bane 1
813819 Kl. 12:00 KB 10 FA 2000 6 Bane 1
813820 Kl. 12:00 Oversidder Nørrebro United 2 Bane 1
813821 Kl. 12:00 GVI 2 HIK 3 Bane 1
813822 Kl. 12:20 FB 2 Oversidder Bane 1
813823 Kl. 12:20 KB 10 Husum BK 2 Bane 1
813824 Kl. 12:20 BK Fix 4 B 1903 4 Bane 1
813825 Kl. 12:20 GVI 2 Vanløse 4 Bane 1
813826 Kl. 12:40 FB 2 FA 2000 6 Bane 1
813827 Kl. 12:40 Nørrebro United 2 Husum BK 2 Bane 1
813828 Kl. 12:40 HIK 3 BK Fix 4 Bane 1
813829 Kl. 12:40 Vanløse 4 Nørrebro United Xtra Bane 1
813854 Kl. 13:00 B 1903 4 Oversidder Bane 1
813855 Kl. 13:00 Nørrebro United 2 GVI 2 Bane 1
813856 Kl. 13:00 FA 2000 6 HIK 3 Bane 1
813857 Kl. 13:00 Nørrebro United Xtra KB 10 Bane 1
813858 Kl. 13:20 Oversidder KB 10 Bane 1
813859 Kl. 13:20 B 1903 4 GVI 2 Bane 1
813860 Kl. 13:20 BK Fix 4 Vanløse 4 Bane 1
813861 Kl. 13:20 Husum BK 2 FB 2 Bane 1
813862 Kl. 13:40 HIK 3 FB 2 Bane 1
813863 Kl. 13:40 Husum BK 2 Nørrebro United Xtra Bane 1
813864 Kl. 13:40 Vanløse 4 Nørrebro United 2 Bane 1
813865 Kl. 13:40 FA 2000 6 BK Fix 4 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind