MENU

U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
811161 Kl. 10:00 B 1903 3 HIK 4 Bane 1
811162 Kl. 10:00 GVI 1 Vanløse 3 Bane 1
811163 Kl. 10:00 Husum BK 1 FB 1 Bane 1
811164 Kl. 10:00 BK Fix 3 Nørrebro United 1 Bane 1
811165 Kl. 10:20 KB 9 FA 2000 5 Bane 1
811166 Kl. 10:20 BK Frem 1 Oversidder Bane 1
811167 Kl. 10:20 B 1903 3 Vanløse 3 Bane 1
811168 Kl. 10:20 GVI 1 HIK 4 Bane 1
811169 Kl. 10:40 FB 1 BK Fix 3 Bane 1
811170 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Husum BK 1 Bane 1
811171 Kl. 10:40 BK Frem 1 FA 2000 5 Bane 1
811172 Kl. 10:40 KB 9 Oversidder Bane 1
811173 Kl. 11:00 FB 1 B 1903 3 Bane 1
811174 Kl. 11:00 HIK 4 Husum BK 1 Bane 1
811175 Kl. 11:00 Vanløse 3 BK Fix 3 Bane 1
811176 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 GVI 1 Bane 1
811177 Kl. 11:20 FA 2000 5 B 1903 3 Bane 1
811178 Kl. 11:20 HIK 4 KB 9 Bane 1
811179 Kl. 11:20 Vanløse 3 BK Frem 1 Bane 1
811180 Kl. 11:20 Oversidder GVI 1 Bane 1
811181 Kl. 11:40 FA 2000 5 FB 1 Bane 1
811182 Kl. 11:40 Husum BK 1 KB 9 Bane 1
811183 Kl. 11:40 BK Fix 3 BK Frem 1 Bane 1
811184 Kl. 11:40 Oversidder Nørrebro United 1 Bane 1
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
811185 Kl. 14:00 B 1903 3 BK Fix 3
811186 Kl. 14:00 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
811187 Kl. 14:00 Vanløse 3 KB 9
811188 Kl. 14:00 GVI 1 BK Frem 1
811196 Kl. 14:00 BK Frem 1 FB 1 Bane 1
811189 Kl. 14:20 FB 1 Oversidder
811190 Kl. 14:20 Husum BK 1 FA 2000 5
811191 Kl. 14:20 B 1903 3 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Bane 1
811192 Kl. 14:20 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
811193 Kl. 14:40 Husum BK 1 Oversidder
811194 Kl. 14:40 FA 2000 5 Vanløse 3
811195 Kl. 14:40 KB 9 GVI 1
811197 Kl. 15:00 BK Fix 3 KB 9
811198 Kl. 15:00 Vanløse 3 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
811199 Kl. 15:00 GVI 1 B 1903 3
811200 Kl. 15:00 Nørrebro United 1 BK Frem 1
811201 Kl. 15:20 BK Fix 3 Husum BK 1
811202 Kl. 15:20 FB 1 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
811203 Kl. 15:20 Oversidder B 1903 3
811204 Kl. 15:20 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
FA 2000 5 Bane 1
811205 Kl. 15:40 BK Frem 1 Husum BK 1 Bane 1
811206 Kl. 15:40 KB 9 FB 1
811207 Kl. 15:40 Oversidder Vanløse 3
811208 Kl. 15:40 FA 2000 5 GVI 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
811209 Kl. 14:00 KB 9 B 1903 3
811210 Kl. 14:00 FA 2000 5 Oversidder
811211 Kl. 14:00 Vanløse 3 Husum BK 1
811212 Kl. 14:00 BK Fix 3 GVI 1
811213 Kl. 14:20 FB 1 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Bane 1
811214 Kl. 14:20 HIK 4 BK Frem 1
811215 Kl. 14:20 Husum BK 1 B 1903 3
811216 Kl. 14:20 BK Fix 3 FA 2000 5
811217 Kl. 14:40 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Vanløse 3 Bane 1
811218 Kl. 14:40 Oversidder HIK 4
811219 Kl. 14:40 GVI 1 FB 1
811220 Kl. 14:40 BK Frem 1 KB 9 Bane 1
811221 Kl. 15:00 B 1903 3 Vanløse 3
811222 Kl. 15:00 Oversidder BK Fix 3
811223 Kl. 15:00 GVI 1 Husum BK 1
811224 Kl. 15:00 KB 9 FA 2000 5
811225 Kl. 15:20 B 1903 3 BK Frem 1
811226 Kl. 15:20 FB 1 BK Fix 3
811227 Kl. 15:20 Husum BK 1 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Bane 1
811228 Kl. 15:20 FA 2000 5 HIK 4
811229 Kl. 15:40 HIK 4 GVI 1
811230 Kl. 15:40 Vanløse 3 FB 1
811231 Kl. 15:40 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
KB 9 Bane 1
811232 Kl. 15:40 BK Frem 1 Oversidder Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
811233 Kl. 14:00 FB 1 FA 2000 5
811234 Kl. 14:00 KB 9 Husum BK 1
811235 Kl. 14:00 BK Fix 3 BK Frem 1
811236 Kl. 14:00 Nørrebro United 1 Oversidder
811237 Kl. 14:20 FA 2000 5 B 1903 3
811238 Kl. 14:20 HIK 4 KB 9
811239 Kl. 14:20 BK Frem 1 Vanløse 3 Bane 1
811240 Kl. 14:20 Oversidder GVI 1
811241 Kl. 14:40 B 1903 3 FB 1
811242 Kl. 14:40 Husum BK 1 HIK 4
811243 Kl. 14:40 Vanløse 3 BK Fix 3
811244 Kl. 14:40 GVI 1 Nørrebro United 1
811245 Kl. 15:00 BK Fix 3 Husum BK 1
811246 Kl. 15:00 FB 1 Nørrebro United 1
811247 Kl. 15:00 FA 2000 5 BK Frem 1
811248 Kl. 15:00 KB 9 Oversidder
811249 Kl. 15:20 Oversidder B 1903 3
811250 Kl. 15:20 Vanløse 3 KB 9
811251 Kl. 15:20 BK Frem 1 GVI 1 Bane 1
811252 Kl. 15:20 HIK 4 FA 2000 5
811267 Kl. 15:40 B 1903 3 HIK 4
811268 Kl. 15:40 GVI 1 Vanløse 3
811269 Kl. 15:40 Husum BK 1 FB 1
811270 Kl. 15:40 Nørrebro United 1 BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
811271 Kl. 10:00 BK Frem 1 Husum BK 1 Bane 1
811272 Kl. 10:00 FB 1 KB 9 Bane 1
811273 Kl. 10:00 Oversidder Vanløse 3 Bane 1
811274 Kl. 10:00 FA 2000 5 GVI 1 Bane 1
811275 Kl. 10:20 BK Fix 3 Oversidder Bane 1
811276 Kl. 10:20 FB 1 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
811277 Kl. 10:20 B 1903 3 Husum BK 1 Bane 1
811278 Kl. 10:20 FA 2000 5 Nørrebro United 1 Bane 1
811279 Kl. 10:40 BK Fix 3 KB 9 Bane 1
811280 Kl. 10:40 Vanløse 3 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
811281 Kl. 10:40 GVI 1 B 1903 3 Bane 1
811282 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 BK Frem 1 Bane 1
811283 Kl. 11:00 Husum BK 1 Oversidder Bane 1
811284 Kl. 11:00 Vanløse 3 FA 2000 5 Bane 1
811285 Kl. 11:00 KB 9 GVI 1 Bane 1
811286 Kl. 11:00 BK Frem 1 FB 1 Bane 1
811287 Kl. 11:20 Oversidder FB 1 Bane 1
811288 Kl. 11:20 Husum BK 1 FA 2000 5 Bane 1
811289 Kl. 11:20 B 1903 3 Nørrebro United 1 Bane 1
811290 Kl. 11:20 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
811291 Kl. 11:40 GVI 1 BK Fix 3 Bane 1
811292 Kl. 11:40 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
811293 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 Vanløse 3 Bane 1
811294 Kl. 11:40 KB 9 B 1903 3 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind