MENU

U8 Drenge (12) 5v5 3 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
475717 Kl. 14:00 BK Fix 3 GVI 2
475718 Kl. 14:00 KB 11 Skovshoved IF 3
475719 Kl. 14:00 B 93 5 Vanløse IF 2
475720 Kl. 14:00 HIK 3 BK Skjold 1
475721 Kl. 14:20 Nørrebro United 4 AB Tårnby 6
!
NB: AB Tårnby 6 er taberdømt
Bane 1
475723 Kl. 14:20 FB 3 B 1903 2
475724 Kl. 14:20 BK Fix 3 Skovshoved IF 3
475725 Kl. 14:20 KB 11 GVI 2
475726 Kl. 14:40 Vanløse IF 2 HIK 3
475727 Kl. 14:40 BK Skjold 1 B 93 5 Bane 1
475728 Kl. 14:40 FB 3 AB Tårnby 6
!
NB: AB Tårnby 6 er taberdømt
Bane 1
475729 Kl. 14:40 Nørrebro United 4 B 1903 2
475730 Kl. 15:00 Vanløse IF 2 BK Fix 3
475731 Kl. 15:00 GVI 2 B 93 5
475732 Kl. 15:00 Skovshoved IF 3 HIK 3
475733 Kl. 15:00 BK Skjold 1 KB 11 Bane 1
475734 Kl. 15:20 AB Tårnby 6
!
NB: AB Tårnby 6 er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
475735 Kl. 15:20 GVI 2 Nørrebro United 4
475736 Kl. 15:20 Skovshoved IF 3 FB 3
475737 Kl. 15:20 B 1903 2 KB 11
475738 Kl. 15:40 AB Tårnby 6
!
NB: AB Tårnby 6 er taberdømt
Vanløse IF 2 Bane 1
475739 Kl. 15:40 B 93 5 Nørrebro United 4
475741 Kl. 15:40 HIK 3 FB 3
475742 Kl. 15:40 B 1903 2 BK Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Bane 1 Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
475743 Kl. 10:00 BK Fix 3 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
475744 Kl. 10:00 GVI 2 BK Skjold 1
475745 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
475746 Kl. 10:00 KB 11 FB 3
475747 Kl. 10:20 Vanløse IF 2 B 1903 2
475748 Kl. 10:20 B 93 5 AB Tårnby 6
475749 Kl. 10:20 BK Fix 3 BK Skjold 1
475750 Kl. 10:20 GVI 2 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
475751 Kl. 10:40 B 93 5 B 1903 2
475785 Kl. 10:40 AB Tårnby 6 Skovshoved IF 3
475786 Kl. 10:40 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
KB 11 Bane 1
475787 Kl. 10:40 FB 3 Vanløse IF 2
475789 Kl. 11:00 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Nørrebro United 4 Bane 1
475790 Kl. 11:00 Skovshoved IF 3 GVI 2
475791 Kl. 11:00 KB 11 BK Fix 3
475792 Kl. 11:00 BK Skjold 1 FB 3 Bane 1
475793 Kl. 11:20 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
B 93 5 Bane 1
475794 Kl. 11:20 Vanløse IF 2 GVI 2
475795 Kl. 11:20 B 1903 2 BK Fix 3
475796 Kl. 11:20 BK Skjold 1 AB Tårnby 6 Bane 1
475797 Kl. 11:40 FB 3 B 93 5
475798 Kl. 11:40 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Vanløse IF 2 Bane 1
475800 Kl. 11:40 B 1903 2 Skovshoved IF 3
475801 Kl. 11:40 AB Tårnby 6 KB 11
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
475802 Kl. 12:00 Nørrebro United 4 BK Fix 3
475803 Kl. 12:00 AB Tårnby 6 B 1903 2
475804 Kl. 12:00 Skovshoved IF 3 B 93 5
475805 Kl. 12:00 HIK 3 KB 11
475806 Kl. 12:20 Vanløse IF 2 BK Skjold 1
475808 Kl. 12:20 GVI 2 FB 3
475809 Kl. 12:20 B 93 5 BK Fix 3
475810 Kl. 12:20 HIK 3 AB Tårnby 6
475811 Kl. 12:40 BK Skjold 1 Skovshoved IF 3 Bane 1
475812 Kl. 12:40 B 1903 2 GVI 2
475813 Kl. 12:40 KB 11 Vanløse IF 2
475814 Kl. 12:40 FB 3 Nørrebro United 4
475815 Kl. 13:00 BK Fix 3 Skovshoved IF 3
475816 Kl. 13:00 B 1903 2 HIK 3
475817 Kl. 13:00 KB 11 B 93 5
475819 Kl. 13:00 Nørrebro United 4 AB Tårnby 6
475820 Kl. 13:20 BK Fix 3 FB 3
475821 Kl. 13:20 Vanløse IF 2 HIK 3
475822 Kl. 13:20 B 93 5 BK Skjold 1
475823 Kl. 13:20 AB Tårnby 6 GVI 2
475824 Kl. 13:40 GVI 2 KB 11
475825 Kl. 13:40 Skovshoved IF 3 Vanløse IF 2
475826 Kl. 13:40 BK Skjold 1 Nørrebro United 4 Bane 1
475827 Kl. 13:40 FB 3 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
475828 Kl. 11:15 Vanløse IF 2 AB Tårnby 6
475829 Kl. 11:15 Nørrebro United 4 B 93 5
475830 Kl. 11:15 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
FB 3 Bane 1
475831 Kl. 11:15 BK Skjold 1 B 1903 2 Bane 1
475832 Kl. 11:35 AB Tårnby 6 BK Fix 3
475833 Kl. 11:35 GVI 2 Nørrebro United 4
475834 Kl. 11:35 FB 3 Skovshoved IF 3
475835 Kl. 11:35 B 1903 2 KB 11
475836 Kl. 11:55 BK Fix 3 Vanløse IF 2
475837 Kl. 11:55 B 93 5 GVI 2
475838 Kl. 11:55 Skovshoved IF 3 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
475839 Kl. 11:55 KB 11 BK Skjold 1
475841 Kl. 12:15 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
B 93 5 Bane 1
475842 Kl. 12:15 Vanløse IF 2 BK Skjold 1
475843 Kl. 12:15 AB Tårnby 6 FB 3
475844 Kl. 12:15 Nørrebro United 4 B 1903 2
475845 Kl. 12:35 B 1903 2 BK Fix 3
475846 Kl. 12:35 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 4
475847 Kl. 12:35 FB 3 KB 11
475848 Kl. 12:35 GVI 2 AB Tårnby 6
475849 Kl. 12:55 BK Fix 3 GVI 2
475850 Kl. 12:55 KB 11 Skovshoved IF 3
475851 Kl. 12:55 B 93 5 Vanløse IF 2
475852 Kl. 12:55 BK Skjold 1 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
475853 Kl. 10:00 FB 3 B 93 5
475854 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 Nørrebro United 4
475855 Kl. 10:00 B 1903 2 Skovshoved IF 3
475856 Kl. 10:00 AB Tårnby 6 KB 11
475857 Kl. 10:20 HIK 3 B 1903 2
475858 Kl. 10:20 Vanløse IF 2 GVI 2
475859 Kl. 10:20 BK Fix 3 B 93 5
475860 Kl. 10:20 AB Tårnby 6 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Bane 1
475861 Kl. 10:40 HIK 3 Nørrebro United 4
475862 Kl. 10:40 Skovshoved IF 3 GVI 2
475863 Kl. 10:40 KB 11 BK Fix 3
475864 Kl. 10:40 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
FB 3 Bane 1
475865 Kl. 11:00 B 93 5 B 1903 2
475866 Kl. 11:00 Skovshoved IF 3 AB Tårnby 6
475867 Kl. 11:00 Nørrebro United 4 KB 11
475868 Kl. 11:00 FB 3 Vanløse IF 2
475869 Kl. 11:20 B 1903 2 Vanløse IF 2
475870 Kl. 11:20 B 93 5 AB Tårnby 6
475871 Kl. 11:20 BK Fix 3 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Bane 1
475872 Kl. 11:20 GVI 2 HIK 3
475873 Kl. 11:40 KB 11 HIK 3
475874 Kl. 11:40 GVI 2 FB 3
475875 Kl. 11:40 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Skovshoved IF 3 Bane 1
475876 Kl. 11:40 Nørrebro United 4 BK Fix 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind