MENU

U8 Drenge (12) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
814494 Kl. 12:00 B 1908 1 Østerbro IF 1 Bane 1
814495 Kl. 12:00 Aakanden GF 1 BK Vestia 1 Bane 1
814496 Kl. 12:00 FB 1 Valby BK 1 Bane 1
814497 Kl. 12:00 Brønshøj BK 1 GVI 1 Bane 1
814498 Kl. 12:20 Husum BK 1 Fremad Amager 1 Bane 1
814499 Kl. 12:20 Fremad Valby 1 B 1903 1 Bane 1
814500 Kl. 12:20 B 1908 1 BK Vestia 1 Bane 1
814501 Kl. 12:20 Aakanden GF 1 Østerbro IF 1 Bane 1
814502 Kl. 12:40 Valby BK 1 Brønshøj BK 1 Bane 1
814503 Kl. 12:40 GVI 1 FB 1 Bane 1
814504 Kl. 12:40 Fremad Valby 1 Fremad Amager 1 Bane 1
814505 Kl. 12:40 Husum BK 1 B 1903 1 Bane 1
814506 Kl. 13:00 Valby BK 1 B 1908 1 Bane 1
814507 Kl. 13:00 Østerbro IF 1 FB 1 Bane 1
814508 Kl. 13:00 BK Vestia 1 Brønshøj BK 1 Bane 1
814509 Kl. 13:00 GVI 1 Aakanden GF 1 Bane 1
814510 Kl. 13:20 Fremad Amager 1 B 1908 1 Bane 1
814511 Kl. 13:20 Østerbro IF 1 Husum BK 1 Bane 1
814512 Kl. 13:20 BK Vestia 1 Fremad Valby 1 Bane 1
814513 Kl. 13:20 B 1903 1 Aakanden GF 1 Bane 1
814514 Kl. 13:40 Fremad Amager 1 Valby BK 1 Bane 1
814515 Kl. 13:40 FB 1 Husum BK 1 Bane 1
814516 Kl. 13:40 Brønshøj BK 1 Fremad Valby 1 Bane 1
814517 Kl. 13:40 B 1903 1 GVI 1 Bane 1
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
814518 Kl. 10:00 B 1908 1 Brønshøj BK 1
814519 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 GVI 1
814520 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Husum BK 1
814521 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 Fremad Valby 1
814522 Kl. 10:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
814523 Kl. 10:20 FB 1 Fremad Amager 1
814524 Kl. 10:20 B 1908 1 GVI 1
814525 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1
814526 Kl. 10:40 FB 1 B 1903 1
814527 Kl. 10:40 Fremad Amager 1 BK Vestia 1
814528 Kl. 10:40 Husum BK 1 Aakanden GF 1
814529 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814530 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 Husum BK 1
814531 Kl. 11:00 BK Vestia 1 Østerbro IF 1
814532 Kl. 11:00 Aakanden GF 1 B 1908 1
814533 Kl. 11:00 GVI 1 Fremad Valby 1
814534 Kl. 11:20 Brønshøj BK 1 FB 1
814535 Kl. 11:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
814536 Kl. 11:20 B 1903 1 B 1908 1
814537 Kl. 11:20 GVI 1 Fremad Amager 1
814538 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 FB 1
814539 Kl. 11:40 Husum BK 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814540 Kl. 11:40 B 1903 1 BK Vestia 1
814541 Kl. 11:40 Fremad Amager 1 Aakanden GF 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
814542 Kl. 10:00 Husum BK 1 B 1908 1
814543 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 B 1903 1
814544 Kl. 10:00 BK Vestia 1 FB 1
814545 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Aakanden GF 1
814546 Kl. 10:20 Valby BK 1 GVI 1
814547 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1
814548 Kl. 10:20 FB 1 B 1908 1
814549 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 Fremad Amager 1
814550 Kl. 10:40 GVI 1 BK Vestia 1
814551 Kl. 10:40 B 1903 1 Østerbro IF 1
814552 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 Valby BK 1
814553 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 Husum BK 1
814554 Kl. 11:00 B 1908 1 BK Vestia 1
814555 Kl. 11:00 B 1903 1 Brønshøj BK 1
814556 Kl. 11:00 Aakanden GF 1 FB 1
814557 Kl. 11:00 Husum BK 1 Fremad Amager 1
814558 Kl. 11:20 B 1908 1 Fremad Valby 1
814559 Kl. 11:20 Valby BK 1 Brønshøj BK 1
814560 Kl. 11:20 FB 1 GVI 1
814561 Kl. 11:20 Fremad Amager 1 Østerbro IF 1
814562 Kl. 11:40 Østerbro IF 1 Aakanden GF 1
814563 Kl. 11:40 BK Vestia 1 Valby BK 1
814564 Kl. 11:40 GVI 1 Husum BK 1
814565 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 B 1903 1
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
814566 Kl. 12:00 Valby BK 1 Fremad Amager 1
814567 Kl. 12:00 Husum BK 1 FB 1
814568 Kl. 12:00 Brønshøj BK 1 Fremad Valby 1
814569 Kl. 12:00 GVI 1 B 1903 1
814570 Kl. 12:20 Fremad Amager 1 B 1908 1
814571 Kl. 12:20 Østerbro IF 1 Husum BK 1
814572 Kl. 12:20 Fremad Valby 1 BK Vestia 1
814573 Kl. 12:20 B 1903 1 Aakanden GF 1
814574 Kl. 12:40 B 1908 1 Valby BK 1
814575 Kl. 12:40 FB 1 Østerbro IF 1
814576 Kl. 12:40 BK Vestia 1 Brønshøj BK 1
814577 Kl. 12:40 Aakanden GF 1 GVI 1
814578 Kl. 13:00 Brønshøj BK 1 FB 1
814579 Kl. 13:00 Valby BK 1 GVI 1
814580 Kl. 13:00 Fremad Amager 1 Fremad Valby 1
814581 Kl. 13:00 Husum BK 1 B 1903 1
814582 Kl. 13:20 B 1903 1 B 1908 1
814583 Kl. 13:20 BK Vestia 1 Husum BK 1
814584 Kl. 13:20 Fremad Valby 1 Aakanden GF 1
814585 Kl. 13:20 Østerbro IF 1 Fremad Amager 1
814586 Kl. 13:40 B 1908 1 Østerbro IF 1
814587 Kl. 13:40 Aakanden GF 1 BK Vestia 1
814588 Kl. 13:40 FB 1 Valby BK 1
814589 Kl. 13:40 GVI 1 Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Gentofte Sportspark, kunst 2 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
814590 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FB 1
814591 Kl. 10:00 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Husum BK 1 Bane 1
814592 Kl. 10:00 B 1903 1 BK Vestia 1
814593 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 Aakanden GF 1
814594 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 B 1903 1
814595 Kl. 10:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
814596 Kl. 10:20 B 1908 1 FB 1
814597 Kl. 10:20 Fremad Amager 1 GVI 1
814598 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 Husum BK 1
814599 Kl. 10:40 BK Vestia 1 Østerbro IF 1
814600 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 B 1908 1
814601 Kl. 10:40 GVI 1 Fremad Valby 1
814602 Kl. 11:00 FB 1 B 1903 1
814603 Kl. 11:00 BK Vestia 1 Fremad Amager 1
814604 Kl. 11:00 Husum BK 1 Aakanden GF 1
814605 Kl. 11:00 Fremad Valby 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814606 Kl. 11:20 B 1903 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814607 Kl. 11:20 FB 1 Fremad Amager 1
814608 Kl. 11:20 B 1908 1 GVI 1
814609 Kl. 11:20 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1
814610 Kl. 11:40 Aakanden GF 1 Brønshøj BK 1
814611 Kl. 11:40 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1
814612 Kl. 11:40 GVI 1 BK Vestia 1
814613 Kl. 11:40 Husum BK 1 B 1908 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind