MENU

U9 Drenge (11) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
877120 Kl. 13:15 BK Frem 2 Sundby BK 3
877121 Kl. 13:15 B 93 5 B 1903 2
877122 Kl. 13:15 Nørrebro United 3 Kastrup BK 2
877123 Kl. 13:15 HIK 4 BK Skjold 2
877124 Kl. 13:35 B 1903 2 BK Frem 2
877125 Kl. 13:35 Sundby BK 3 B 93 5
877126 Kl. 13:35 HIK 4 Nørrebro United 3
877127 Kl. 13:35 BK Skjold 2 Kastrup BK 2
877128 Kl. 13:55 BK Frem 2 B 93 5
877129 Kl. 13:55 Sundby BK 3 B 1903 2
877130 Kl. 13:55 BK Skjold 2 Nørrebro United 3
877131 Kl. 13:55 Kastrup BK 2 HIK 4
877132 Kl. 14:15 Nørrebro United 3 BK Frem 2
877133 Kl. 14:15 Kastrup BK 2 Sundby BK 3
877134 Kl. 14:15 B 1903 2 HIK 4
877135 Kl. 14:15 B 93 5 BK Skjold 2
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
877136 Kl. 12:00 KB 9 Hvidovre IF 3
877137 Kl. 12:00 FB 2 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Bane 1
877138 Kl. 12:00 FB 3 Tårnby FF 2 Bane 1
877139 Kl. 12:00 Nørrebro United 4 BK Fix 1 Bane 1
877140 Kl. 12:20 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
KB 9 Bane 1
877141 Kl. 12:20 Hvidovre IF 3 FB 2
877142 Kl. 12:20 Nørrebro United 4 FB 3 Bane 1
877147 Kl. 12:40 Tårnby FF 2 Nørrebro United 4
877144 Kl. 12:40 KB 9 FB 2
877145 Kl. 12:40 Hvidovre IF 3 Vanløse IF 5
877148 Kl. 13:00 FB 3 KB 9 Bane 1
877149 Kl. 13:00 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
877150 Kl. 13:00 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Nørrebro United 4 Bane 1
877151 Kl. 13:00 FB 2 BK Fix 1
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
877146 Kl. 10:40 BK Fix 1 FB 3
877143 Kl. 10:40 BK Fix 1 Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
877152 Kl. 12:00 BK Frem 2 Nørrebro United 3
877153 Kl. 12:00 FB 3 FB 2 Bane 1
877154 Kl. 12:00 Sundby BK 3 HIK 4
877313 Kl. 12:00 BK Fix 1 Vanløse IF 5 Bane 1
877314 Kl. 12:20 FB 2 BK Frem 2
877315 Kl. 12:20 Nørrebro United 3 FB 3
877316 Kl. 12:20 Vanløse IF 5 Sundby BK 3
877317 Kl. 12:20 BK Fix 1 HIK 4 Bane 1
877318 Kl. 12:40 BK Frem 2 FB 3
877319 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 FB 2
877320 Kl. 12:40 Sundby BK 3 BK Fix 1
877321 Kl. 12:40 HIK 4 Vanløse IF 5
877322 Kl. 13:00 HIK 4 BK Frem 2
877323 Kl. 13:00 Vanløse IF 5 Nørrebro United 3
877324 Kl. 13:00 FB 2 Sundby BK 3
877325 Kl. 13:00 FB 3 BK Fix 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
877326 Kl. 12:00 B 1903 2 BK Skjold 2
877327 Kl. 12:00 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
877328 Kl. 12:00 B 93 5 Kastrup BK 2
877329 Kl. 12:00 KB 9 Nørrebro United 4
877330 Kl. 12:20 Hvidovre IF 3 B 1903 2
877331 Kl. 12:20 BK Skjold 2 Tårnby FF 2
877332 Kl. 12:20 B 93 5 KB 9
877333 Kl. 12:20 Kastrup BK 2 Nørrebro United 4
877334 Kl. 12:40 B 1903 2 Tårnby FF 2
877335 Kl. 12:40 BK Skjold 2 Hvidovre IF 3
114653 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 KB 9
114654 Kl. 12:40 Nørrebro United 4 B 1903 2 Bane 1
114655 Kl. 13:00 KB 9 BK Skjold 2
114656 Kl. 13:00 Hvidovre IF 3 B 93 5
114657 Kl. 13:00 Tårnby FF 2 Kastrup BK 2
113473 Kl. 13:00 Nørrebro United 4 B 93 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
114658 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Kastrup BK 2
114659 Kl. 10:00 FB 2 Tårnby FF 2
114660 Kl. 10:00 B 93 5 HIK 4
114661 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 FB 3
114662 Kl. 10:20 FB 2 Sundby BK 3
114663 Kl. 10:20 Tårnby FF 2 Kastrup BK 2
114664 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 B 93 5
114665 Kl. 10:20 HIK 4 FB 3
114666 Kl. 10:40 Sundby BK 3 Tårnby FF 2
114667 Kl. 10:40 Kastrup BK 2 FB 2
114668 Kl. 10:40 FB 3 B 93 5 Bane 1
114669 Kl. 10:40 HIK 4 Hvidovre IF 3
114670 Kl. 11:00 FB 3 Sundby BK 3 Bane 1
114671 Kl. 11:00 Kastrup BK 2 Hvidovre IF 3
114672 Kl. 11:00 B 93 5 FB 2
114673 Kl. 11:00 Tårnby FF 2 HIK 4
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
114674 Kl. 10:00 BK Frem 2 BK Skjold 2
114675 Kl. 10:00 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Nørrebro United 4 Bane 1
114676 Kl. 10:00 B 1903 2 Nørrebro United 3
114677 Kl. 10:00 BK Fix 1 KB 9 Bane 1
114678 Kl. 10:20 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
BK Frem 2 Bane 1
114679 Kl. 10:20 Nørrebro United 4 BK Skjold 2 Bane 1
114680 Kl. 10:20 KB 9 B 1903 2
114681 Kl. 10:20 Nørrebro United 3 BK Fix 1
114682 Kl. 10:40 BK Frem 2 Nørrebro United 4
114683 Kl. 10:40 BK Skjold 2 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Bane 1
114684 Kl. 10:40 B 1903 2 BK Fix 1
114685 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 KB 9
114686 Kl. 11:00 BK Fix 1 BK Frem 2 Bane 1
114687 Kl. 11:00 BK Skjold 2 B 1903 2
114688 Kl. 11:00 KB 9 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Bane 1
114689 Kl. 11:00 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
114690 Kl. 14:00 B 1903 2 HIK 4
114691 Kl. 14:00 FB 2 Nørrebro United 4
114692 Kl. 14:00 Sundby BK 3 BK Skjold 2
114693 Kl. 14:00 KB 9
!
NB: KB 9 er taberdømt
FB 3
114694 Kl. 14:20 FB 2 B 1903 2
114695 Kl. 14:20 Nørrebro United 4 HIK 4 Bane 1
114696 Kl. 14:20 KB 9 Sundby BK 3
114697 Kl. 14:20 FB 3 BK Skjold 2 Bane 1
114698 Kl. 14:40 B 1903 2 Nørrebro United 4
114699 Kl. 14:40 HIK 4 FB 2
114700 Kl. 14:40 Sundby BK 3 FB 3
114702 Kl. 14:40 BK Skjold 2 KB 9
114703 Kl. 15:00 FB 3 B 1903 2 Bane 1
114704 Kl. 15:00 HIK 4 KB 9
114705 Kl. 15:00 BK Skjold 2 FB 2
114706 Kl. 15:00 Nørrebro United 4 Sundby BK 3 Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
114707 Kl. 14:00 BK Frem 2 Kastrup BK 2
114708 Kl. 14:00 Hvidovre IF 3 BK Fix 1
114709 Kl. 14:00 B 93 5 Nørrebro United 3
114710 Kl. 14:00 Vanløse IF 5 Tårnby FF 2
114711 Kl. 14:20 Hvidovre IF 3 BK Frem 2
114712 Kl. 14:20 BK Fix 1 Kastrup BK 2 Bane 1
114713 Kl. 14:20 Vanløse IF 5 B 93 5
114714 Kl. 14:20 Tårnby FF 2 Nørrebro United 3
114715 Kl. 14:40 BK Frem 2 BK Fix 1
114716 Kl. 14:40 Kastrup BK 2 Hvidovre IF 3
114717 Kl. 14:40 B 93 5 Tårnby FF 2
114718 Kl. 14:40 Nørrebro United 3 Vanløse IF 5
114719 Kl. 15:00 Tårnby FF 2 BK Frem 2
114720 Kl. 15:00 Kastrup BK 2 Vanløse IF 5
114721 Kl. 15:00 Nørrebro United 3 Hvidovre IF 3
114722 Kl. 15:00 BK Fix 1 B 93 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
114723 Kl. 14:00 B 93 5 BK Skjold 2
114744 Kl. 14:00 FB 2 BK Fix 1
114745 Kl. 14:00 Sundby BK 3 Nørrebro United 3
114746 Kl. 14:00 Hvidovre IF 3 Nørrebro United 4
114747 Kl. 14:20 FB 2 B 93 5
114748 Kl. 14:20 BK Fix 1 BK Skjold 2 Bane 1
114749 Kl. 14:20 Hvidovre IF 3 Sundby BK 3
114750 Kl. 14:20 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3 Bane 1
114751 Kl. 14:40 B 93 5 BK Fix 1
114752 Kl. 14:40 BK Skjold 2 FB 2
114753 Kl. 14:40 Sundby BK 3 Nørrebro United 4
114754 Kl. 14:40 Nørrebro United 3 Hvidovre IF 3
114755 Kl. 15:00 Nørrebro United 4 B 93 5 Bane 1
114756 Kl. 15:00 BK Skjold 2 Hvidovre IF 3
114757 Kl. 15:00 Nørrebro United 3 FB 2
114758 Kl. 15:00 BK Fix 1 Sundby BK 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
114769 Kl. 12:00 BK Frem 2 HIK 4 Bane 1
114770 Kl. 12:00 KB 9 Tårnby FF 2 Bane 1
114771 Kl. 12:00 B 1903 2 Kastrup BK 2 Bane 1
114772 Kl. 12:00 FB 3 Vanløse IF 5 Bane 1
114773 Kl. 12:20 KB 9 BK Frem 2 Bane 1
114774 Kl. 12:20 Tårnby FF 2 HIK 4 Bane 1
114775 Kl. 12:20 Vanløse IF 5 B 1903 2 Bane 1
114776 Kl. 12:20 Kastrup BK 2 FB 3 Bane 1
114777 Kl. 12:40 BK Frem 2 Tårnby FF 2 Bane 1
114778 Kl. 12:40 HIK 4 KB 9 Bane 1
114779 Kl. 12:40 B 1903 2 FB 3 Bane 1
114780 Kl. 12:40 Vanløse IF 5 Kastrup BK 2 Bane 1
114951 Kl. 13:00 FB 3 BK Frem 2 Bane 1
114952 Kl. 13:00 HIK 4 Vanløse IF 5 Bane 1
114953 Kl. 13:00 Kastrup BK 2 KB 9 Bane 1
114954 Kl. 13:00 Tårnby FF 2 B 1903 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind