MENU

Kvinde Senior M 7M Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
283477 ma
19-08 2019
Kl. 19:30
FC Culpa Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
5
283480 ma
19-08 2019
Kl. 20:30
B 93 Sundby Kunst, B93
5
-
0
283478 fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby Heimdal Valby IP, tribunen
4
-
1
283481
24-08 2019
Kl. 12:00
AB Tårnby FC Damsø Kunst, Tårnby Stadion
2
-
2
306873 ti
27-08 2019
Kl. 18:30
Østerbro IF Fremad Valby Fælledparken
2
-
2
306875
to
29-08 2019
Kl. 18:30
Oversidder AB Tårnby
283483 to
29-08 2019
Kl. 19:45
Sundby FC Culpa Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
283482
01-09 2019
Kl. 15:00
FC Damsø B 93 Vanløse Idrætspark
3
-
11
306876 ma
02-09 2019
Kl. 18:00
FC Culpa B 93 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
9
348525 ti
03-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder FC Damsø
348523
07-09 2019
Kl. 12:00
AB Tårnby Heimdal Kunst, Tårnby Stadion
4
-
4
306877
08-09 2019
Kl. 15:00
HB Østerbro IF Fælledparken
0
-
0
348549 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Heimdal Oversidder Fælledparken
283479 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
HB Oversidder Fælledparken
348547 on
11-09 2019
Kl. 20:30
B 93 Fremad Valby Kunst, B93
9
-
1
348552 to
12-09 2019
Kl. 18:30
Østerbro IF AB Tårnby Fælledparken
0
-
4
348551 to
12-09 2019
Kl. 19:45
Sundby HB Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
348526
15-09 2019
Kl. 15:00
FC Damsø FC Culpa Vanløse Idrætspark
6
-
5
348559 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Heimdal FC Damsø Fælledparken
4
-
6
348554 ti
17-09 2019
Kl. 18:30
Oversidder Østerbro IF
348555 fr
20-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
348558
21-09 2019
Kl. 12:00
AB Tårnby Sundby Kunst, Tårnby Stadion
3
-
4
348553
22-09 2019
Kl. 15:00
HB B 93 Fælledparken
0
-
4
348563 ma
23-09 2019
Kl. 19:30
FC Culpa HB Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
348562 to
26-09 2019
Kl. 19:45
Sundby Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
348560
28-09 2019
Kl. 11:00
Østerbro IF Heimdal Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
348568
29-09 2019
Kl. 11:00
Heimdal Sundby Fælledparken
4
-
3
348564
29-09 2019
Kl. 11:15
B 93 AB Tårnby Kunst, B93
Udehold taberdømt
348561
29-09 2019
Kl. 15:00
FC Damsø Fremad Valby Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt
348565 ti
01-10 2019
Kl. 18:30
Oversidder B 93
348566
05-10 2019
Kl. 12:00
AB Tårnby FC Culpa Kunst, Tårnby Stadion
5
-
1
348567
06-10 2019
Kl. 15:00
HB Fremad Valby Fælledparken
1
-
1
348572 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
FC Culpa Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
348571 on
09-10 2019
Kl. 20:30
B 93 Heimdal Kunst, B93
11
-
0
348574 fr
11-10 2019
Kl. 19:45
Fremad Valby AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
348573
13-10 2019
Kl. 15:00
HB FC Damsø Fælledparken
2
-
3
348569 on
16-10 2019
Kl. 19:00
FC Damsø Østerbro IF Kunst, Vanløse I P
2
-
1
348524 to
17-10 2019
Kl. 19:30
Fremad Valby Sundby Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
2
348576
20-10 2019
Kl. 11:00
Heimdal FC Culpa Fælledparken
3
-
4
348577 ti
22-10 2019
Kl. 18:30
Oversidder Fremad Valby
348570 ti
22-10 2019
Kl. 20:00
Sundby Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
306874 on
23-10 2019
Kl. 18:00
Heimdal HB Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
348575
26-10 2019
Kl. 11:30
Østerbro IF B 93 Fælledparken
1
-
4
348579
26-10 2019
Kl. 12:00
AB Tårnby HB Kunst, Tårnby Stadion
2
-
0
348578
27-10 2019
Kl. 15:00
FC Damsø Sundby Vanløse Idrætspark
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
ingen

Nedrykning:
nr. 9 og 10 rykker ned
 

Log ind