MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
346912 on
14-08 2019
Kl. 20:30
B 1903 4 Nørrebro United 10 B1903
4 - 2
346917 on
14-08 2019
Kl. 20:30
KB 5 Amager FF 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
346913 to
15-08 2019
Kl. 19:00
Beatum HB 13 Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 5
346915
17-08 2019
Kl. 13:30
FC Babylon 2 DFT Kunst, Mimersparken
1 - 1
346916
18-08 2019
Kl. 16:30
FB 26 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
346922
24-08 2019
Kl. 12:30
Nørrebro United 10 KB 5 Kunst, Nørrebroparken
1 - 3
346923
24-08 2019
Kl. 12:30
KFB 5 B 1903 4 Kløvermarken
1 - 3
346920
25-08 2019
Kl. 15:15
DFT Beatum Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
346921
25-08 2019
Kl. 16:30
Oversidder FC Babylon 2
346929 ma
26-08 2019
Kl. 20:30
KB 5 KFB 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 1
346924 to
29-08 2019
Kl. 18:45
Beatum Oversidder Valby IP, Gl. Afdeling
346928
to
29-08 2019
Kl. 19:30
FB 26 Nørrebro United 10 Frederiksberg IP, kunst
6 - 2
346926
01-09 2019
Kl. 12:30
HB 13 DFT Fælledparken
3 - 4
346927
01-09 2019
Kl. 15:15
FC Babylon 2 Amager FF 4 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

346930 on
04-09 2019
Kl. 19:00
Amager FF 4 Beatum John Tranums Alle
UMH
346935
07-09 2019
Kl. 11:30
KFB 5 FB 26 Kløvermarken
2 - 6
346934
07-09 2019
Kl. 13:30
Nørrebro United 10 FC Babylon 2 Kunst, Nørrebroparken
2 - 4
346931
07-09 2019
Kl. 16:45
B 1903 4 KB 5 B1903
4 - 6
346932
08-09 2019
Kl. 15:15
DFT FB 28 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 4
346933
08-09 2019
Kl. 15:15
Oversidder HB 13
346918 on
11-09 2019
Kl. 19:00
Amager FF 4 FB 26 Kunst, John Tranums Alle
2 - 4
346936 to
12-09 2019
Kl. 18:30
Beatum Nørrebro United 10 Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 1
346946 to
12-09 2019
Kl. 21:00
FB 28 KB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 8
346950
14-09 2019
Kl. 15:00
FB 26 B 1903 4 Kunst, Jens Jessens Vej
UMH
346948
15-09 2019
Kl. 15:15
FC Babylon 2 KFB 5 Kunst, Mimersparken
6 - 1
346949
15-09 2019
Kl. 15:15
DFT Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
346919 ti
17-09 2019
Kl. 18:00
HB 13 FB 28 Fælledparken
9 - 3
346953 ti
17-09 2019
Kl. 21:00
Oversidder FB 28
346954 on
18-09 2019
Kl. 20:30
KB 5 FB 26 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 3
346956
21-09 2019
Kl. 12:00
KFB 5 Beatum Kløvermarken
2 - 0
346955
21-09 2019
Kl. 13:30
Nørrebro United 10 HB 13 Kunst, Nørrebroparken
2 - 9
346951
22-09 2019
Kl. 15:15
Amager FF 4 DFT John Tranums Alle
1 - 4
346952
22-09 2019
Kl. 15:30
B 1903 4 FC Babylon 2 B1903
0 - 2
346925 on
25-09 2019
Kl. 18:00
FB 28 B 1903 4 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 8
346957 to
26-09 2019
Kl. 18:00
Beatum B 1903 4 Valby IP, Gl. Afdeling
0 - 2
346958 fr
27-09 2019
Kl. 20:15
FB 28 FB 26 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 12
347378
28-09 2019
Kl. 11:15
FC Babylon 2 KB 5 Kunst, Mimersparken
1 - 6
346959
29-09 2019
Kl. 13:45
HB 13 KFB 5 Fælledparken
8 - 1
348276
29-09 2019
Kl. 15:15
DFT Nørrebro United 10 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 7
348277
29-09 2019
Kl. 16:30
Oversidder Amager FF 4
348280 ti
01-10 2019
Kl. 20:30
FB 26 FC Babylon 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
348278 on
02-10 2019
Kl. 19:00
Amager FF 4 FB 28 John Tranums Alle
UHT

Udehold taberdømt

348281 on
02-10 2019
Kl. 20:30
KB 5 Beatum Kunst, KB, P. Bangs Vej
6 - 2
348282
05-10 2019
Kl. 13:30
Nørrebro United 10 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
348283
05-10 2019
Kl. 13:30
KFB 5 DFT Kløvermarken
2 - 1
348279
05-10 2019
Kl. 15:00
B 1903 4 HB 13 B1903
2 - 3
348286
ma
07-10 2019
Kl. 19:30
FB 28 FC Babylon 2 Kunst, Jens Jessens Vej
HMH
348284
on
09-10 2019
Kl. 19:00
Amager FF 4 Nørrebro United 10 John Tranums Alle
4 - 4
348285 to
10-10 2019
Kl. 19:15
Beatum FB 26 Kunst, Valby IP, tribunen
11 - 5
348287
13-10 2019
Kl. 13:45
HB 13 KB 5 Fælledparken
4 - 2
348289
13-10 2019
Kl. 15:15
DFT B 1903 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
348290
13-10 2019
Kl. 16:30
Oversidder KFB 5
346914 on
16-10 2019
Kl. 18:00
FB 28 KFB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
346947
20-10 2019
Kl. 13:45
HB 13 Amager FF 4 Fælledparken
6 - 3
348293
ti
22-10 2019
Kl. 20:30
FB 28 Nørrebro United 10 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 6
348296 on
23-10 2019
Kl. 20:30
KB 5 DFT Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
348297
26-10 2019
Kl. 11:00
KFB 5 Amager FF 4 Kløvermarken
5 - 1
348295
26-10 2019
Kl. 13:00
FB 26 HB 13 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

348292
26-10 2019
Kl. 16:45
B 1903 4 Oversidder B1903
348294
27-10 2019
Kl. 17:00
FC Babylon 2 Beatum Kunst, Mimersparken
5 - 2
348298 on
30-10 2019
Kl. 19:00
Amager FF 4 B 1903 4 Kunst, John Tranums Alle
3 - 2
348299 on
30-10 2019
Kl. 19:30
Beatum FB 28 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
348300
02-11 2019
Kl. 12:30
HB 13 FC Babylon 2 Fælledparken
3 - 6
348303
02-11 2019
Kl. 12:45
Nørrebro United 10 KFB 5 Kunst, Nørrebroparken
1 - 3
348301
03-11 2019
Kl. 15:15
DFT FB 26 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
348302
03-11 2019
Kl. 16:30
Oversidder KB 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 8 rykker op
 
Nedrykning:
ingen
 

Log ind