Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2019
19:30
FB 15
1
KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
20:30
FC Hermanos
8
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
18:30
Østerbro IF 6
3
HB 6
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
20:45
FA 2000 7
Bispebjerg
UMH
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:30
Bispebjerg
0
Østerbro IF 6
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
20:30
FB 8
4
FB 15
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
15:00
FC Hermanos
6
HB 6
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
16:00
KFUM
3
FA 2000 7
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
19:30
FB 15
9
Skjold 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:30
Bispebjerg
1
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
21:00
FA 2000 7
0
FB 8
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:30
Østerbro IF 6
3
FC Hermanos
6
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
15:15
B 1950 2
0
HB 6
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2019
19:00
FB 8
10
Bispebjerg
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
20:30
FC Hermanos
4
B 1950 2
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
12:30
Skjold 2
1
FA 2000 7
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:15
HB 6
3
FB 15
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
15:15
B 1950 2
4
FB 8
6
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
16:00
KFUM
2
Østerbro IF 6
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:00
Bispebjerg
4
Skjold 2
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
19:30
FB 15
2
FC Hermanos
5
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
20:15
FA 2000 7
1
HB 6
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Østerbro IF 6
B 1950 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
20:30
FC Hermanos
3
FA 2000 7
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
19:00
FB 8
3
Østerbro IF 6
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
20:00
KFUM
1
FB 8
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
12:30
Skjold 2
1
KFUM
5
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:15
HB 6
1
Bispebjerg
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
15:15
B 1950 2
1
FB 15
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
19:00
FB 8
5
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
20:30
FA 2000 7
2
B 1950 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Bispebjerg
2
FC Hermanos
12
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
16:00
KFUM
3
HB 6
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
21:00
FB 15
2
FA 2000 7
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
19:30
Østerbro IF 6
3
Skjold 2
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
20:30
FC Hermanos
8
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:15
HB 6
1
FB 8
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
15:15
FB 15
3
Østerbro IF 6
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
15:15
B 1950 2
2
Bispebjerg
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:30
Skjold 2
3
B 1950 2
7
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
13:00
Bispebjerg
9
FB 15
4
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
19:00
FB 8
2
FC Hermanos
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
12:30
Skjold 2
0
HB 6
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
FA 2000 7
2
Østerbro IF 6
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
15:00
KFUM
2
B 1950 2
2
|
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 6 rykker op
Nedrykning:
Nr. 8, 9 og 10 i alle 6 puljer rykker ned