MENU

Herre Senior 2 7M Efterår, P4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
346128 ti
20-08 2019
Kl. 18:00
Skjold 4 HB 2 Kunst, Lundehusparken
2 - 2
346124
25-08 2019
Kl. 13:30
FB 3 CBS Sport Frederiksberg IP, kunst
3 - 0
346125
25-08 2019
Kl. 14:00
Deportivo Cobayas Olympic Amager KIF Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 3
346127
25-08 2019
Kl. 14:00
Prespa FC Breeze Kunst, Ryparken
2 - 5
346131
31-08 2019
Kl. 13:45
Olympic Amager KIF FB 3 Kunstbane 1, Kløvermarken
4 - 6
346130
01-09 2019
Kl. 10:00
CBS Sport Prespa Jens Jessens Vej
4 - 5
346129
01-09 2019
Kl. 12:00
FC Breeze Skjold 4 Kløvermarken
3 - 5
346138
ti
03-09 2019
Kl. 20:30
Skjold 4 Nørrebro United 4 Kunst, Lundehusparken
5 - 2
346135 to
05-09 2019
Kl. 19:30
FB 3 Østerbro IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 0
346134
08-09 2019
Kl. 12:00
FC Breeze CBS Sport Kløvermarken
6 - 2
346126
08-09 2019
Kl. 14:15
Nørrebro United 4 Østerbro IF 3 Kunst, Nørrebroparken
7 - 2
346137
08-09 2019
Kl. 15:15
Prespa Olympic Amager KIF Kunst, Ryparken
5 - 4
346143
14-09 2019
Kl. 11:15
HB 2 FB 3 Fælledparken
2 - 1
346142
14-09 2019
Kl. 12:15
Østerbro IF 3 Prespa Fælledparken
10 - 1
346140
14-09 2019
Kl. 13:45
Olympic Amager KIF FC Breeze Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 5
346141
15-09 2019
Kl. 15:15
Nørrebro United 4 Deportivo Cobayas Kunst, Nørrebroparken
1 - 0
346139
15-09 2019
Kl. 17:00
CBS Sport Skjold 4 Jens Jessens Vej
1 - 15
346144
22-09 2019
Kl. 13:00
FC Breeze Østerbro IF 3 Kløvermarken
6 - 1
346146
22-09 2019
Kl. 13:30
CBS Sport Olympic Amager KIF Jens Jessens Vej
2 - 5
346147
22-09 2019
Kl. 15:15
Prespa HB 2 Kunst, Ryparken
0 - 5
346145
22-09 2019
Kl. 15:15
FB 3 Nørrebro United 4 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 4
346148
22-09 2019
Kl. 15:30
Skjold 4 Deportivo Cobayas Kunst, Lundehusparken
5 - 3
346132 ti
24-09 2019
Kl. 18:00
Østerbro IF 3 Deportivo Cobayas Fælledparken
3 - 4
346155
28-09 2019
Kl. 12:30
Østerbro IF 3 CBS Sport Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

346151
28-09 2019
Kl. 13:45
Olympic Amager KIF Skjold 4 Kunstbane 1, Kløvermarken
2 - 5
346156
29-09 2019
Kl. 10:00
HB 2 FC Breeze Fælledparken
3 - 4
346153
29-09 2019
Kl. 15:15
Nørrebro United 4 Prespa Kunst, Nørrebroparken
UHT

Udehold taberdømt

346149
29-09 2019
Kl. 16:30
Deportivo Cobayas FB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
346162 ti
01-10 2019
Kl. 18:00
Skjold 4 FB 3 Kunst, Lundehusparken
1 - 5
346159
05-10 2019
Kl. 13:45
Olympic Amager KIF Østerbro IF 3 Kunstbane 1, Kløvermarken
3 - 0
346157
06-10 2019
Kl. 10:30
Nørrebro United 4 FC Breeze Kunst, Mimersparken
2 - 4
346158
06-10 2019
Kl. 17:00
CBS Sport HB 2 Jens Jessens Vej
1 - 6
346163 ti
08-10 2019
Kl. 19:00
FB 3 Prespa Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 2
346166 ti
08-10 2019
Kl. 19:15
Skjold 4 Østerbro IF 3 Kunst, Lundehusparken
5 - 4
346136 to
10-10 2019
Kl. 18:00
Deportivo Cobayas HB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
346167
13-10 2019
Kl. 10:00
HB 2 Olympic Amager KIF Fælledparken
6 - 2
346165
13-10 2019
Kl. 15:15
Nørrebro United 4 CBS Sport Kunst, Nørrebroparken
UHT

Udehold taberdømt

346164
13-10 2019
Kl. 16:30
Deportivo Cobayas FC Breeze Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 7
346133
19-10 2019
Kl. 12:30
HB 2 Nørrebro United 4 Fælledparken
4 - 2
346161
20-10 2019
Kl. 15:15
Prespa Deportivo Cobayas Kunst, Ryparken
3 - 8
346170
26-10 2019
Kl. 13:45
Olympic Amager KIF Nørrebro United 4 Kunstbane 1, Kløvermarken
3 - 0
346175
26-10 2019
Kl. 15:00
Østerbro IF 3 HB 2 Fælledparken
2 - 3
346169
27-10 2019
Kl. 10:00
CBS Sport Deportivo Cobayas Jens Jessens Vej
1 - 8
346168
27-10 2019
Kl. 12:00
FC Breeze FB 3 Kløvermarken
3 - 0
346171
27-10 2019
Kl. 15:15
Prespa Skjold 4 Kunst, Ryparken
1 - 9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 4 rykker op

Nedrykning:
nr. 8, 9 og 10 i alle 4 puljer rykker ned
 

Log ind