MENU

U16 Drenge 2 (04) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
272019
fr
16-08 2019
Kl. 17:00
FB 2 Kastrup 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
272022
17-08 2019
Kl. 11:15
Vestia 2 Rødovre Kunst, Bavnehøj IA
UHT

Udehold taberdømt

272018
17-08 2019
Kl. 11:15
Fremad Valby 2 KB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 0
272020
17-08 2019
Kl. 15:00
Fix Skjold 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
8 - 3
272021
18-08 2019
Kl. 15:15
GVI 2 AB Tårnby 2 GVI. Nymosen
2 - 5
272027
31-08 2019
Kl. 15:00
Rødovre Fix Rødovre Stadion
3 - 5
272024
01-09 2019
Kl. 11:45
KB 3 GVI 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 9
272025
01-09 2019
Kl. 13:30
Kastrup 2 Fremad Valby 2 Røllikevej
2 - 7
272023
01-09 2019
Kl. 13:30
AB Tårnby 2 Vestia 2 Vestamager Idrætsanlæg
8 - 3
272031 ti
03-09 2019
Kl. 18:30
GVI 2 Kastrup 2 GVI. Nymosen
2 - 1
272029 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 Skjold 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
272028
to
05-09 2019
Kl. 17:30
AB Tårnby 2 KB 3 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
7 - 4
272030
07-09 2019
Kl. 11:15
FB 2 Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

272026 on
11-09 2019
Kl. 18:00
Skjold 2 FB 2 Kunst, Ryparken
2 - 5
272032
to
12-09 2019
Kl. 18:00
Fix Vestia 2 Gadelandet
10 - 1
272037
14-09 2019
Kl. 15:00
Rødovre Fremad Valby 2 Rødovre Stadion
5 - 7
272036
15-09 2019
Kl. 11:15
Skjold 2 GVI 2 Ryparken
0 - 7
272033
15-09 2019
Kl. 11:45
KB 3 Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
272034
15-09 2019
Kl. 13:30
Kastrup 2 AB Tårnby 2 Røllikevej
7 - 1
272035
15-09 2019
Kl. 13:30
Fix FB 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6 - 1
272039
21-09 2019
Kl. 11:15
Fremad Valby 2 Fix Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

272038
22-09 2019
Kl. 11:45
AB Tårnby 2 Skjold 2 Vestamager Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

272040
22-09 2019
Kl. 13:30
KB 3 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 3
272042
22-09 2019
Kl. 14:30
Vestia 2 FB 2 Kunst, Bavnehøj IA
4 - 2
272041
22-09 2019
Kl. 15:15
GVI 2 Rødovre GVI. Nymosen
7 - 3
272043 fr
27-09 2019
Kl. 17:00
FB 2 Fremad Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 11
272045
28-09 2019
Kl. 11:15
Kastrup 2 Vestia 2 Røllikevej
10 - 0
272046
28-09 2019
Kl. 15:00
Fix GVI 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6 - 2
272275
28-09 2019
Kl. 15:00
Rødovre AB Tårnby 2 Rødovre Stadion
4 - 15
272047
29-09 2019
Kl. 11:15
Skjold 2 KB 3 Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

272278
on
02-10 2019
Kl. 18:00
Kastrup 2 Skjold 2 Kunst, John Tranums Alle
3 - 2
272277 on
02-10 2019
Kl. 19:00
KB 3 Rødovre Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 3
272279 on
02-10 2019
Kl. 19:30
GVI 2 FB 2 Kunst, GVI. Nymosen
HHT

Hjemmehold taberdømt

272276
to
03-10 2019
Kl. 19:30
AB Tårnby 2 Fix Kunst, Tårnby Stadion
12 - 5
272280 fr
04-10 2019
Kl. 18:30
Vestia 2 Fremad Valby 2 Kunst, Bavnehøj IA
UHT

Udehold taberdømt

272282 fr
11-10 2019
Kl. 17:30
FB 2 AB Tårnby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

272281
12-10 2019
Kl. 11:15
Fremad Valby 2 GVI 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
272285
12-10 2019
Kl. 15:00
Rødovre Kastrup 2 Rødovre Stadion
1 - 6
272284
13-10 2019
Kl. 10:00
Vestia 2 Skjold 2 Kunst, Bavnehøj IA
4 - 5
272283
ma
21-10 2019
Kl. 19:45
KB 3 Fix Frederiksberg IP, kunst
1 - 5
272289
27-10 2019
Kl. 12:00
GVI 2 Vestia 2 GVI. Nymosen
10 - 1
272290
27-10 2019
Kl. 12:00
Skjold 2 Rødovre Ryparken
6 - 3
272286
27-10 2019
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Fremad Valby 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
13 - 4
272287
27-10 2019
Kl. 12:00
KB 3 FB 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
272288
27-10 2019
Kl. 13:30
Kastrup 2 Fix Kunst, John Tranums Alle
1 - 10
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind