Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
18:00
Amager FF 2
2
GVI
7
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:15
Oversidder
ØKF 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:45
Heimdal 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:30
FA 2000 8
4
B.93 9
0
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
15:15
FB 18
0
Fremad Valby 7
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:30
Fremad Valby 7
3
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
18:45
GVI
8
Heimdal 4
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:30
ØKF 4
2
FB 18
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
21:00
Oversidder
FA 2000 8
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
20:45
B.93 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
18:30
Amager FF 2
ØKF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:15
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:00
FB 18
2
B.93 9
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
Fremad Valby 7
3
GVI
5
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
15:30
FA 2000 8
Heimdal 4
UMH
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
20:30
Oversidder
FB 18
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
20:45
B.93 9
3
Amager FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
11:15
ØKF 4
0
Fremad Valby 7
12
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:45
GVI
6
FA 2000 8
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
15:15
Heimdal 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:00
Amager FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:15
Oversidder
FA 2000 8
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
FB 18
2
Heimdal 4
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
10:00
Fremad Valby 7
7
B.93 9
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
15:15
ØKF 4
0
GVI
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
21:00
Oversidder
Fremad Valby 7
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
20:45
B.93 9
3
ØKF 4
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:45
GVI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
13:30
FA 2000 8
2
FB 18
6
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
13:30
Heimdal 4
1
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
20:45
B.93 9
3
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
19:00
Amager FF 2
2
FA 2000 8
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:00
FB 18
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
10:00
Fremad Valby 7
Heimdal 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:30
ØKF 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
20:30
FB 18
3
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:15
Oversidder
Amager FF 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
Oversidder
B.93 9
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
Heimdal 4
1
ØKF 4
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
19:30
FA 2000 8
3
Fremad Valby 7
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
B.93 9
1
Heimdal 4
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Fremad Valby 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
GVI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Amager FF 2
0
FB 18
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:15
ØKF 4
4
FA 2000 8
4
|
De 10 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op i Serie 4, pulje 13 - 16 2020 forår.
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen.