Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2019
17:30
BSV af 2016
2
FB
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
10:00
KB (2)
6
LSF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:00
Lyngby Boldklub (2)
1
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:30
Hillerød Fodbold
4
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:15
Aakanden GF
4
Skovshoved IF
6
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
12:00
Ølstykke FC
9
Aakanden GF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
12:00
LSF
2
Lyngby Boldklub (2)
4
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
10:00
GVI
3
BSV af 2016
4
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
10:00
FB
2
KB (2)
8
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
12:00
Skovshoved IF
3
Hillerød Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:00
BSV af 2016
8
KB (2)
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:00
Lyngby Boldklub (2)
6
FB
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:30
Hillerød Fodbold
3
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
GVI
7
Skovshoved IF
6
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
12:30
Aakanden GF
1
LSF
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
10:00
Skovshoved IF
0
BSV af 2016
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
10:00
KB (2)
0
Lyngby Boldklub (2)
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
12:00
LSF
5
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
12:00
Ølstykke FC
5
GVI
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
10:00
FB
7
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
Skovshoved IF
6
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:00
BSV af 2016
6
Lyngby Boldklub (2)
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
11:30
Hillerød Fodbold
2
FB
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
10:00
GVI
1
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
11:15
Aakanden GF
0
KB (2)
8
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
10:00
KB (2)
4
Hillerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:00
Lyngby Boldklub (2)
3
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:00
FB
1
GVI
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
12:00
Ølstykke FC
4
BSV af 2016
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:30
BSV af 2016
7
Aakanden GF
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
19:00
LSF
3
Skovshoved IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:30
Hillerød Fodbold
4
Lyngby Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
12:15
Ølstykke FC
10
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
10:00
GVI
9
KB (2)
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:30
Skovshoved IF
4
FB
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
18:30
BSV af 2016
4
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
10:00
KB (2)
2
Skovshoved IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
10:00
FB
1
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Lyngby Boldklub (2)
3
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:15
Aakanden GF
2
Hillerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
11:00
Hillerød Fodbold
0
BSV af 2016
9
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
LSF
0
FB
1
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
Ølstykke FC
6
KB (2)
1
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
GVI
3
Aakanden GF
1
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:30
Skovshoved IF
4
Lyngby Boldklub (2)
1
|
Fællesudvalget vil i november udpege de klubber uden licens som fortsætter i liga 2 i 2.turneringshalvdel. Der er 11 pladser.
Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.