MENU

M+ 55 M 7M Forår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
181414 ma
01-04 2019
Kl. 19:30
Fix Herstedøster IC Kunst, Tingbjerg IP
1 - 9
181413 ma
01-04 2019
Kl. 22:00
Dragør Bk. Oversidder Dragør Bk
181417 ti
02-04 2019
Kl. 19:00
Oversidder KFB
181416 on
03-04 2019
Kl. 18:45
Albertslund IF Kastrup Bk. Albertslund Stadion
1 - 1
181415
07-04 2019
Kl. 13:00
Brønshøj Fr.holm Sydhavnen Kunst, Tingbjerg IP
4 - 2
181420 ma
08-04 2019
Kl. 18:30
Herstedøster IC Dragør Bk. Herstedøster Stadion
2 - 5
181419 ma
08-04 2019
Kl. 22:00
Oversidder Albertslund IF
181421 ti
09-04 2019
Kl. 18:30
Fr.holm Sydhavnen Fix Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 1
181418 on
10-04 2019
Kl. 18:45
Kastrup Bk. Oversidder Kunst, John Tranums Alle
181422 on
10-04 2019
Kl. 19:00
KFB Brønshøj Kløvermarken
1 - 6
181423 ma
22-04 2019
Kl. 22:00
Kastrup Bk. Oversidder Røllikevej
181428 ti
23-04 2019
Kl. 19:00
Oversidder Brønshøj
181426 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
1 - 4
181424
27-04 2019
Kl. 10:00
Dragør Bk. Fr.holm Sydhavnen Dragør Bk
3 - 0
181430 ma
29-04 2019
Kl. 18:45
Herstedøster IC Kastrup Bk. Herstedøster Stadion
UMH
181429 ma
29-04 2019
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
181432 ti
30-04 2019
Kl. 18:30
Fr.holm Sydhavnen Albertslund IF Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 4
181431 ti
30-04 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Fix Kunst, Tingbjerg IP
9 - 2
181433 on
01-05 2019
Kl. 19:00
KFB Dragør Bk. Kløvermarken
2 - 3
181509 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder Fix
181507 ma
06-05 2019
Kl. 22:00
Oversidder Herstedøster IC
181508 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Albertslund IF KFB Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

181505 to
09-05 2019
Kl. 19:00
Kastrup Bk. Fr.holm Sydhavnen Røllikevej
5 - 4
181506
12-05 2019
Kl. 11:15
Dragør Bk. Brønshøj Dragør Bk
2 - 3
181695 ma
13-05 2019
Kl. 18:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
181696 ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Albertslund IF Kunst, Tingbjerg IP
2 - 7
181697 ti
14-05 2019
Kl. 19:30
Fr.holm Sydhavnen Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
181698 on
15-05 2019
Kl. 19:00
KFB Kastrup Bk. Kløvermarken
2 - 2
181510 to
16-05 2019
Kl. 18:30
Fix Dragør Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 18
181703 ma
20-05 2019
Kl. 18:30
Herstedøster IC Fr.holm Sydhavnen Herstedøster Stadion
UMH
181700 ma
20-05 2019
Kl. 22:00
Oversidder KFB
181705 ti
21-05 2019
Kl. 19:00
Oversidder Dragør Bk.
181704 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Albertslund IF Fix Albertslund Stadion
5 - 2
181699 to
23-05 2019
Kl. 19:00
Kastrup Bk. Brønshøj Røllikevej
1 - 6
181713 ma
27-05 2019
Kl. 18:00
Herstedøster IC Brønshøj Herstedøster Stadion
6 - 3
181425 ma
27-05 2019
Kl. 18:30
Fix KFB Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 2
181707 ma
03-06 2019
Kl. 18:30
Fix Kastrup Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1 - 7
181706 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Dragør Bk. Albertslund IF Dragør Bk
2 - 5
181708 ma
03-06 2019
Kl. 22:00
Brønshøj Oversidder Tingbjerg I P
181709 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Oversidder Fr.holm Sydhavnen
181710 on
05-06 2019
Kl. 19:00
KFB Herstedøster IC Kløvermarken
0 - 4
181712 ma
10-06 2019
Kl. 22:00
Oversidder Fix
181715 ti
11-06 2019
Kl. 19:45
Fr.holm Sydhavnen KFB Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 5
181714 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
181711 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Kastrup Bk. Dragør Bk. Røllikevej
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Ingen

Log ind