Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr 2019
19:45
Hakoah
3
KFB 7
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
21:00
B 1960
3
KB 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:15
Frem 4
3
SSB
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:45
HB 14
Volvox
UMH
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
11:30
VLI
11
FB 24
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Volvox
1
VLI
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:30
KB 3
3
Frem 4
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
12:45
KFB 7
3
HB 14
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:00
SSB
3
Hakoah
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
17:00
FB 24
3
B 1960
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
18:30
B 1960
Volvox
UMH
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:45
Hakoah
2
HB 14
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:15
Frem 4
0
FB 24
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
10:45
SSB
3
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Volvox
2
Frem 4
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:30
KFB 7
2
VLI
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
21:00
KB 3
2
Hakoah
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:45
KFB 7
3
B 1960
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:45
HB 14
2
VLI
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
17:00
FB 24
3
SSB
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
18:30
B 1960
1
HB 14
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:45
Hakoah
2
VLI
8
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:15
Frem 4
2
KFB 7
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
20:45
KB 3
6
FB 24
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2019
10:00
SSB
4
Volvox
14
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:30
B 1960
8
VLI
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Volvox
3
KB 3
6
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
21:00
FB 24
7
Hakoah
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:30
KFB 7
3
SSB
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:45
HB 14
5
Frem 4
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:30
B 1960
3
Frem 4
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:45
Hakoah
Volvox
HMH
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
12:45
KFB 7
FB 24
UMH
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:45
HB 14
0
KB 3
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
17:00
VLI
4
SSB
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
Volvox
8
KFB 7
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:15
Frem 4
7
Hakoah
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
20:00
SSB
3
B 1960
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
21:00
KB 3
1
VLI
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
10:00
FB 24
0
HB 14
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
19:30
Hakoah
1
B 1960
8
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
10:00
Frem 4
1
VLI
9
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:15
KB 3
9
KFB 7
4
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:15
FB 24
Volvox
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
12:30
SSB
HB 14
HHT
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1 - 8 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
De tre dårligste nr. 10 på tværs af puljerne 1 - 8 rykker ned.
Dårligste nr. 10 findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) flest udeblivelser
b) dårligste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
c) dårligste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
d) dårligste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
e) lodtrækning
7M Event dag for 7M kvinder og herrer