Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr 2019
11:45
KB 13
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
Stefan
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
Fremad Valby 3
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
BK Hellas 2
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
Jægersborg BK 1
KB 13
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
BK Rødovre 2
Stefan
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
BK Hellas 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
FB Xtra
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:25
KB 13
Stefan
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:25
BK Rødovre 2
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:25
FB Xtra
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:25
Fremad Valby 4
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:45
Fremad Valby 3
KB 13
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:45
Fremad Valby 4
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:45
Jægersborg BK 1
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:45
Stefan
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
BK Vestia 3
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
B 1908 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
FB 3
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
Brønshøj BK 3
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
Aakanden GF 2
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
BK Frem 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
Brønshøj BK 3
FB 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
Dragør BK 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
BK Vestia 3
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
BK Frem 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
Dragør BK 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
Nørrebro United 4
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
FB 3
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
Nørrebro United 4
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
Aakanden GF 2
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
B 1908 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Aakanden GF 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Fremad Valby 4
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
B 1908 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
KB 13
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:50
BK Rødovre 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:50
Dragør BK 2
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:50
B 1908 2
KB 13
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:50
Nørrebro United 4
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:10
Aakanden GF 2
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:10
Dragør BK 2
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:10
BK Hellas 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:10
Nørrebro United 4
KB 13
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:30
BK Hellas 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:30
KB 13
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:30
BK Rødovre 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:30
Fremad Valby 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
BK Vestia 3
FB 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
Fremad Valby 3
Stefan
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
BK Frem 2
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
FB Xtra
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
Stefan
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
FB 3
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
Jægersborg BK 1
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
FB Xtra
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
BK Vestia 3
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
FB 3
Stefan
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
BK Frem 2
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
Brønshøj BK 3
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:30
Brønshøj BK 3
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:30
Jægersborg BK 1
FB 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:30
Stefan
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:30
Fremad Valby 3
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:45
BK Frem 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:45
Stefan
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:45
B 1908 2
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:45
BK Rødovre 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:05
Stefan
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:05
Fremad Valby 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:05
BK Rødovre 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:05
Brønshøj BK 3
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:25
BK Frem 2
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:25
Nørrebro United 4
Stefan
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:25
Fremad Valby 3
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:25
Brønshøj BK 3
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:45
Fremad Valby 3
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:45
Nørrebro United 4
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:45
B 1908 2
Stefan
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:45
Fremad Valby 4
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:45
BK Vestia 3
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:45
Jægersborg BK 1
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:45
Aakanden GF 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:45
FB Xtra
KB 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:05
Jægersborg BK 1
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:05
BK Hellas 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:05
KB 13
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:05
FB 3
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:25
BK Vestia 3
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:25
Dragør BK 2
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:25
Aakanden GF 2
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:25
FB 3
KB 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:45
FB Xtra
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:45
Dragør BK 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:45
KB 13
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:45
BK Hellas 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:00
BK Vestia 3
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:00
BK Rødovre 2
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:00
B 1908 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:00
Jægersborg BK 1
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:20
BK Rødovre 2
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:20
FB Xtra
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:20
Jægersborg BK 1
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:40
BK Vestia 3
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:40
Nørrebro United 4
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:40
B 1908 2
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
10:40
FB 3
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:00
Fremad Valby 4
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:00
Nørrebro United 4
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:00
FB 3
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:00
FB Xtra
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:20
Fremad Valby 4
FB 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:45
Aakanden GF 2
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:45
Stefan
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:45
BK Frem 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
11:45
KB 13
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:05
Stefan
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:05
BK Hellas 2
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:05
KB 13
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:05
Fremad Valby 3
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:25
Aakanden GF 2
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:25
Brønshøj BK 3
Stefan
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:25
BK Frem 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:25
Dragør BK 2
KB 13
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:45
Fremad Valby 3
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:45
Brønshøj BK 3
KB 13
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:45
Dragør BK 2
Stefan
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:45
BK Hellas 2
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
B 1908 2
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
Stefan
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
BK Frem 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
BK Rødovre 2
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
BK Vestia 3
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
KB 13
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
Fremad Valby 3
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
KB 13
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
Fremad Valby 4
Brønshøj BK 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
Jægersborg BK 1
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
Nørrebro United 4
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
Stefan
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
FB Xtra
Dragør BK 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
BK Rødovre 2
BK Frem 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:50
BK Hellas 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
B 1908 2
FB Xtra
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
Dragør BK 2
Stefan
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
BK Frem 2
BK Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
FB 3
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
BK Vestia 3
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
Brønshøj BK 3
KB 13
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
Aakanden GF 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:10
Jægersborg BK 1
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
Fremad Valby 3
BK Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
Brønshøj BK 3
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
Nørrebro United 4
KB 13
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
Fremad Valby 4
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
BK Hellas 2
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
Dragør BK 2
BK Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
FB 3
Stefan
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:30
FB Xtra
BK Frem 2
|