Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr 2019
11:00
FB Rød 10
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:00
FB Rød 10
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
Ørestad IF 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
BK Stefan 2
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
Nørrebro United 5
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
11:45
Sundby BK 4
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
BK Union 2
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
Østerbro IF 3
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
Sundby BK 4
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:05
BK Skjold 5
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:25
Ørestad IF 3
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:25
Østerbro IF 3
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:25
BK Skjold 5
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:45
Nørrebro United 5
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:45
BK Union 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:45
BK Stefan 2
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
Vanløse IF 8
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
FB 5
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
Husum BK 1
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:30
Hvidovre IF 5
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
Brønshøj BK 2
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
Skovshoved IF 3
FB 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
Hvidovre IF 5
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
13:50
Fremad Amager 3
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
Vanløse IF 8
FB 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
Skovshoved IF 3
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
Fremad Amager 3
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:10
B 1908 3
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
Husum BK 1
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
B 1908 3
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
Brønshøj BK 2
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:30
FB 5
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
FB Rød 10
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
11:00
FB Rød 10
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
FB 5
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
Ørestad IF 3
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:30
Brønshøj BK 2
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
Østerbro IF 3
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
Fremad Amager 3
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
FB 5
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:50
B 1908 3
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
Brønshøj BK 2
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
Fremad Amager 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
Sundby BK 4
FB 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:10
B 1908 3
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:30
Sundby BK 4
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:30
Ørestad IF 3
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
14:30
Østerbro IF 3
FB 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:15
Vanløse IF 8
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:15
Nørrebro United 5
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:15
Skovshoved IF 3
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:15
BK Skjold 5
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:35
BK Stefan 2
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:35
Husum BK 1
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:35
BK Union 2
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:35
BK Skjold 5
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:55
Vanløse IF 8
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:55
Husum BK 1
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:55
Skovshoved IF 3
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
15:55
Hvidovre IF 5
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
16:15
Hvidovre IF 5
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
16:15
BK Union 2
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
16:15
BK Stefan 2
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
16:15
Nørrebro United 5
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
Skovshoved IF 3
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
BK Stefan 2
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
FB 5
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
Østerbro IF 3
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
Vanløse IF 8
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
BK Union 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
Brønshøj BK 2
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:00
BK Skjold 5
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:20
BK Union 2
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:20
Sundby BK 4
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:20
Ørestad IF 3
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:20
Husum BK 1
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:20
BK Stefan 2
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:20
Østerbro IF 3
FB 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:20
Hvidovre IF 5
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
Skovshoved IF 3
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
B 1908 3
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
Nørrebro United 5
FB 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
Hvidovre IF 5
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
Vanløse IF 8
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
Fremad Amager 3
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
Brønshøj BK 2
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
10:40
Husum BK 1
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
BK Skjold 5
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Fremad Amager 3
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Ørestad IF 3
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Sundby BK 4
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
Nørrebro United 5
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
B 1908 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
FB 5
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
FB Rød 10
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
11:00
FB Rød 10
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:30
Vanløse IF 8
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:30
Østerbro IF 3
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:30
FB 5
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:30
BK Union 2
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:50
Østerbro IF 3
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:50
BK Skjold 5
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:50
BK Union 2
FB 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:50
FB Rød 10
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:10
Vanløse IF 8
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:10
B 1908 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:10
FB 5
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:10
Husum BK 1
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:30
FB Rød 10
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:30
B 1908 3
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:30
Husum BK 1
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:30
BK Skjold 5
FB 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:15
Brønshøj BK 2
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:15
BK Stefan 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:15
Skovshoved IF 3
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:15
Ørestad IF 3
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:35
BK Stefan 2
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:35
Sundby BK 4
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:35
Ørestad IF 3
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:35
Nørrebro United 5
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:55
Brønshøj BK 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:55
Hvidovre IF 5
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:55
Skovshoved IF 3
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
15:55
Fremad Amager 3
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
16:15
Nørrebro United 5
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
16:15
Hvidovre IF 5
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
16:15
Fremad Amager 3
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
16:15
Sundby BK 4
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:30
FB 5
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:30
BK Stefan 2
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:30
Skovshoved IF 3
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:30
Østerbro IF 3
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:50
BK Stefan 2
FB 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:50
BK Skjold 5
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:50
Østerbro IF 3
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:50
Sundby BK 4
Husum BK 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:10
FB 5
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:10
Fremad Amager 3
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:10
Skovshoved IF 3
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:10
Husum BK 1
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
Sundby BK 4
FB 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
Fremad Amager 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
Husum BK 1
BK Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:30
BK Skjold 5
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:15
Vanløse IF 8
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:15
Ørestad IF 3
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:15
Brønshøj BK 2
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:15
Nørrebro United 5
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:35
Ørestad IF 3
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:35
FB Rød 10
Hvidovre IF 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:35
BK Union 2
Brønshøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:35
B 1908 3
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:55
Vanløse IF 8
FB Rød 10
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:55
Hvidovre IF 5
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:55
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
15:55
BK Union 2
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
16:15
Nørrebro United 5
Vanløse IF 8
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
16:15
Hvidovre IF 5
BK Union 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
16:15
B 1908 3
Ørestad IF 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
16:15
FB Rød 10
Brønshøj BK 2
|