Pigeungdom efterår

U18 Piger M (00-01) Efterår

1

 

FA 2000

 

4k

4

0

0

22

-

0

12pd

 

2

 

HIK

 

4k

3

0

1

11

-

7

9p

 

3

 

Hvidovre

 

4k

1

1

2

14

-

16

4p

 

4

 

B 93 2

 

4k

1

1

2

12

-

7

4p

!

5

 

B 1908

 

4k

0

0

4

3

-

32

0p

 

U16 Piger M (02-03) Efterår

1

 

Elite Bornholm

 

9k

9

0

0

62

-

1

27pd

 

2

 

Dragør

 

9k

8

0

1

36

-

13

24pd

 

3

 

B 93 2

 

9k

7

0

2

31

-

12

21p

 

4

 

FC Damsø

 

9k

6

0

3

30

-

11

18p

 

5

 

FA 2000

 

9k

4

1

4

24

-

14

13p

 

6

 

KFUM

 

9k

3

1

5

19

-

33

10p

 

7

 

FB

 

9k

2

1

6

8

-

37

7p

!

8

 

Sundby 2

 

9k

2

1

6

12

-

26

7p

!

9

 

Dragør 2

 

9k

1

1

7

10

-

41

4p

 

10

 

Nørrebro United

 

9k

0

1

8

4

-

48

1p

!

U16 Piger (02-03) 7M Efterår

1

 

Tårnby FF

 

8k

5

2

1

36

-

8

17pd

 

2

 

B 93

 

8k

5

2

1

27

-

13

17pd

 

3

 

HIK

 

8k

4

3

1

27

-

15

15p

 

4

 

Hellas

 

8k

5

0

3

18

-

8

15p

 

5

 

Dragør

 

8k

4

1

3

21

-

14

13p

!

6

 

KFUM

 

8k

3

1

4

10

-

14

10p

!

7

 

FB

 

8k

3

0

5

10

-

21

9p

 

8

 

Vanløse

 

8k

1

1

6

5

-

32

4p

!

9

 

Union

 

8k

0

2

6

7

-

36

2p

 

 

U14 Piger 1 (04) Efterår

1

 

B 1908

 

6k

4

2

0

17

-

5

14p

 

2

 

HB Køge pigefodbold

 

6k

4

1

1

30

-

7

13p

 

3

 

FA 2000

 

6k

4

1

1

14

-

5

13p

 

4

 

Vestia

 

6k

4

0

2

21

-

12

12p

 

5

 

Dragør

 

6k

1

1

4

10

-

24

4p

!

6

 

HIK 2

 

6k

1

0

5

8

-

28

3p

!

7

 

KFUM

 

6k

0

1

5

3

-

22

1p

 

U14 Piger 1 (04) 7M Efterår

1

 

B 93

 

8k

8

0

0

55

-

6

24p

 

2

 

Vestia

 

8k

6

0

2

39

-

17

18p

 

3

 

B 93 2

 

8k

5

1

2

22

-

15

16p

 

4

 

FB

 

8k

5

1

2

22

-

16

16p

 

5

 

Høje Gladsaxe

 

8k

4

0

4

24

-

18

12p

 

6

 

GVI

 

8k

3

1

4

25

-

21

10p

 

7

 

Union

 

8k

1

1

6

6

-

39

4p

 

8

 

Kastrup

 

8k

1

1

6

6

-

33

4p

!

9

 

Skjold

 

8k

0

1

7

6

-

40

1p

!

 

U13 Piger 1 (05) 8M Efterår

1

 

Fremad Valby

 

10k

10

0

0

46

-

5

30p

 

2

 

AB Tårnby

 

10k

7

0

3

33

-

25

21p

 

3

 

Hvidovre

 

10k

4

1

5

23

-

25

13p

 

4

 

Husum

 

10k

3

3

4

11

-

16

12p

 

5

 

FC Damsø

 

10k

2

1

7

15

-

30

7p

 

6

 

HIK 2

 

10k

1

1

8

5

-

32

4p

 

U13 Piger 2 (05) 8M Efterår

1

 

FA 2000

 

8k

8

0

0

48

-

4

24p

 

2

 

Hellas

 

8k

5

1

2

35

-

21

16p

 

3

 

Hekla

 

8k

4

1

3

26

-

16

13p

 

4

 

B 1908

 

8k

4

1

3

21

-

18

13p

 

5

 

Jægersborg

 

8k

4

0

4

17

-

21

12p

 

6

 

Hvidovre

 

8k

3

1

4

19

-

22

10p

 

7

 

AB Tårnby 2

 

8k

2

1

5

19

-

36

7p

!

8

 

Dragør

 

8k

2

0

6

9

-

35

6p

!

9

 

Vestia

 

8k

1

1

6

12

-

33

4p

 

 

Et ”d” placeret efter pointantallet angiver, at holdet har brugt spillere på aldersdispensation og derfor ikke er erklæret rækkevinder
! = holdet udeblevet i 1-flere kampe