Drengeungdom efterår

U19 Drenge M (99-00) Efterår

1

 

Skjold

 

8k

5

3

0

31

-

10

18p

 
 

2

 

Vestia

 

8k

5

2

1

27

-

13

17p

                         

3

 

B 93 3

 

8k

5

2

1

18

-

13

17p

                         

4

 

Hvidovre 2

 

8k

5

0

3

15

-

18

15p

                         

5

 

FB

 

8k

4

1

3

37

-

22

13p

                         

6

 

B 1903 2

 

8k

3

1

4

23

-

17

10p

!

                       

7

 

KB 2

 

8k

1

2

5

13

-

17

5p

                         

8

 

Frem 2

 

8k

1

2

5

17

-

40

5p

!

                       

9

 

Skovshoved

 

8k

0

1

7

16

-

46

1p

                         

U19 Drenge 1 (99-00) Efterår (P1 A)

1

 

B 1903 3

 

8k

7

0

1

47

-

6

21p

 

2

 

HIK 2

 

8k

7

0

1

44

-

9

21p

 

3

 

KB 3

 

8k

6

0

2

25

-

10

18p

!

4

 

GVI 2

 

8k

4

1

3

28

-

26

13p

 

5

 

B 1903 4

 

8k

4

0

4

21

-

25

12p

 

6

 

FA 2000 2

 

8k

2

1

5

26

-

35

7p

 

7

 

FB 2

 

8k

2

0

6

24

-

33

6p

 

8

 

Olympia

 

8k

2

0

6

14

-

60

6p

!

9

 

Jægersborg 

 

8k

1

0

7

9

-

34

3p

!

 

U17 Drenge M (01-02) Efterår

1

 

FB

 

10k

10

0

0

52

-

12

30p

 
 

2

 

Hvidovre  2

 

10k

6

1

3

38

-

24

19p

                         

3

 

Skjold

 

10k

6

1

3

33

-

26

19p

                         

4

 

KFUM

 

10k

5

2

3

32

-

23

17p

                         

5

 

Fix

 

10k

5

1

4

29

-

23

16p

                         

6

 

KB 2

 

10k

5

0

5

40

-

33

15p

                         

7

 

AB Tårnby

 

9k

4

1

4

29

-

38

13p

                         

8

 

B 1903 2

 

10k

3

1

6

23

-

26

10p

                         

9

 

Vanløse 2

 

10k

3

0

7

22

-

49

9p

!

                       

10

 

Frem 2

 

10k

2

0

8

22

-

52

6p

!

                       

11

 

Sundby 2

 

9k

1

1

7

19

-

33

4p

!

                       

I AB Tårnby-Sundby er begge hold taberdømt, hvorfor kampen ikke tæller med i den samlede stilling)
U17 Drenge 1 (01-02) Efterår

1

 

B 93 3

 

8k

6

1

1

28

-

14

19pd

 

2

 

Vestia

 

8k

5

1

2

35

-

25

16pd

 

3

 

Brønshøj 

 

8k

5

0

3

28

-

27

15pd

 

4

 

Husum 

 

8k

5

0

3

30

-

18

15p

!

5

 

Dragør

 

8k

3

4

1

20

-

16

13p

 

6

 

Jægersborg 

 

8k

3

2

3

26

-

28

11p

 

7

 

KB 3

 

8k

3

0

5

25

-

26

9p

!

8

 

GVI 2

 

8k

1

2

5

16

-

32

5p

!

9

 

Prespa

 

8k

0

0

8

9

-

31

0p

tr

Der kåres ingen rækkevinder i denne række.

U17 Drenge 2 (01-02) Efterår

1

 

AB Tårnby 2

 

8k

7

0

1

30

-

13

21pd

 

2

 

B 1908 2

 

8k

5

0

3

29

-

17

15p

 

3

 

B 1903 3

 

8k

5

0

3

29

-

22

15p

!

4

 

Fix 2

 

8k

3

0

5

30

-

33

9p

 

5

 

Skjold 2

 

8k

0

0

8

3

-

36

0p  tr

 

 

U16 Drenge M (02) Efterår

1

 

Frem

 

8k

7

0

1

28

-

9

21p

 

2

 

Hvidovre 

 

8k

6

1

1

32

-

10

19p

 

3

 

FB

 

8k

6

1

1

32

-

13

19p

 

4

 

Kastrup

 

8k

4

1

3

26

-

17

13p

 

5

 

Hellas

 

8k

3

1

4

19

-

24

10p

 

6

 

B 93

 

8k

3

0

5

18

-

18

9p

 

7

 

Vestia

 

8k

3

0

5

11

-

18

9p

 

8

 

HIK

 

8k

2

0

6

15

-

32

6p

 

9

 

KB

 

8k

0

0

8

7

-

47

0p

 

U16 Drenge 1 (02) Efterår

1

 

Skovshoved 

 

6k

6

0

0

40

-

3

18p

 

2

 

B 1903

 

6k

5

0

1

23

-

13

15p

 

3

 

FA 2000 2

 

6k

4

0

2

19

-

13

12p

 

4

 

Hvidovre  2

 

6k

3

0

3

26

-

33

9p

 

5

 

Nørrebro United

 

6k

1

1

4

12

-

24

4p

 

6

 

Skjold

 

6k

1

1

4

9

-

16

4p

!

7

 

KB 2

 

6k

0

0

6

2

-

29

0p tr

 

U16 Drenge 2 (02) Efterår

1

 

Østerbro 

 

6k

6

0

0

27

-

3

18p

 

2

 

Hellas 2

 

6k

5

0

1

26

-

6

15p

!

3

 

B 1908

 

6k

4

0

2

24

-

13

12p

 

4

 

Dragør 

 

6k

2

1

3

10

-

16

7p

!

5

 

Vestia 2

 

6k

1

2

3

8

-

19

5p

 

6

 

Kastrup 2

 

6k

1

1

4

9

-

29

4p

 

7

 

Skjold 2

 

6k

0

0

6

0

-

18

0p tr

 

 

U15 Drenge M (03) Efterår

1

 

Brønshøj 

 

8k

7

1

0

34

-

10

22p

 

2

 

Skjold

 

8k

6

0

2

34

-

8

18p

 

3

 

GVI

 

8k

5

0

3

22

-

16

15p

 

4

 

Kastrup 2

 

8k

5

0

3

24

-

25

15p

 

5

 

HIK 2

 

8k

4

1

3

23

-

14

13p

 

6

 

AB Tårnby 2

 

8k

3

0

5

25

-

32

9p

 

7

 

FA 2000 2

 

8k

2

0

6

27

-

42

6p

 

8

 

FB

 

8k

2

0

6

13

-

28

6p

 

9

 

KB 2

 

8k

1

0

7

10

-

37

3p

!

U15 Drenge 1 (03) Efterår

1

 

Union

 

10k

8

0

2

48

-

14

24pd

 

2

 

Vestia

 

10k

6

2

2

24

-

12

20p

 

3

 

B 93 2

 

10k

5

2

3

27

-

27

17p

 

4

 

Skovshoved 

 

10k

5

1

4

29

-

22

16p

 

5

 

Skjold 2

 

10k

2

3

5

27

-

22

9p

 

6

 

Vanløse  2

 

10k

0

0

10

8

-

66

0p

!

U15 Drenge 2 (03) Efterår

1

 

Frem

 

8k

8

0

0

42

-

4

24p

 

2

 

Fr Amager

 

8k

5

1

2

27

-

16

16p

 

3

 

Jægersborg 

 

8k

4

1

3

35

-

19

13p

 

4

 

FA 2000 3

 

8k

4

1

3

23

-

29

13p

 

5

 

Hvidovre 2

 

8k

4

0

4

26

-

28

12p

 

6

 

GVI 2

 

8k

3

2

3

22

-

14

11p

 

7

 

B 1903 2

 

8k

3

2

3

18

-

19

11p

 

8

 

Fremad Valby

 

8k

1

1

6

19

-

46

4p

 

9

 

Union 2

 

8k

0

0

8

15

-

52

0p

 

U15 Drenge 3 (03) Efterår

1

 

B 93 3

 

8k

7

1

0

25

-

11

22p

 

2

 

HIK 3 (Fulton)

 

8k

5

1

2

45

-

23

16p

 

3

 

Husum

 

8k

3

0

5

22

-

33

9p

!

4

 

Vestia 2

 

8k

2

0

6

17

-

29

6p

 

5

 

Hellas

 

8k

2

0

6

20

-

33

6p

 

U15 Drenge 4 (03) Efterår

1

 

HIK 4

 

7k

7

0

0

54

-

9

21p

 

2

 

FB 2

 

7k

4

1

2

31

-

14

13p

 

3

 

Fix

 

7k

4

1

2

23

-

22

13p

 

4

 

Hvidovre 3

 

7k

3

0

4

24

-

25

9p

 

5

 

Nørrebro United

 

7k

3

0

4

21

-

18

9p

!

6

 

Skjold 3

 

7k

2

2

3

18

-

22

8p

 

7

 

AB Tårnby 3

 

7k

1

1

5

16

-

41

4p

 

8

 

Fr Amager 2

 

7k

1

1

5

14

-

50

4p

 

U15 Drenge (03) 7M Efterår

1

 

Skovshoved

 

5k

4

1

0

21

-

4

13p

 

2

 

GVI

 

5k

3

0

2

26

-

17

9p

 

3

 

Jægersborg

 

5k

2

1

2

24

-

12

7p

 

4

 

Valby

 

5k

2

1

2

26

-

23

7p

 

5

 

Brønshøj

 

5k

2

1

2

16

-

18

7p

 

6

 

Vestia

 

5k

0

0

5

11

-

50

0p

 

 

U14 Drenge M (04) Efterår

1

 

FA 2000

 

11k

9

1

1

62

-

6

28p

 

2

 

Vanløse

 

11k

9

0

2

57

-

13

27p

 

3

 

Skjold

 

11k

7

3

1

46

-

15

24p

 

4

 

Vestia

 

11k

7

0

4

33

-

39

21p

 

5

 

GVI

 

11k

6

1

4

41

-

20

19p

 

6

 

B 1903

 

11k

6

0

5

39

-

28

18p

 

7

 

Fr Amager 2

 

11k

4

3

4

23

-

25

15p

 

8

 

HIK 2

 

11k

3

2

6

22

-

35

11p

 

9

 

B 93 2

 

11k

3

1

7

27

-

51

10p

 

10

 

Dragør 2

 

11k

2

3

6

25

-

45

9p

 

11

 

Sundby 2

 

11k

2

2

7

20

-

41

8p

 

12

 

KB 3

 

11k

0

0

11

12

-

89

0p

 

U14 Drenge 1 (04) Efterår

1

 

Fix

 

7k

5

1

1

36

-

13

16p

 

2

 

B 1903 2

 

7k

4

1

2

27

-

15

13p

 

3

 

FA 2000 2

 

7k

4

1

2

28

-

21

13p

 

4

 

FB

 

7k

4

0

3

35

-

21

12p

 

5

 

Skjold 2

 

7k

3

3

1

27

-

21

12p

 

6

 

Vanløse 2

 

7k

4

0

3

24

-

19

12p

 

7

 

Kastrup

 

7k

1

0

6

15

-

28

3p

 

8

 

KB 4

 

7k

0

0

7

15

-

69

0p

 

U14 Drenge 2 (04) Efterår

1

 

Jægersborg 2

 

8k

8

0

0

55

-

10

24p

 

2

 

B 93 3

 

8k

7

0

1

38

-

14

21p

 

3

 

Husum Bk

 

8k

5

1

2

43

-

18

16p

 

4

 

Hellas

 

8k

5

0

3

37

-

16

15p

 

5

 

Skovshoved

 

8k

4

0

4

11

-

35

12p

 

6

 

Vestia 2

 

8k

2

1

5

20

-

34

7p

 

7

 

Sundby 3

 

8k

2

0

6

27

-

47

6p

 

8

 

Fremad Valby 2

 

8k

1

0

7

15

-

39

3p

!

9

 

Fr Amager 3

 

8k

1

0

7

14

-

47

3p

!

U14 Drenge 3 (04) Efterår

1

 

Østerbro 

 

9k

7

1

1

60

-

19

22p

 

2

 

AB Tårnby 2

 

9k

7

0

2

47

-

22

21p

 

3

 

Nørrebro United

 

9k

6

1

2

52

-

25

19p

 

4

 

Vanløse 3

 

9k

5

1

3

54

-

29

16p

 

5

 

Skjold 3

 

9k

4

0

5

30

-

38

12p

 

6

 

B 1908

 

9k

4

0

5

25

-

29

12p

 

7

 

KB 5

 

9k

4

0

5

47

-

77

12p

 

8

 

Dragør 3

 

9k

3

0

6

34

-

52

9p

 

9

 

HIK 3

 

9k

2

3

4

37

-

38

9p

 

10

 

FB 2

 

9k

0

0

9

15

-

72

0p

 

U14 Drenge 4 (04) Efterår (P4 A)

1

 

Husum 2

 

6k

5

0

1

49

-

31

15pd

 

2

 

Rødovre

 

6k

3

0

3

28

-

27

9p

 

3

 

Nørrebro United 2

 

6k

3

0

3

17

-

19

9p

!

4

 

FA 2000 3

 

6k

1

0

5

18

-

35

3p

!

U14 Drenge 4 (04) Efterår (P4 B)

1

 

GVI 3

 

10k

8

1

1

56

-

16

25pd

 

2

 

B 93 4

 

10k

5

1

4

27

-

27

16p

 

3

 

CPH Youth FC

 

10k

5

1

4

32

-

21

16p

!

4

 

Fix 2

 

10k

4

2

4

32

-

43

14p

 

5

 

Skjold 4

 

10k

4

1

5

31

-

31

13p

 

6

 

B 1903 3

 

10k

1

0

9

23

-

63

3p

 

 

U13 Drenge M (05) 8M Efterår (Mester A)

1

 

FA 2000 2

 

9k

8

0

1

62

-

10

24p

 

2

 

Union

 

9k

7

1

1

47

-

18

22p

 

3

 

AB Tårnby 2

 

9k

5

0

4

33

-

36

15p

 

4

 

B 93 2

 

9k

5

0

4

36

-

21

15p

 

5

 

Vanløse 2

 

9k

4

1

4

32

-

38

13p

 

6

 

Fr Amager (2)

 

9k

4

0

5

28

-

39

12p

 

7

 

KB 3

 

9k

4

0

5

31

-

56

12p

 

8

 

HIK 2

 

9k

3

2

4

33

-

29

11p

 

9

 

Skjold

 

9k

2

0

7

21

-

42

6p

 

10

 

Dragør

 

9k

1

0

8

19

-

53

3p

 

U13 Drenge M (05) 8M Efterår (Mester B)

1

 

Nørrebro United

 

8k

7

0

1

36

-

5

21p

 

2

 

GVI 2

 

8k

5

0

3

28

-

11

15p

 

3

 

Sundby 2

 

8k

4

1

3

29

-

13

13p

 

4

 

Hvidovre 2

 

8k

2

2

4

13

-

33

8p

 

5

 

Vestia

 

8k

0

1

7

8

-

52

1p

!

U13 Drenge 1 (05) 8M Efterår

1

 

B 93 3

 

8k

8

0

0

48

-

6

24pd

 

2

 

KB 4

 

8k

6

0

2

29

-

27

18p

 

3

 

B 1903 2

 

8k

4

0

4

32

-

28

12p

 

4

 

Dragør 2

 

8k

2

0

6

23

-

35

6p

!

5

 

Frem 2

 

8k

0

0

8

14

-

50

0p

 

U13 Drenge 2 (05) 8M Efterår (P2A)

1

 

Brønshøj

 

10k

8

0

2

41

-

22

24pd

 

2

 

Skovshoved

 

10k

7

0

3

33

-

17

21p

 

3

 

B 93 4

 

10k

6

0

4

24

-

18

18p

 

4

 

HIK 3

 

10k

5

1

4

20

-

27

16p

!

5

 

GVI 3

 

10k

2

0

8

24

-

40

6p

 

6

 

Union 2

 

10k

1

1

8

27

-

45

4p

 

U13 Drenge 2 (05) 8M Efterår (P2B)

1

 

Sundby 3

 

10k

9

0

1

58

-

23

27p

 

2

 

Fr Amager 3

 

10k

7

0

3

46

-

24

21p

 

3

 

FB 2

 

10k

6

1

3

37

-

23

19p

!

4

 

Hvidovre 3

 

10k

2

2

6

25

-

52

8p

 

5

 

KB 5

 

10k

1

3

6

29

-

48

6p

 

6

 

Kastrup 2

 

10k

2

0

8

36

-

61

6p

 

U13 Drenge 3 (05) 8M Efterår

1

 

Skovshoved 2

 

11k

9

2

0

70

-

24

29p

 

2

 

B 93 5

 

11k

9

0

2

34

-

18

27p

 

3

 

Hellas

 

11k

8

0

3

61

-

26

24p

 

4

 

AB Tårnby 3

 

11k

8

0

3

48

-

25

24p

 

5

 

FA 2000 3

 

11k

6

2

3

41

-

27

20p

 

6

 

B 1908

 

11k

6

1

4

45

-

25

19p

 

7

 

Jægersborg

 

11k

6

1

4

36

-

20

19p

 

8

 

Vestia 2

 

11k

4

0

7

20

-

58

12p

!

9

 

Frem 3

 

11k

1

1

9

28

-

66

4p

!

10

 

Nørrebro United 2

 

11k

0

2

9

21

-

54

2p

 

11

 

KB 6

 

11k

0

1

10

19

-

78

1p

 

12

 

Stefan

 

11k

4

0

7

29

-

31

12p tr

 

U13 Drenge 4 (05) 8M Efterår

1

 

KFUM

 

10k

9

1

0

57

-

20

28p

 

2

 

Jægersborg

 

10k

7

0

3

39

-

19

21p

 

3

 

Skjold 2

 

10k

6

2

2

34

-

14

20p

 

4

 

AB Tårnby 4

 

10k

6

0

4

31

-

31

18p

 

5

 

HIK 4

 

10k

5

2

3

39

-

26

17p

 

6

 

CIK

 

10k

5

0

5

39

-

37

15p

!

7

 

B 1908 2

 

10k

5

0

5

28

-

44

15p

!

8

 

B 1903 3

 

10k

4

1

5

31

-

36

13p

 

9

 

Sundby 4

 

10k

3

0

7

29

-

37

9p

!

10

 

GVI 3

 

10k

2

0

8

28

-

42

6p

 

11

 

Hvidovre 4

 

10k

0

0

10

0

-

49

0p tr

 

U13 Drenge 5 (05) 8M Efterår

1

 

B 93 6

 

9k

7

0

2

41

-

16

21p

 

2

 

Vanløse 3

 

9k

6

2

1

36

-

13

20p

 

3

 

KFUM 2

 

9k

6

1

2

41

-

26

19p

 

4

 

Hakoah

 

9k

4

2

3

15

-

13

14p

!

5

 

Fix

 

9k

4

1

4

29

-

26

13p

 

6

 

AB Tårnby 5

 

9k

4

0

5

33

-

49

12p

 

7

 

FB 3

 

9k

3

1

5

34

-

38

10p

 

8

 

KB 7

 

9k

2

1

6

15

-

38

7p

!

9

 

Fr Amager 4

 

9k

2

0

7

21

-

43

6p

 

10

 

Skovshoved 3

 

9k

3

0

6

21

-

24

9p tr

 

U13 Drenge 6 (05) 8M Efterår

1

 

Østerbro

 

8k

7

0

1

45

-

15

21p

 

2

 

HIK 5

 

8k

5

0

3

40

-

30

15p

 

3

 

Rødovre

 

8k

4

0

4

35

-

44

12p

 

4

 

Dragør 3

 

8k

2

0

6

26

-

40

6p

!

5

 

Union 3

 

8k

2

0

6

20

-

37

6p

!