11M herrer efterår

Serie 1, P3 Efterår

1

 

B 1903 2

 

11k

10

1

0

43

-

10

31p

 

2

 

B 1908 2

 

11k

7

3

1

32

-

12

24p

 

3

 

Brønshøj  2

 

11k

7

0

4

29

-

20

21p

!

4

 

Fr Amager 2

 

11k

6

2

3

51

-

17

20p

 

5

 

GVI 2

 

11k

5

2

4

23

-

18

17p

 

6

 

B 93 2

 

11k

5

1

5

25

-

25

16p

 

7

 

Vanløse 2

 

11k

5

0

6

29

-

27

15p

 

8

 

Frem 2

 

11k

4

2

5

36

-

32

14p

 

9

 

Skovshoved 2

 

11k

4

1

6

32

-

34

13p

 
 

10

 

Skjold 2

 

11k

4

0

7

23

-

34

12p

                         

11

 

Østerbro 2

 

11k

3

0

8

13

-

36

9p

                         

12

 

Jægersborg 2

 

11k

0

0

11

10

-

81

0p

!

                       

 

Serie 2, P5/6 Efterår (P5)

1

 

Husum 2

 

11k

8

1

2

34

-

10

25p

 
 

2

 

Føroyar 2

 

11k

8

1

2

34

-

19

25p

                         

3

 

FB 3

 

11k

7

3

1

28

-

11

24p

                         
 

4

 

B 93 3

 

11k

7

0

4

30

-

23

21p

                         

5

 

Østerbro 4

 

11k

6

1

4

25

-

19

19p

                         

6

 

Kastrup  2

 

11k

6

0

5

37

-

24

18p

                         

7

 

FA 2000 3

 

11k

5

3

3

28

-

19

18p

                         

8

 

B 1903 3

 

11k

4

0

7

24

-

27

12p

                         

9

 

Fremad Valby 2

 

11k

3

2

6

20

-

32

11

                         
 

10

 

Tårnby FF 3

 

11k

3

0

8

16

-

24

9p

!

                       

11

 

Skjold 6

 

11k

2

2

7

20

-

33

8p

                         

12

 

VLI 2

 

11k

0

1

10

7

-

62

1p

                         

Serie 2, P5/6 Efterår (P6)

1

 

FB 2

 

11k

8

2

1

33

-

17

26p

 

 

 

2

 

FA 2000 2

 

11k

8

1

2

45

-

13

25p

                         
 

3

 

Skjold 4

 

11k

8

1

2

45

-

15

25p

                         

4

 

Union 2

 

11k

7

2

2

29

-

13

23p

                         

5

 

Tårnby FF 2

 

11k

5

0

6

26

-

26

15p

                         

6

 

Prespa 2

 

11k

5

0

6

29

-

29

15p

!

                       

7

 

KFUM 2

 

11k

4

2

5

31

-

32

14p

                         

8

 

Viktoria 2

 

11k

4

2

5

20

-

35

14p

                         

9

 

Sundby 2

 

11k

4

1

6

20

-

26

13p

                         
 

10

 

Østerbro 3

 

11k

3

3

5

20

-

30

12p

                         

11

 

Valby 2

 

11k

1

0

10

19

-

55

3

!

                       

12

 

HIK 2

 

11k

1

2

8

9

-

35

5p tr

                         

 

Serie 3, P8/11 Efterår (P8)

1

 

Sønderbro Fight 2

 

11k

8

1

2

36

-

16

25p

 
 

2

 

Stefan 4

 

11k

8

0

3

44

-

18

24p

                         
 

3

 

Brønshøj 3

 

11k

8

0

3

40

-

25

24p

                         

4

 

HB 4

 

11k

7

2

2

33

-

12

23p

                         

5

 

Udfordringen 2

 

11k

5

4

2

35

-

25

19p

                         

6

 

AB Tårnby 2

 

11k

4

2

5

30

-

34

14p

                         

7

 

Nyhavn 2

 

11k

4

1

6

17

-

27

13p

                         

8

 

Rødovre 2

 

11k

3

4

4

24

-

24

13p

!

                       

9

 

B 93 4

 

11k

4

1

6

21

-

27

13p

!

                       

10

 

Amalie 2

 

11k

4

0

7

23

-

38

12p

                         
 

11

 

Vestia 3

 

11k

3

1

7

25

-

34

10p

                         

12

 

FA 2000 5

 

11k

0

0

11

11

-

59

0p

!

                       

Serie 3, P8/11 Efterår (P9)

1

 

Skovshoved 3

 

10k

7

1

2

26

-

10

22p

 
 

2

 

PI Fodbold 2

 

10k

5

2

3

34

-

15

17p

                         
 

3

 

HIK 3

 

10k

5

2

3

32

-

17

17p

                         

4

 

KB 3

 

10k

5

1

4

18

-

19

16p

                         

5

 

FB 5

 

10k

5

0

5

23

-

29

15p

                         

6

 

Skjold 5

 

10k

4

2

4

12

-

13

14p

                         

7

 

Heimdal 4

 

10k

4

2

4

16

-

21

14p

                         

8

 

HB 5

 

10k

3

3

4

20

-

18

12p

                         

9

 

Bispebjerg 2

 

10k

4

0

6

22

-

27

12p

                         

10

 

FA 2000 6

 

10k

2

3

5

15

-

38

9p

                         
 

11

 

Stefan 2

 

10k

2

2

6

14

-

25

8p

                         

12

 

Jægersborg truk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serie 3, P8/11 Efterår (P10)

1

 

FA 2000 7

 

11k

11

0

0

53

-

16

33p

 
 

2

 

Dragør 2

 

11k

7

2

2

47

-

20

23p

                         
 

3

 

FB 4

 

11k

7

2

2

45

-

22

23p

                         

4

 

Sundby 3

 

11k

6

3

2

29

-

16

21p

                         

5

 

Vestia 4

 

11k

5

2

4

33

-

24

17p

                         

6

 

Viktoria 3

 

11k

4

4

3

30

-

21

16p

                         

7

 

Heimdal 2

 

11k

5

0

6

34

-

33

15p

                         

8

 

KB 4

 

11k

4

3

4

29

-

23

15p

!

                       

9

 

HB 3

 

11k

3

2

6

22

-

29

11p

!

                       

10

 

B 93 7

 

11k

3

1

7

22

-

38

10p

                         
 

11

 

Østerbro 5

 

11k

1

0

10

9

-

79

3p

                         

12

 

Stefan 3

 

11k

0

1

10

5

-

37

1p tr

                         

Serie 3, P8/11 Efterår (P11)

1

 

Fix 2

 

11k

9

0

2

37

-

20

27p

 
 

2

 

KFB 2

 

11k

8

1

2

36

-

19

25p

                         
 

3

 

Dragør 3

 

11k

6

3

2

32

-

25

21p

                         

4

 

Stefan 5

 

11k

6

2

3

34

-

18

20p

                         

5

 

HB 2

 

11k

5

2

4

28

-

25

17p

!

                       

6

 

Husum 3

 

11k

5

1

5

34

-

34

16p

!

                       

7

 

Frem 3

 

11k

4

3

4

24

-

24

15p

                         

8

 

B 93 5

 

11k

4

2

5

26

-

26

14p

!

                       

9

 

CSC 2

 

11k

3

1

7

19

-

33

10p

!

                       

10

 

B 1908 3

 

11k

2

3

6

29

-

27

9p

                         
 

11

 

Valby 3

 

11k

2

1

8

13

-

35

7p

                         

12

 

FA 2000 4

 

11k

2

1

8

20

-

46

7p

                         

 

Serie 4, P13/16 Efterår (P13)

1

 

CBS Sport 2

 

11k

10

1

0

54

-

15

31p

 

2

 

Vanløse 4

 

11k

7

2

2

32

-

17

23p

 
 

3

 

Sønderbro Fight 3

 

10k

6

2

2

37

-

20

20p

                         

4

 

Sydhavnen 2

 

11k

6

1

4

32

-

31

19p

                         

5

 

Føroyar 3

 

10k

5

2

3

29

-

17

17p

                         

6

 

ØKF 4

 

11k

5

2

4

24

-

30

17p

                         

7

 

Fr Amager 3

 

11k

4

1

6

22

-

27

13p

                         

8

 

Fremad Valby 3

 

11k

3

3

5

21

-

32

12p

!

                       

9

 

Hellas 2

 

11k

2

5

4

19

-

29

11p

                         

10

 

B.93 10

 

11k

3

1

7

33

-

46

10p

                         
 

11

 

FB 7

 

11k

1

4

6

21

-

30

7p

!

                       

12

 

B 1950

 

11

0

2

9

18

-

48

2p

!

                       

I kampen Sønderbro Fight-Føroyar er begge holdt taberdømt p.g.a. manglende holdkort – kampen udgår af stillingen.

Serie 4, P13/16 Efterår (P14)

1

 

Vestia 2

 

11k

9

0

2

39

-

14

27p

 

 

2

 

B 1903 4

 

11k

8

1

2

43

-

26

25p

!

 

 

3

 

B 93 9

 

11k

7

1

3

28

-

20

22p

                         

4

 

Østerbro 7

 

11k

7

0

4

32

-

18

21p

                         

5

 

Brønshøj  4

 

11k

6

1

4

36

-

27

19p

                         

6

 

FA 2000 8

 

11k

6

1

4

43

-

40

19p

                         

7

 

Fremad Valby 4

 

11k

5

2

4

29

-

27

17p

                         

8

 

FB 6

 

11k

5

0

6

26

-

29

15p

                         

9

 

KFB 3

 

11k

2

2

7

18

-

38

8p

                         

10

 

Rødovre 3

 

11k

2

2

7

34

-

41

8p

!

                       
 

11

 

Hekla 2

 

11k

2

0

9

12

-

36

6p

                         

12

 

AC Iben 2

 

11k

1

2

8

10

-

34

5p

!

                       

Serie 4, P13/16 Efterår (P15)

1

 

FB 8

 

10k

10

0

0

48

-

14

30p

 

 

2

 

B 93 6

 

10k

6

2

2

33

-

17

20p

!

 

 

3

 

Vanløse 3

 

10k

6

1

3

41

-

16

19p

                         

4

 

Heimdal 5

 

10k

4

2

4

28

-

30

14p

!

                       

5

 

Olympia 2

 

10k

3

4

3

18

-

28

13p

!

                       

6

 

Pioneren 2

 

10k

4

1

5

18

-

30

13p

!

                       

7

 

KFB 4

 

10k

3

3

4

20

-

26

12p

!

                       

8

 

ØKF 2

 

10k

3

2

5

23

-

31

11p

!

                       

9

 

Skjold 7

 

10k

3

1

6

23

-

28

10p

                         

10

 

HB 6

 

10k

3

1

6

17

-

34

10p

!

                       
 

11

 

VLI 3

 

10k

1

1

8

9

-

24

4p

!

                       

12

 

HIK 5 trukket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

Serie 4, P13/16 Efterår (P16)

1

 

HIK 4

 

11k

8

2

1

29

-

12

26p

 

2

 

FB 9

 

11k

8

1

2

46

-

25

25p

 
 

3

 

Østerbro IF 6

 

11k

8

0

3

46

-

18

24p

!

                       

4

 

Skjold 3

 

11k

6

2

3

29

-

24

20p

                         

5

 

PI Fodbold 3

 

11k

6

2

3

23

-

23

20p

                         

6

 

Randoms 2

 

11k

6

1

4

42

-

32

19p

                         

7

 

Heimdal 3

 

11k

5

0

6

29

-

32

15p

                         

8

 

B 93 8

 

11k

4

0

7

21

-

37

12p

                         

9

 

Jægersborg  3

 

11k

4

0

7

14

-

25

12p

!

                       

10

 

VLI 4

 

11k

2

3

6

21

-

28

9p

                         
 

11

 

Udfordringen 3

 

11k

2

1

8

13

-

29

7p

                         

12

 

CBS Sport 3

 

11k

1

0

10

19

-

47

3p

                         

 

Serie 5, P18/21 Efterår (P18)

1

 

FB 15

 

8k

7

1

0

28

-

9

22p

 

2

 

B 1903 5

 

8k

5

2

1

39

-

9

17p

 
 

3

 

SSB 2

 

8k

5

0

3

20

-

22

15p

                         

4

 

CIK 2

 

8k

4

2

2

17

-

15

14p

                         

5

 

FA 2000 10

 

8k

4

1

3

16

-

16

13p

                         

6

 

FB 13

 

8k

2

2

4

18

-

30

8p

!

                       

7

 

ØKF 3

 

8k

2

1

5

11

-

22

7p

!

                       

8

 

FB 18

 

8k

2

0

6

17

-

24

6p

                         

9

 

Vestia 5

 

8k

0

1

7

4

-

23

1p tr

                         

Serie 5, P18/21 Efterår (P19)

1

 

Skovshoved 4

 

8k

7

0

1

51

-

21

21p

 

2

 

KFUM 3

 

8k

5

2

1

45

-

9

17p

 
 

3

 

FA 2000 9

 

8k

5

2

1

42

-

21

17p

                         

4

 

FB 10

 

8k

5

2

1

28

-

14

17p

                         

5

 

Amager FF 2

 

8k

3

1

4

18

-

27

10p

                         

6

 

Union 3

 

8k

3

0

5

25

-

37

9p

                         

7

 

Skjold 8

 

8k

2

1

5

19

-

26

7p

!

                       

8

 

Heimdal 6

 

8k

2

0

6

13

-

18

6p

                         

9

 

HB 6

 

8k

0

0

8

8

-

76

0

!

                       

Serie 5, P18/21 Efterår (P20)

1

 

Sønderbro Fight 4

 

10k

8

2

0

57

-

14

26p

 

2

 

Skovshoved 5

 

10k

8

1

1

48

-

18

25p

 
 

3

 

GVI 3

 

10k

7

0

3

43

-

24

21p

                         

4

 

KFB 5

 

10k

6

2

2

31

-

14

20p

                         

5

 

FB 16

 

10k

5

2

3

28

-

24

17p

                         

6

 

FB 11

 

10k

4

2

4

23

-

20

14p

!

                       

7

 

Skjold 9

 

10k

4

0

6

32

-

34

12p

                         

8

 

FA 2000 11

 

10k

2

2

6

28

-

35

8p

                         

9

 

Valby 4

 

10k

2

1

7

19

-

64

7p

                         

10

 

Sydhavnen 3

 

10k

1

1

8

13

-

57

4p

!

                       

11

 

Dragør 4

 

10k

1

1

8

18

-

36

4p tr

                         

Serie 5, P18/21 Efterår (P21)

1

 

Østerbro 8

 

8k

8

0

0

47

-

7

24p

 

2

 

GVI 4

 

8k

6

0

2

41

-

8

18p

 
 

3

 

FC Culpa 2

 

8k

5

1

2

21

-

16

16p

                         

4

 

Nørrebro United 3

 

8k

4

1

3

18

-

14

13p

!

                       

5

 

HB 7

 

8k

4

0

4

19

-

15

12p

!

                       

6

 

Valby 5

 

8k

3

0

5

22

-

21

9p

                         

7

 

Frem 5

 

8k

3

0

5

18

-

27

9p

                         

8

 

Arctos 2

 

8k

1

0

7

12

-

43

3p

!

                       

9

 

KFB 6

 

8k

1

0

7

4

-

51

3p

!