Futsal 2014/15

Futsal 2014-15

Københavnsserien

Nr. 1 Badebold 7 k 15 p 34 – 17
Nr. 2 1Way FF 7 k 15 p 42 – 29
Nr. 3 AB Tårnby 7 k 14 p 41 – 21
Nr. 4 Futsal Project 7 k 14 p 31 – 19
Nr. 5 Ørestad 7 k 7 p 25 – 39
Nr. 6 Prespa 7 k 6 p 35 – 58
Nr. 7 FB 7 k 6 p 18 - 21 -
Nr. 8 Amager FF 7 k 3 p 4 - 26 tr

Serie 1

Nr. 1 B 93 10 k 25 p 75 – 32
Nr. 2 Deaf Futsal Team 10 k 24 p 63 – 28
Nr. 3 Føroyar 10 k 23 p 55 – 24
Nr. 4 Nørrebro United 10 k 22 p 64 – 30
Nr. 5 CIK 10 k 15 p 50 - 41 -
Nr. 6 Udfordringen 10 k 14 p 32 - 33 -
Nr. 7 Hekla 10 k 13 p 43 – 44
Nr. 8 HB 10 k 9 p 35 - 45 -
Nr. 9 Viktoria 10 k 7 p 35 – 42
Nr. 10 Amager FF 10 k 3 p 20 - 127 -
Nr. 11 Real l' Hôpital 10 k 6 p 14 - 40 tr

Serie 2 pulje 1

Nr. 1 Føroyar 9 k 22 p 60 – 27
Nr. 2 Brønshøj 9 k 22 p 59 – 36
Nr. 3 Skjold 9 k 21 p 75 – 38
Nr. 4 Volvox 9 k 21 p 49 – 32
Nr. 5 KFB 9 k 15 p 31 - 36 15 -
Nr. 6 Metropol 9 k 9 p 34 – 43
Nr. 7 FB 9 k 9 p 29 – 53
Nr. 8 B 93 9 k 6 p 30 – 59
Nr. 9 Søde Stjerne 9 k 4 p 22 – 49
Nr. 10 Heimdal 9 k 4 p 20 – 36 -

Serie 2 pulje 2

Nr. 1 Skjold 2 8 k 21 p 65 – 44
Nr. 2 FB 2 8 k 21 p 51 – 30
Nr. 3 HB 8 k 18 p 43 – 22
Nr. 4 Olympiakos København 8 k 12 p 35 – 31
Nr. 5 B 1903 8 k 12 p 30 – 31
Nr. 6 CSC 8 k 10 p 52 - 42 -
Nr. 7 Metropol 2 8 k 4 p 30 – 72
Nr. 8 AC Iben 8 k 3 p 31 – 56-
Nr. 9 Vigerslev 8 k 5 p 30 – 39 tr

Serie 2 pulje 3

Nr. 1 FA 2000 9 k 24 p 57 – 11
Nr. 2 Sønderbro Fight 9 k 22 p 62 – 44
Nr. 3 HB 2 9 k 20 p 42 – 17
Nr. 4 Firkanten 9 k 16 p 59 – 33
Nr. 5 Amager FF 9 k 15 p 42 – 42
Nr. 6 KB 9 k 15 p 54 - 37 -
Nr. 7 Vanløse 2 8 k 6 p 18 – 53
Nr. 8 Skjold 3 8 k 6 p 22 – 70
Nr. 9 Athletic Amager 9 k 4 p 20 – 50
Nr. 10 CBS Sport 9 k 1 p 20 - 39 -

Serie 2 pulje 4

Nr. 1 Vestia 9 k 25 p 43 – 16
Nr. 2 FA 2000 2 9 k 20 p 62 – 31
Nr. 3 Skovshoved 9 k 18 p 46 – 27
Nr. 4 Kanariefuglene 9 k 16 p 35 - 28 -
Nr. 5 KFUM 9 k 16 p 27 - 20 -
Nr. 6 Newborn 9 k 15 p 28 – 45
Nr. 7 Heimdal 2 9 k 12 p 48 – 43
Nr. 8 Skjold 4 9 k 7 p 31 – 52-
Nr. 9 Vanløse 8 k 0 p 0 - 24 tr
Nr. 10 Deportivo Montecristo 8 k 0 p 7 - 41 tr

Futsal forår 2014 (fælles med DBU Sjælland)

Nr. 1 København Futsal 6 k 18 p 52 – 13
Nr. 2 SBV 09 7 k 15 p 42 – 27
Nr. 3 Malmø City Futsal 5 k 12 p 28 – 11
Nr. 4 HP Idrætsforening 7 k 10 p 20 – 37
Nr. 5 Fjordbold 7 k 6 p 26 – 33
Nr. 6 JB Futsal Gentofte 7 k 4 p 19 – 28 -
Nr. 7 BGA 6 k 3 p 16 – 45 -
Nr. 8 HB 5 k 4 p 13 – 22 tr

Futsal Kvinder 2014-15

Københavnsserien

Nr. 1 Sundby 10 k 28 p 53 – 18
Nr. 2 Østerbro 10 k 22 p 41 – 26
Nr. 3 Amager FF 10 k 14 p 21 – 28
Nr. 4 FB 10 k 12 p 26 – 34
Nr. 5 AB Tårnby 10 k 10 p 26 – 39
Nr. 6 Hvidovre 10 k 0 p 16 - 38

Serie 1

Nr. 1 Tårnby FF 10 k 28 p 45 – 16
Nr. 2 USG Q 10 k 21 p 35 – 10
Nr. 3 Sundby 10 k 14 p 26 – 28
Nr. 4 GVI 10 k 10 p 31 – 32
Nr. 5 Heimdal 10 k 8 p 33 – 47
Nr. 6 FC Damsø 10 k 6 p 27 - 64

Serie 2

Nr. 1 KFUM 7 k 15 p 26 – 12
Nr. 2 USG Q 7 k 15 p 25 – 12
Nr. 3 Føroyar 7 k 15 p 18 – 14
Nr. 4 Valby 7 k 12 p 37 – 13
Nr. 5 Skjold 7 k 12 p 17 – 15
Nr. 6 Heimdal 7 k 6 p 12 - 30 -
Nr. 7 Udfordringen 7 k 6 p 13 – 24 –
Nr. 8 Døvania 7 k 3 p 4 – 32 tr

Serie 3

Nr. 1 Valby 10 k 25 p 26 – 11
Nr. 2 FA København 10 k 24 p 45 – 14
Nr. 3 Østerbro 10 k 22 p 42 – 16
Nr. 4 Fix 6 k 0 p 5 - 32 tr
Nr. 5 Jægersborg 6 k 0 p 6 - 22 tr
Nr. 6 Sundby 6 k 0 p 1 – 30 tr

Futsal Ungdom 2014-15

U19 drenge

A-Finale B 1903-Jægersborg 5-4

A-semifinaler
B 1903-Skjold 4-3
København Futsal-Jægersborg 2-6

A-mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 København Futsal 6 k 15 p 15 – 7
Nr. 2 Skjold 6 k 15 p 28 – 10
Nr. 3 Fr Amager 6 k 3 p 9 – 19
Nr. 4 GVI 6 k 3 p 9 - 25 -

Pulje 2

Nr. 1 B 1903 6 k 16 p 17 – 4
Nr. 2 Jægersborg 6 k 13 p 15 – 6
Nr. 3 AB Tårnby 6 k 6 p 9 – 15
Nr. 4 HIK 6 k 0 p 2 - 18 -

A – indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 Skjold 3 k 7 p 14 - 4
Nr. 2 Jægersborg 3 k 7 p 7 – 2
Nr. 3 KFUM 3 k 3 p 3 – 9
Nr. 4 B 1908 3 k 0 p 4 - 13

Pulje 2

Nr. 1 København Futsal 3 k 9 p 6 – 0
Nr. 2 B 1903 3 k 6 p 5 – 5
Nr. 3 Fr Amager 3 k 3 p 5 – 5
Nr. 4 Vanløse 3 k 0 p 2 - 8

Pulje 3

Nr. 1 HIK 3 k 7 p 7 – 4
Nr. 2 GVI 3 k 6 p 7 – 4
Nr. 3 AB Tårnby 3 k 3 p 8 – 6
Nr. 4 Nørrebro United 3 k 1 p 4 - 12

B-finale Jægersborg 2 – Skjold vuk

B-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 Jægersborg 2 4 k 12 p 22 – 3
Nr. 2 Skjold 3 4 k 6 p 8 – 14
Nr. 3 Nørrebro United 4 k 0 p 1 - 14 -

Pulje 2

Nr. 1 Skjold 2 4 k 12 p 12 - 0
Nr. 2 KFUM 3 k 3 p 3 - 6 -
Nr. 3 HIK 2 3 k 0 p 0 - 9 -

B-indledende pulje

Nr. 1 Jægersborg 2 4 k 12 p 14 – 2
Nr. 2 Vanløse 2 4 k 9 p 11 – 6
Nr. 3 HIK 2 4 k 6 p 10 – 9
Nr. 4 Skjold 2 3 k 0 p 0 – 9
Nr. 5 Skjold 3 3 k 0 p 0 - 9

U17 drenge

A-Finale Hvidovre – Fr Amager 15-7

A-semifinaler
Hvidovre – Hvidovre 2 8-4
AB Tårnby-Fr Amager 5-9

A-mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 Hvidovre 6 k 13 p 19 – 7
Nr. 2 Fr Amager 6 k 10 p 9 – 11
Nr. 3 B 1908 6 k 9 p 13 – 8
Nr. 4 B 1903 6 k 3 p 5 - 20

Pulje 2

Nr. 1 Hvidovre 2 6 k 11 p 16 – 13
Nr. 2 AB Tårnby 6 k 10 p 15 – 9
Nr. 3 Husum 6 k 9 p 16 – 11
Nr. 4 Vestia 6 k 4 p 9 - 23

A-Indledende pulje

Pulje 1

Nr. 1 Fr Amager 4 k 7 p 11 – 6
Nr. 2 Vestia 4 k 6 p 8 – 9
Nr. 3 B 1903 4 k 4 p 4 - 8

Pulje 2

Nr. 1 Husum 3 k 9 p 14 – 6
Nr. 2 Hvidovre 3 k 6 p 17 – 8
Nr. 3 AB Tårnby 3 k 3 p 7 – 13
Nr. 4 FrAmager 2 3 k 0 p 3 - 14

Pulje 3

Nr. 1 B 1908 4 k 7 p 14 – 12
Nr. 2 Hvidovre 2 4 k 7 p 12 – 11
Nr. 3 GVI 4 k 3 p 11 - 14

B-Finale Østerbro – KB 4-3

B-semifinaler
Pioneren-Østerbro 2-3
KB-KB 2 5-2

B-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 KB 8 k 16 p 17 – 5
Nr. 2 Fr Amager 8 k 16 p 24 – 13
Nr. 3 GVI 7 k 11 p 19 – 14
Nr. 4 KFB 7 k 9 p 8 - 12 -
Nr. 5 HIK 6 k 0 p 3 - 27 -

Pulje 2

Nr. 1 Pioneren 8 k 19 p 25 – 8
Nr. 2 Østerbro 8 k 18 p 30 – 8
Nr. 3 Dragør 7 k 13 p 19 - 12 -
Nr. 4 GVI 2 6 k 3 p 5 - 30 -
Nr. 5 Vestia 7 k 0 p 0 - 21 -

Pulje 3

Nr. 1 KB 2 6 k 11 p 12 – 7
Nr. 2 Hvidovre IF 6 k 10 p 13 – 8
Nr. 3 Rødovre 6 k 9 p 8 - 10 -
Nr. 4 Union 6 k 4 p 5 - 13 -

B-Indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 KFB 3 k 9 p 9 – 1
Nr. 2 Østerbro 3 k 6 p 5 – 3
Nr. 3 Hvidovre 3 k 3 p 4 – 5
Nr. 4 B 1908 3 k 0 p 0 - 9 -

Pulje 2

Nr. 1 Pioneren 2 k 6 p 8 – 2
Nr. 2 Union 2 k 3 p 4 – 6
Nr. 3 HIK 2 k 0 p 1 - 5

Pulje 3

Nr. 1 Dragør 3 k 6 p 7 – 4
Nr. 2 Rødovre 3 k 5 p 5 – 3
Nr. 3 KB 3 k 4 p 5 – 3
Nr. 4 Vestia 3 k 1 p 3 - 10

Pulje 4

Nr. 1 KB 2 4 k 10 p 9 – 2
Nr. 2 GVI 4 k 7 p 8 – 3
Nr. 3 Vanløse 4 k 0 p 0 - 12 -

U15 drenge

A-Finale AB Tårnby – Hvidovre 4-2

A-semifinaler
Hvidovre-Hvidovre 2 6-5
GVI-AB Tårnby 3-6

A-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 GVI 6 k 18 p 32 – 8
Nr. 2 B 93 7 k 9 p 26 – 22
Nr. 3 Hvidovre 2 5 k 7 p 13 – 18
Nr. 4 Vanløse 6 k 1 p 4 - 27

Pulje 2

Nr. 1 AB Tårnby 8 k 19 p 28 – 10
Nr. 2 Hvidovre 8 k 18 p 33 – 14
Nr. 3 B 93 2 8 k 11 p 23 – 24
Nr. 4 FA 2000 8 k 9 p 26 – 26
Nr. 5 B 1908 8 k 0 p 5 - 41

A-Indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 B 93 3 k 9 p 6 – 1
Nr. 2 FA 2000 3 k 6 p 14 – 2
Nr. 3 B 1908 3 k 3 p 3 – 11
Nr. 4 Hvidovre 2 3 k 0 p 0 - 9 -

Pulje 2

Nr. 1 AB Tårnby 4 k 10 p 13 – 5
Nr. 2 GVI 4 k 7 p 11 – 9
Nr. 3 B 93 2 4 k 6 p 11 – 8
Nr. 4 Vanløse 4 k 4 p 11 – 12
Nr. 5 Hvidovre 4 k 0 p 0 - 12 -

B-Finale FA 2000 – AB Tårnby 4-3

B-semifinaler
FA 2000-Jægersborg 6-4
GVI-AB Tårnby 0-5

B-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 FA 2000 6 k 13 p 13 – 7
Nr. 2 AB Tårnby 2 6 k 12 p 14 – 10
Nr. 3 Union 2 6 k 7 p 13 – 9
Nr. 4 Skjold 6 k 2 p 3 - 17

Pulje 2

Nr. 1 GVI 8 k 19 p 40 – 14
Nr. 2 Vestia 7 k 12 p 19 - 15 -
Nr. 3 KB 8 k 11 p 13 – 15
Nr. 4 Union 8 k 8 p 19 – 28
Nr. 5 Fremad Valby 7 k 4 p 6 - 25 -

Pulje 3

Nr. 1 Jægersborg 5 k 15 p 25 – 1
Nr. 2 Skjold 2 5 k 12 p 11 – 7
Nr. 3 AB Tårnby 6 k 6 p 7 – 17
Nr. 4 Østerbro 6 k 0 p 0 - 18 -

B-Indledende pulje

Pulje 1

Nr. 1 FA 2000 4 k 12 p 23 – 8
Nr. 2 GVI 4 k 9 p 20 – 6
Nr. 3 AB Tårnby 4 k 4 p 6 – 11
Nr. 4 Union 4 k 3 p 8 – 19
Nr. 5 KB 4 k 1 p 4 - 17

Pulje 2

Nr. 1 AB Tårnby 2 4 k 12 p 14 – 3
Nr. 2 Union 2 4 k 9 p 12 – 8
Nr. 3 Skjold 4 k 6 p 10 – 10
Nr. 4 Vestia 4 k 3 p 6 – 13
Nr. 5 Østerbro 4 k 0 p 4 - 12

Pulje 3

Nr. 1 Jægersborg 3 k 7 p 5 – 1
Nr. 2 Skjold 2 3 k 6 p 7 – 2
Nr. 3 Fremad Valby 3 k 4 p 3 – 3
Nr. 4 Vanløse 3 k 0 p 0 - 9 -

U14 drenge

A-Finale AB Tårnby – Frem 4-3

A-semifinaler
Frem-Skjold 7-5
FB-AB Tårnby 2-10

A-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 Frem 6 k 12 p 17 – 7
Nr. 2 AB Tårnby 6 k 12 p 20 – 11
Nr. 3 FB 2 6 k 7 p 8 – 21
Nr. 4 Skovshoved 6 k 4 p 11 - 17

Pulje 2

Nr. 1 FB 6 k 14 p 16 – 6
Nr. 2 Skjold 6 k 9 p 11 – 7
Nr. 3 Fr Amager 6 k 8 p 14 – 11
Nr. 4 GVI 6 k 1 p 2 - 19 -

A-Indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 Frem 4 k 12 p 14 – 1
Nr. 2 GVI 4 k 9 p 11 – 7
Nr. 3 Skjold 4 k 6 p 10 – 11
Nr. 4 FB 4 3 p 9 – 13
Nr. 5 AB Tårnby 4 k 0 p 0 - 12 -

Pulje 2

Nr. 1 Fr Amager 3 k 7 p 5 – 1
Nr. 2 FB 2 3 k 6 p 5 – 2
Nr. 3 Skovshoved 3 k 4 p 4 – 4
Nr. 4 Vanløse 3 k 0 p 3 - 10

B-Finale HIK – Vestia 5-1

B-semifinaler
Skovshoved-HIK 0-7
B 93-Vestia 4-6

B-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 B 93 4 k 8 p 10 – 4
Nr. 2 HIK 4 k 7 p 12 – 8
Nr. 3 Fremad Valby 4 k 1 p 4 - 14

Pulje 2

Nr. 1 Skovshoved 8 k 17 p 18 – 13
Nr. 2 Vestia 8 k 16 p 20 – 14
Nr. 3 Frem 8 k 14 p 16 – 10
Nr. 4 KFUM 8 k 10 p 17 – 15
Nr. 5 B 1908 8 k 0 p 10 - 29

B-Indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 B 93 4 k 12 p 16 – 4
Nr. 2 Skovshoved 4 k 7 p 11 – 8
Nr. 3 KFUM 4 k 6 p 9 – 14
Nr. 4 Vestia 4 k 3 p 11 – 12
Nr. 5 Fremad Valby 4 k 1 p 5 - 14

Pulje 2

Nr. 1 Frem 3 k 9 p 10 – 3
Nr. 2 HIK 3 k 3 p 5 – 5
Nr. 3 Vanløse 3 k 3 p 3 – 6
Nr. 4 B 1908 3 k 3 p 2 - 6

U13 drenge

A-Finale B 1908 – Fremad Valby 5-0

A-semifinaler
B 1908 – HIK 4-3
Fremad Valby-Hvidovre 4-1

A-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 Fremad Valby  6 4 1 1 17 - 7 13 

Nr. 2 HIK  6 4 1 1 22 - 8 13 

Nr. 3 Østerbro  6 1 1 4 13 - 28 4 

Nr. 4 Vanløse  6 1 1 4 12 - 21 4

Pulje  2

Nr. 1 B 1908  6 4 1 1 20 - 6 13 

Nr. 2 Hvidovre  6 4 1 1 14 - 10 13 

Nr. 3 Skjold  6 1 1 4 5 - 16 4 

Nr. 4 Kastrup Bk.  6 1 1 4 7 - 14 4

A-Indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 Skjold  3 3 0 0 9 - 0 9 

Nr. 2 HIK  3 2 0 1 12 - 3 6 

Nr. 3 Vanløse  3 1 0 2 7 - 9 3 

Nr. 4 B 1908  3 0 0 3 1 - 17 0

Pulje 2

Nr. 1 Fremad Valby  3 3 0 0 7 - 2 9 

Nr. 2 Kastrup 3 2 0 1 10 - 3 6 

Nr. 3 Hvidovre  3 1 0 2 5 - 8 3 

Nr. 4 Vestia  3 0 0 3 0 - 9 0 !

B-Finale AB Tårnby – Jægersborg 4-2

B-semifinaler
AB Tårnby –Østerbro IF 6-5
Jægersborg-KFUM 3-1

B-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 AB Tårnby 6 k 15 p 22 – 7
Nr. 2 GVI 6 k 9 p 15 – 9
Nr. 3 Østerbro 2 6 k 9 p 11 – 20
Nr. 4 Kastrup 6 k 3 p 6 - 18

Pulje 2

Nr. 1 Jægersborg 6 k 15 p 14 – 5
Nr. 2 Østerbro 6 k 12 p 19 – 7
Nr. 3 Vestia 6 k 9p 10-10
Nr. 4 KFUM 6 k 0 p 4 - 25

Pulje 3

Nr. 1 KFUM 2 4 k 9 p 8 – 7
Nr. 2 B 1908 4 k 6 p 8 – 5
Nr. 3 Skovshoved 4 k 3 p 5 - 9

B-Indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 Kastrup 3 k 9 p 16 – 4
Nr. 2 Jægersborg 3 k 6 p 10 – 7
Nr. 3 KFUM 3 2 k 0 p 2 – 7
Nr. 4 B 1908 2 k 0 p 0 - 10

Pulje 2

Nr. 1 GVI 3 k 6 p 6 – 2
Nr. 2 Østerbro 3 k 6 p 6-2
Nr. 3 KFUM 3 k 3 p 3 – 8
Nr. 4 Vanløse 3 k 3 p 2 - 5 -

Pulje 3

Nr. 1 AB Tårnby 3 k 7 p 14 – 1
Nr. 2 Vestia 3 k 7 p 7 – 2
Nr. 3 Østerbro 2 3 k 3 p 3 – 13
Nr. 4 Skovshoved 3 k 0 p 2 - 10

U17 pige

A-Finale FA København-FC Damsø 12-4

Indledende pulje

Nr. 1 FA København 10 k 25 p 61 – 5
Nr. 2 FC Damsø 10 k 19 p 38 – 12
Nr. 3 AB Tårnby 10 k 13 p 12 – 28
Nr. 4 FA 2000 10 k 13 p 13 – 30
Nr. 5 Husum 10 k 11 p 10 - 21 -
Nr. 6 KFUM 10 k 4 p 11 - 49

U15 pige

A-Finale FA København – Sundby 7-2

A-semifinaler
Sundby-Sundby 2 9-3
AB Tårnby-FA København 1-10

A-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 Sundby 6 k 15 p 17 – 4
Nr. 2 AB Tårnby 2 6 k 12 p 7 – 5
Nr. 3 FA 2000 6 k 5 p 5 – 8
Nr. 4 Tårnby FF 6 k 2 p 4 - 16

Pulje 2

Nr. 1 FA København 4 k 9 p 26 – 5
Nr. 2 Sundby 2 4 k 9 p 13 – 12
Nr. 3 AB Tårnby 4 k 0 p 2 - 24

A-Indledende pulje (pulje 2 ikke afviklet)

Pulje 1

Nr. 1 FA København 3 k 9 p 10 – 1
Nr. 2 AB Tårnby 3 k 6 p 5 – 3
Nr. 3 Sundby 3 k 3 p 2 – 7
Nr. 4 FA 2000 3 k 0 p 1 - 7 

B-Finale FC Damsø-KFUM 3-2

B-semifinaler
Damsø-Damsø 2 8-0
KFUM-Vestia 2-1

B-Mellemrunde

Pulje 1

Nr. 1 FC Damsø 4 k 12 p 20 – 12
Nr. 2 Vestia 4 k 6 p 18 – 14
Nr. 3 FA 2000 4 k 0 p 0 - 12 -

Pulje 2

Nr. 1 KFUM 8 k 22 p 21 – 8
Nr. 2 FC Damsø 2 8 k 13 p 11 – 8
Nr. 3 Hvidovre 8 k 12 p 21 – 11
Nr. 4 Vanløse 8 k 5 p 8 – 22
Nr. 5 Hekla 8 k 3 p 5 - 17

B-indledende puljer

Pulje 1

Nr. 1 FA 2000 4 k 9 p 10 – 4
Nr. 2 Vanløse 4 k 9 p 8 – 3
Nr. 3 FC Damsø 4 k 6 p 8 – 4
Nr. 4 Hvidovre 4 k 6 p 5 – 8
Nr. 5 Sundby 4 k 0 p 0 - 12 -

Pulje 2

Nr. 1 KFUM 3 k 9 p 7 – 0
Nr. 2 Vestia 3 k 6 p 7 – 1
Nr. 3 FC Damsø 2 3 k 3 p 2 – 3
Nr. 4 Hekla 3 k 0 p 0 - 12

U13 pige

A-pulje

Nr. 1 Hvidovre 9 k 22 p 22 – 4
Nr. 2 Sundby 8 k 13 p 10 - 14 -
Nr. 3 FA 2000 9 k 9 p 12 – 19
Nr. 4 FA København 8 k 6 p 12 - 19 -

B-pulje

Nr. 1 Hvidovre 9 k 21 p 13 – 5
Nr. 2 AB Tårnby 9 k 19 p 17 – 5
Nr. 3 Vestia 9 k 7 p 5 - 19 -
Nr. 4 Hekla 9 k 5 p 6 - 12