Drengeungdom forår
U19 drenge M F
1 Kastrup 10 k 27 - 14 25 p
2 B 1903 10 k 42 - 7 23 p
3 Dragør 10 k 42 - 16 23 p
4 GVI 10 k 27 - 19 19 p
5 Frem 10 k 38 - 18 17 p-
6 Fr Amager 10 k 22 - 21 13 p
7 Hvidovre 10 k 22 - 27 13 p
8 B 1950 10 k 23 - 23 13 p-
9 Hellas 10 k 15 - 38 7 p-
10 Fremad Valby 9 k 9 - 36 1 p udgået
11 FB 9 k 8 - 56 0 p udgået
U19 drenge 1 F
1 FA 2000 (1) 8 k 48 - 10 24 p
2 Amager FF 8 k 56 - 26 18 p
3 KB 8 k 22 - 19 16 p-
4 Vanløse 8 k 32 - 16 13 p
5 KFUM 8 k 45 - 27 10 p
6 Skjold 8 k 18 - 25 9 p-
7 FB 8 k 14 - 29 5 p-
8 Stefan 8 k 18 - 86 3 p-
9 FA 2000 (2) 8 k 14 - 29 7 p udgået
U17 drenge M F
1 FB 11 k 40 - 16 24 p
2 B 93 11 k 39 - 17 24 p
3 GVI 11 k 41 - 20 20 p
4 Hvidovre 11 k 20 - 18 20 p
5 Fr Amager 11 k 22 - 16 19 p
6 Jægersborg 11 k 27 - 22 17 p
7 Vanløse 11 k 22 - 23 16 p
8 Kastrup 11 k 20 - 28 14 p
9 B 1908 11 k 16 - 19 11 p
10 Frem 11 k 12 - 36 9 p
11 HIK 11 k 16 - 27 8 p
12 KB 11 k 8 - 41 6 p
U17 drenge 1 F
1 Fremad Valby 8 k 45 - 6 22 p
2 Elite Bornholm 8 k 33 - 6 19 p
3 B 1950 8 k 35 - 16 19 p
4 Nørrebro United 8 k 18 - 21 13 p
5 Vanløse 8 k 18 - 31 12 p
6 Vestia 8 k 16 - 32 6 p
7 FA 2000 8 k 19 - 34 4 p
8 B 1903 7 k 10 - 27 6 p udgået
9 AB Tårnby 7 k 6 - 27 1 p udgået
U17 drenge 2 F
1 B 1903 8 k 22 - 9 19 p
2 GVI 8 k 21 - 19 14 p
3 KFUM 8 k 20 - 16 13 p
4 KB 8 k 13 - 15 13 p
5 FB 8 k 32 - 17 12 p
6 B 1950 7 k 11 - 14 10 p-
7 Rødovre 7 k 15 - 15 9 p
8 Hvidovre 8 k 11 - 14 7 p
9 FA 2000 8 k 8 - 34 3
I kampen B 1950 - Rødovre er begge hold taberdømt og kampen udgået af stillingen
U17 drenge 3 F
1 HIK 7 k 29-15 19 p
2 Tårnby FF 7 k 28 - 9 17 p
3 Prespa 7 k 27 - 16 13 p
4 Fix 7 k 17 - 19 12 p
5 HIK 3 7 k25 - 28 10 p
6 Union 7 k 17 - 29 6 p
7 Dragør 6 k 7 - 17 1 p udgået
8 Fremad Valby 6 k 4 - 21 0 p udgået
U17 drenge 4 F
1 B 93 4 k 30 - 6 10 p
2 B 1903 4 k 11 - 4 10 p
3 HIK (1) 4 k 11 - 14 3 p-
4 HB 4 k 8 - 16 3 p-
5 Skjold (1) 4 k 7 - 27 3 p-
U16 drenge 1 F
1 Frem 7 k 67 - 8 19 p
2 Fr Amager 7 k 35 - 9 18 p
3 FB 7 k 20 - 21 12 p
4 Hellas 7 k 12 - 22 11 p
5 KFUM 7 k 15 - 16 9 p
6 KB 7 k 18 - 35 7 p
7 Vestia 7 k 10 - 27 4 p
8 Amager FF 7 k 5 - 44 0 p
U15 drenge M F
1 HIK 10 k 32 - 10 27 p
2 B 1903 10 k 35 - 6 26 p
3 B 93 10 k 40 - 15 21 p
4 Fr Amager 10 k 25 - 13 19 p
5 Kastrup 10 k 28 - 26 15 p
6 Husum 9 k 19 - 25 10 p
7 Vanløse 10 k 18 - 25 10 p
8 Dragør 10 k 17 - 39 9 p
9 GVI 9 k 15 - 17 7 p
10 B 1908/Hekla 10 k 9 - 37 5 p
11 Elite Bornholm 10 k 6 - 31 4 p
Kampen GVI - Husum er ikke spillet/ikke indrapporteret
U15 drenge 1 F
1 Hvidovre IF 9 k 32 - 9 21 p
2 KB 9 k 35 - 15 19 p
3 HIK 9 k 21 - 20 16 p
4 B 93 9 k 26 - 20 15 p
5 Østerbro 9 k 23 - 21 14 p
6 FB 9 k 16 - 19 13 p
7 Vestia 9 k 29 - 25 11 p
8 B 1903 9 k 17 - 20 11 p
9 Kastrup 9 k 17 - 38 7 p-
10 B 1908/Hekla 9 k 7 - 36 1 p udgået
U15 drenge 2 F
1 Jægersborg 9 k 46 - 6 24 p
2 Frem 9 k 43 - 9 22 p
3 KB 9 k 47 - 17 19 p
4 B 93 9 k 35 - 20 18 p
5 Fix 9 k 42 - 21 15 p
6 B. 903 9 k 10 - 32 10 p-
7 FB 9 k 14 - 36 9 p
8 Fr Amager 9 k 23 - 40 9 p-
9 FA 2000 9 k 11 - 32 4 p-
10 Union 9 k 11 - 69 3 p udgået
U15 drenge 3 F
1 GVI 6 k 23 - 10 15 p
2 Skovshoved 6 k 35 - 13 13 p-
3 Hvidovre 6 k 20 - 11 10 p
4 B 93 6 k 11 - 12 9 p
5 Hellas 6 k 10 - 12 7 p-
6 Dragør 6 k 12 - 28 6 p
7 KB 6 k 6 - 31 1 p
U15 drenge 4 F
1 Hvidovre 9 k 37 - 9 24 p
2 Brønshøj 9 k 33 - 18 18 p
3 Husum 9 k 46 - 18 18 p-
4 Østerbro 9 k 31 - 17 16 p
5 GVI 3 9 k 28 - 19 16 p
6 Vanløse 9 k 20 - 49 12 p-
7 FB 9 k 26 - 38 9 p
8 Rødovre 9 k 21 - 44 9 p
9 Kastrup 8 k 17 - 28 6 p udgået
10 HIK 8 k 5 - 24 3 p udgået
U14 drenge M F
1 KB 10 k 55 - 5 30 p
2 HIK 10 k 61 - 13 27 p
3 B. 3 10 k 24 - 11 24 p
4 AB Tårnby 10 k 27 - 16 16 p
5 Hvidovre 10 k 34 - 28 16 p
6 B 1903 10 k 15 - 22 12 p
7 GVI 10 k 12 - 26 11 p
8 Vanløse 10 k 15 - 32 8 p
9 Skjold 10 k 15 - 26 7 p
10 Kastrup 10 k 15 - 53 4 p
11 Union 10 k 16 - 57 4 p
U14 drenge 1 F
1 KB 9 k 41 - 9 24 p
2 Frem 9 k 40 - 8 24 p
3 FA 2000 9 k 41 - 18 19 p
4 Vanløse 9 k 25 - 26 16 p
5 Vestia 9 k 34 - 31 15 p
6 B 93 9 k 21 - 23 15 p
7 B.1908 9 k 23 - 34 10 p
8 Jægersborg 9 k 12 - 36 4 p
9 B 1903 9 k 13 - 37 3 p
10 HIK 9 k 15 - 43 3 p
U14 drenge 2 F
1 Hvidovre 11 k 41 - 19 26 p
2 AB Tårnby 11 k 85 - 13 25 p
3 B 93 11 k 46 - 22 25 p
4 Fremad Valby 11 k 44 - 26 25 p
5 KB 11 k 61 - 30 24 p
6 FA 2000 11 k 42 - 44 15 p
7 Dragør 11 k 49 - 25 14 p
8 Vanløse 11 k 18 - 29 14 p
9 FB 11 k 32 - 49 11 p
10 Skjold 11 k 9 - 60 7 p-
11 KFUM 11 k 19 - 48 6 p
12 Kastrup 11 k 6 - 87 0 p-
U14 drenge 3 F
1 HIK 8 k 38 - 12 20 p
2 Nørrebro United 8 k 35 - 19 19 p
3 KB 8 k 42 - 12 18 p
4 GVI 8 k 21 - 24 13 p
5 Vestia 8 k 28 - 35 10 p-
6 B 1903 8 k 22 - 23 9 p
7 Skovshoved 8 k 28 - 36 8 p
8 Frem 8 k 21 - 36 6 p
9 B 19088 k 9 - 47 1 p udgået
U14 drenge 4 F
1 KB 6 k 37 - 9 18 p
2 Olympia 6 k 28 - 8 15 p
3 Fulton 6 k 30 - 12 12 p
4 Hellas 6 k 28 - 20 9 p
5 FB 6 k 15 - 31 6 p
6 Østerbro 6 k 16 - 37 3 p
7 Husum 6 k 8 - 45 0 p
U14 drenge 5 A F
1 Nørrebro United 7 k 39 - 12 18 p
2 HIK 7 k 26 - 15 15 p
3 Hvidovre 7 k 24 - 17 13 p
4 B 1950 7 k 28 - 26 10 p
5 Union 7 k 24 - 29 10 p
6 Vanløse 7 k 23 - 25 7 p-
7 FA 2000 7 k 24 - 29 6 p-
8 FB 7 k 12 - 47 3 p
U14 drenge 5 B F
1 GVI 4 k 13 - 7 9 p-
2 Fix 4 k 10 - 19 6 p
3 Skjold 4 k 16 - 13 3 p
U14 drenge 7M F
1 SSB 7 k 54 - 24 18 p
2 B.93 (1) 7 k 51 - 25 16 p
3 Hakoah 7 k 20 - 24 13 p
4 Dragør 7 k 40 - 33 12 p
5 B 93 (2) 7 k 37 - 32 9 p
6 KFUM 7 k 26 - 28 6 p
7 KFB 7 k 15 - 33 6 p
8 Pioneren 7 k 9 – 53 3 p
U13 drenge 9M M F
1 KB 11 k 58 - 10 31 p
2 AB Tårnby 11 k 49 - 15 30 p
3 B 93 11 k 29 - 21 19 p
4 Jægersborg 11 k 37 - 38 19 p
5 HIK 11 k 28 - 25 14 p
6 FA 2000 11 k 23 - 29 14 p
7 Dragør 11 k 20 - 31 14 p
8 Hvidovre 11 k 26 - 18 13 p
9 Vanløse 11 k 23 - 31 11 p
10 Sundby 11 k 16 - 30 10 p
11 B 1903 11 k 14 - 27 7 p
12 FB 11 k 6 - 54 5 p
U13 drenge 9M 1 F
1 KB 9 k 54 - 7 27 p
2 Fix 9 k 56 - 48 21 p
3 GVI 9 k 23 - 26 15 p
4 Frem 9 k 33 - 21 14 p
5 Fremad Valby 9 k 33 - 30 13 p
6 Hvidovre 9 k 27 - 20 12 p
7 Kastrup 9 k 26 - 40 12 p
8 B 1903 9 k 17 - 30 10 p
9 Fr Amager 9 k 19 - 36 6 p-
10 Vestia 9 k 19 - 49 3 p-
U13 drenge 9M 2 F
1 Skovshoved 9 k 43 - 19 27 p
2 B 93 (1) 9 k 35 - 14 20 p
3 HIK 9 k 34 - 13 17 p
4 B.93 (2) 9 k 39 - 24 15 p
5 KB 9 k 30 - 31 15 p
6 AB Tårnby 9 k 31 - 29 11 p
7 Skjold 9 k 30 - 39 9 p
8 Brønshøj 9 k 26 - 33 8 p
9 Union 9 k 19 - 59 6 p
10 B 1908 9 k 15 - 41 3 p-
U13 drenge 9M 3 F
1 FA 2000 8 k 43 - 12 19 p
2 Husum 8 k 44 - 23 18 p
3 Dragør 8 k 23 - 28 15 p
4 KB 8 k 33 - 31 10 p
5 B 93 (1) 8 k 23 - 33 9 p
6 B 1903 8 k 29 - 38 8 p
7 KFUM 8 k 22 - 35 8 p
8 Hvidovre 8 k 24 - 30 7 p-
9 Vanløse 8 k 21 - 32 5 p
U13 drenge 9M 4 F
1 Fremad Valby 9 k 52 - 14 22 p
2 HIK 9 k 47 - 25 22 p
3 Skjold (2) 9 k 35 - 20 19 p
4 FB 9 k 34 - 32 16 p
5 KB 9 k 27 - 31 10 p
6 Nørrebro United 9 k 27 - 32 10 p
7 Fix 9 k 14 - 24 9 p
8 KFUM 9 k 25 - 46 7 p
9 Skjold (1) 8 k 15 - 28 9 p udgået
10 Kastrup 8 k 6 - 30 3 p udgået
U13 drenge 9M 5 F
1 GVI 9 k 43 - 21 16 p
2 Frem 9 k 44 - 23 16 p
3 Fremad Valby 9 k 39 - 22 16 p
4 Hvidovre 9 k 28 - 28 16 p
5 Sundby 9 k 26 - 29 15 p
6 FB 9 k 23 - 26 15 p
7 B.93 9 k 32 - 19 14 p
8 Union 9 k 33 - 31 13 p
9 AB Tårnby 9 k 19 - 27 10 p
10 Skjold 9 k 9 - 70 0 p-
U13 drenge 9M 6 F
1 FA 2000 (1) 9 k 38 - 10 27 p
2 Fr Amager 9 k 68 - 22 21 p
3 Hellas 9 k 39 - 14 21 p-
4 Skovshoved 9 k 34 - 20 18 p
5 Vanløse 9 k 32 - 22 16 p-
6 Rødovre 9 k 37 - 26 12 pd
7 KB 9 k 22 - 38 10 p-
8 GVI 9 k 24 - 55 4 p
9 B 1908 9 k 15 - 74 4 p
10 AB Tårnby 9 p 7 - 35 0 p udgået
U13 drenge 9M 7 F
1 Jægersborg 8 k 59 - 25 21 p
2 FA 2000 (1) 8 k 41 - 31 18 p
3 Union 8 k 31 - 25 15 p
4 Brønshøj 8 k 32 - 37 13 p
5 FA 2000 (2) 8 k 46 - 57 12 p
6 Sundby 8 k 40 - 28 10 p-
7 HIK 8 k 38 - 34 9 p
8 Skjold 8 k 30 - 55 6 p
9 Østerbro 8 k 12 - 37 3 p udgået
U13 drenge 7M 1 F
1 Prespa 7 k 37 - 14 18 p
2 B 1903 7 k 30 - 18 15 p
3 B 93 7 k 39 - 24 13 p
4 Nørrebro United 7 k 33 - 36 13 p
5 Hekla 7 k 21 - 24 9 p
6 Vestia 7 k 20 - 27 6 p-
7 Rikken 7 k 15 - 36 4 p-
8 B 1950 7 k 17 - 33 3 p