Rækkevindere 2000 til nu
2023 efterår | U19 drenge 2 |
2023 efterår | U17 drenge Mester A |
2023 efterår | U16 piger Mester |
2023 efterår | U14 drenge Mester B |
2023 efterår | U14 drenge 3 |
2023 efterår | U13 drenge 8M 3 |
2023 forår | U16 piger Mester |
2023 forår | U14 drenge 4 |
2022 efterår | U17 drenge 2 |
2022 efterår | U16 drenge 2 |
2022 efterår | U13 drenge 8M 3 B |
2021 efterår | U17 drenge Mester |
2021 efterår | U16 piger 1 |
2020 efterår | Serie 2 pulje 6 |
2020 efterår | Serie 4 pulje 13 |
2020 efterår | M+50 7M 1 |
2020 efterår | U17 drenge Mester |
2020 efterår | U14 drenge 2 A |
2020 efterår | U14 drenge 7M |
2020 efterår | U13 drenge 8M Mester B |
2019 forår | 7M Kvinde Mester |
2019 forår | U14 piger 7M 1 |
2019 forår | U13 drenge 8M 6 |
2018 | M+32 Række 1 |
2018 efterår | Kvinder Serie 1 |
2018 forår | M+50 7M Række 1 (som Hvidovre/Friheden) |
2018 forår | U15 drenge 3 |
2017 efterår | Kvinde Serie 2 |
2017 forår | Serie 1 pulje 3 |
2017 forår | 7M Kvinde Mester |
2017 forår | U16 drenge Mester |
2016 efterår | Serie 1 pulje 3 |
2016 efterår | 7M Kvinde 1 |
2016 efterår | U15 drenge 2 |
2016 efterår | U14 drenge 3 |
2015 efterår | U14 drenge 7M |
2015 efterår | U13 pige 8M 2 |
2015 forår | U15 drenge Mester |
2015 forår | U14 drenge 1 |
2015 forår | U13 drenge 8M 5 |
2014 efterår | U17 pige Mester |
2014 efterår | U15 drenge 5 |
2014 efterår | U14 drenge 4 |
2014 efterår | U13 drenge 8M 6 |
2014 efterår | U13 pige 8M 1 |
2014 forår | U15 drenge 4 |
2014 forår | U15 drenge 5A |
2014 forår | U14 drenge 2 |
2014 forår | U13 pige 9M 2 |
2013 efterår | 7M Herre 2 |
2013 efterår | U13 drenge 9M 5 |
2013 forår | Serie 1 pulje 3 |
2013 forår | U17 drenge Mester |
2013 forår | U15 drenge 3 |
2013 forår | U15 pige 1 |
2012 efterår | U15 drenge Mester |
2012 efterår | U15 drenge 1 |
2012 efterår | U14 drenge 3 |
2012 forår | U17 drenge Mester |
2012 forår | U15 drenge Mester |
2012 forår | U14 drenge 5 |
2011 | Masters 2 |
2011 efterår | Serie 3 pulje 10 |
2011 efterår | Serie 5 pulje 20 |
2011 efterår | U17 drenge 2 |
2011 efterår | U15 pige 1 |
2011 forår | U15 pige M |
2011 forår | U13 drenge 9M 3 |
2010 efterår | U17 drenge M |
2010 forår | 7M Kvinde 1 |
2010 forår | U15 drenge 1 |
2010 forår | U15 pige 1 |
2009 efterår | Serie 1 pulje 3 |
2009 efterår | Old Boys 7M 1 |
2009 efterår | U17 drenge M |
2009 efterår | U17 drenge 1 |
2009 forår | U15 drenge 1 |
2009 forår | U14 drenge 2 |
2009 forår | U14 drenge 4 |
2009 forår | U13 drenge 9M 2 |
2008 efterår | 7M Kvinde 1 |
2008 efterår | U14 drenge 7 |
2007 | Københavnsserien |
2007 efterår | U14 drenge 4 |
2007 forår | U14 drenge 8 |
2006 | Veteran 7M 1 |
2006 | Superveteran 2 B |
2006 efterår | Junior 4 |
2006 forår | Ynglinge M |
2006 forår | Ynglinge 2 |
2005 | Lilleput 7 |
2005 efterår | Junior M |
2004 | Serie 5 pulje 18 |
2004 | Superveteran 2 A |
2004 | Junior 2 |
2004 | Drenge 4 |
2004 | Drenge 6 |
2004 | Drenge 7 |
2004 efterår | Junior M |
2003 | Serie 4 pulje 14 |
2003 | Drenge 4 |
2002 | Drenge 7 |
2002 efterår | Damejunior 7M |
2002 forår | Pige 1 |
2001 | Damejunior M |
2001 | Damejunior 7M |
2000 efterår | Ynglinge M |
2000 efterår | Junior 4 |
2000 forår | Junior 4 |
2000 forår | Miniput 7M kreds 3 |