Ungdom i Fællesrækker

2018  U19 drenge Divisionen, nr. 12
2018  U17 drenge Divisionen, nr. 8
2018 efterår U16 drenge Reservehold Øst 1 pulje 2, nr. 2
2018 efterår U16 piger Øst 2, nr. 2
2018 efterår  U15 drenge Øst 2, nr. 1
2018 efterår  U14 drenge Øst 1 pulje 2, nr. 8
2018 efterår U14 piger Øst 2, nr. 8
2018 efterår  U13 drenge 8M Øst 1 pulje 2, nr. 5
2018 forår  U17 drenge Øst 2, nr. 3
2018 forår  U16 drenge Reservehold pulje 2, nr. 2
2018 forår  U15 drenge Øst 1 pulje 2, nr. 4
2018 forår  U14 drenge Øst 1 pulje 2, nr. 11
2018 forår  U14 piger Øst, nr. 2
2018 forår  U13 drenge Øst 1 pulje 2, nr. 9
2018 forår  U13 piger Øst, nr. 11
2017  U19 drenge Divisionen, nr. 11 
2017  U17 drenge Divisionen, nr. 2 
2017 efterår  U17 drenge Øst 2, nr. 6
2017 efterår  U16 drenge Reservehold Øst pulje 2, nr. 4
2017 efterår  U15 drenge Øst 1 p. 2, nr. 4
2017 efterår  U14 drenge Øst 1 p. 1, nr. 8
2017 efterår  U14 piger Øst, nr. 7
2017 efterår  U13 drenge Øst 1 p. 3, nr. 3
2017 efterår  U13 piger Øst, nr. 8
2017 forår  U16 drenge Reservehold Øst pulje 2, nr. 4 
2017 forår  U16 drenge Øst, nr. 1 
2017 forår  U15 drenge Øst 1, nr. 7 
2017 forår  U14 drenge Øst 1, nr. 10 
2017 forår  U13 drenge Øst 1 pulje 2, nr. 4 
2017 forår  U13 piger Øst, nr. 8 
2016  U19 drenge Divisionen, nr. 11 
2016 efterår  U16 drenge Reservehold Øst pulje 2, nr. 6 
2016 efterår  U15 drenge Øst 1, nr. 4 
2016 efterår  U14 drenge Øst 1, nr. 6 
2016 efterår  U13 drenge 8M øst 1 pulje 1, nr. 2 
2016 efterår  U13 piger Øst, nr. 4 
2016 forår  U17 drenge Øst 1, nr. 3 
2016 forår  U15 drenge Øst 2, nr. 3 
2016 forår  U14 drenge Øst 1 pulje 2, nr. 1 
2016 forår  U13 drenge Øst 1 pulje 2. nr. 1 
2015 efterår  U17 drenge Øst 1, nr. 7 
2015 efterår  U15 drenge Øst 2, nr. 12 
2015 efterår  U14 drenge Øst 1, nr. 7 
2015 efterår  U13 drenge 8M Øst 1, nr. 8 
2015 forår  U19 drenge 2. division, nr. 4 
2015 forår  U17 drenge 2. division, nr. 5 
2015 forår  U16 drenge Øst, nr. 4 
2015 forår  U15 drenge 1. division, nr. 12 
2015 forår  U14 drenge Øst 1, nr. 13 
2015 forår  U13 drenge Øst 1, nr. 5 
2014  U18 pige DM, nr. 12 (som B 93/HIK/Skjold) 
2014 efterår  U19 drenge 3. division, nr. 1 
2014 efterår  U19 pige Øst, nr. 4 (som B 93/HIK/Ryparken) 
2014 efterår  U17 drenge 2. division, nr. 2 
2014 efterår  U16 drenge Øst, nr. 4 
2014 efterår  U15 drenge 1. division, nr. 14 
2014 efterår  U15 pige Øst, nr. 6 (som B 93/HIK/Ryparken) 
2014 efterår  U14 drenge Øst 1, nr. 14 
2014 efterår  U13 drenge Øst 1, nr. 4 
2014 forår  U19 drenge 3. division, nr. 7 
2014 forår  U17 drenge 2. division, nr. 4 
2013 efterår  U19 drenge 2. division, nr. 12 
2013 efterår  U17 drenge 2. division, nr. 5 
2013 forår  U19 drenge 2. division, nr. 8 
2013 forår  U18 pige 2. division, nr. 2 (som B 93/HIK/Skjold) 
2013 forår  U17 drenge 2. division, nr. 2 
2012 efterår  U19 drenge 2. division, nr. 3 
2012 efterår  U18 pige 2. division, nr. 2 (som B 93/HIK/Skjold) 
2012 efterår  U17 drenge 2. division, nr. 9 
2012 forår  U19 drenge 2. division, nr. 12 
2012 forår  U18 pige 3. division, nr. 1 
2012 forår  U17 drenge 2. division, nr. 8 
2012 forår  U15 drenge 1. division, nr. 8 
2012 forår U15 pige 2. division, nr. 2 - som B 93/HIK/Skjold 
2011 U17 drenge Divisionen, nr. 14
2011 efterår U19 drenge 2. division, nr. 11
2011 efterår U18 pige 3. division, nr. 2 (B 93/HIK Elite)
2011 efterår U17 drenge 2. division , nr. 8
2011 efterår U15 pige 2. division, nr. 6 (B 93/HIK Elite)
2011 forår U19 drenge 2. division, nr. 14
2011 forår U15 pige Elite Øst 1 , nr. 6
2010 efterår U19 drenge 2. division, nr. 8
2010 efterår U15 pige Elite Øst, nr. 4
2010 forår U19 drenge 2. division, nr. 5
2010 forår U17 drenge 2. division, nr. 9
2010 forår U15 drenge Elite Øst, nr. 6
2009 efterår U19 drenge 2. division, nr. 2
2009 efterår U17 drenge 2. division, nr. 11
2009 efterår U15 drenge Elite Øst, nr. 2
2009 forår U19 drenge Elite Øst, nr. 6
2009 forår U17 drenge Elite Øst, nr. 5
2008 efterår U19 drenge Elite Øst, nr. 5
2008 efterår U17 drenge Elte Øst, nr. 3
2008 forår U18 drenge 3. division, nr. 4
2008 forår U16 drenge 3. division, nr. 5
2007 Ynglinge DM-2. division, nr. 8
2007 Junior 3. division, nr. 4
2007 U14 pige Elite Øst, nr. 6
2006 Ynglinge DM-2. division, nr. 1
2006 Ynglinge 3. division, nr. 6
2005 Ynglinge DM 2. division, nr. 2
2005 Junior 3. division, nr. 1
2004 Ynglinge 3. division, nr. 1
2004 Junior 3. division , nr. 1
2003  Junior 3. division, nr. 4 
2001-02  = FS Øresund 
1999  Ynglinge 3. division, nr. 3 
1998  Ynglinge 3. division, nr. 5 
1998  Junior KBU/LFBU/FBU , nr. 3 
1997  Ynglinge 3. division , nr. 3 
1997  Junior 3. division , nr. ? 
1996  Ynglinge 3. division, nr. 8 
1996  Junior 3. division , nr. 7 
1995  Junior DM-s. division , nr. 6 
1994  Junior 3. division, nr. 2 
1991  Junior KBU/LFBU/FBU , nr. 12 
1984  Ynglinge DM , nr. 8 
1984  Junior KBU/SBU , nr. 11 
1983  Ynglinge DM , nr. 6 
1982  Ynglinge KBU/SBU , nr. 4 
1982  Junior KBU/SBU , nr. 1 
1981  Ynglinge KBU/SBU , nr. 7 
1980  Ynglinge KBU/SBU , nr. 10