Rækkevindere
2023 efterår | 7M Kvinder 3 |
2023 efterår | U17 drenge 3 |
2023 efterår | U14 piger 1 som Amager Pigefodbold |
2023 forår | 7M Kvinder 1 |
2023 forår | M+45 7M Mester |
2023 forår | M+60 7M 2 |
2023 forår | U16 drenge 2 |
2023 forår | U15 drenge 3 |
2023 forår | U13 drenge 8M Mester |
2023 forår | U13 piger 8M 1 som Amager Pigefodbold |
2022 efterår | M+60 7M 1 |
2022 efterår | M+60 7M 2 |
2022 efterår | U16 piger 1 som Amager Pigefodbold |
2022 efterår | U13 piger 8M 1 som Amager Pigefodbold |
2022 forår | M+40 7M Mester |
2022 forår | U17 drenge Mester |
2022 forår | U14 drenge 4 |
2021 efterår | M+40 7M 1 |
2021 efterår | M+45 7M Mester |
2021 efterår | M+6+ 7M Mester |
2021 efterår | U17 drenge 1 |
2021 forår | M+40 7M 2 |
2021 forår | M+60 7M |
2021 forår | U16 piger 7M |
2021 forår | U15 drenge 2 |
2020 efterår | M+60 7M række 1 |
2020 efterår | M+45 7M række 1 |
2020 efterår | U17 drenge 2 |
2020 efterår | U13 drenge 8M Mester A |
2020 efterår | U13 drenge 8M række 2B |
2019 efterår | Serie 4 pulje 14 |
2019 efterår | M+60 7M 1 |
2019 efterår | U16 drenge 2 |
2019 efterår | U15 drenge 1 |
2019 forår | Serie 2 pulje 6 |
2019 forår | U16 drenge Mester |
2018 efterår | 7M Kvinde 1 |
2018 efterår | U14 piger 1B |
2018 efterår | U13 drenge 8M 1 |
2018 forår | Serie 3 pulje 11 |
2018 forår | U13 drenge 8M 3 |
2017 forår | 7M Kvinde 2 |
2017 forår | Grand Old Masters 7M |
2017 forår | U19 drenge Mester |
2016 efterår | Superveteran 2 |
2016 efterår | Grand Old Masters 7M Mester |
2016 efterår | U17 drenge 1 |
2016 efterår | U14 drenge 2 |
2016 efterår | U13 drenge 8M 6B |
2016 efterår | U13 piger 8M 2B |
2016 forår | Grand Old Masters 7M |
2016 forår | U14 drenge 7M |
2015 | Superveteran 1 (som Kastrup/AB Tårnby) |
2015 efterår | U17 drenge Mester |
2015 forår | 7M Herre 2 |
2015 forår | Supermasters 7M M |
2015 forår | Grand Old Masters 7M M |
2015 forår | U13 pige 8M 2 |
2014 | Veteran 1 (som Amager FF/AB Tårnby) |
2014 | Superveteran 1 (som Kastrup/AB Tårnby) |
2014 | Masters 2 |
2014 efterår | Kvinde KS |
2014 efterår | Supermasters 7M Mester |
2014 efterår | U14 drenge 1 |
2014 forår | U13 pige 9M 1 |
2013 efterår | U17 drenge 2 |
2013 forår | Supermasters 7M Mester |
2013 forår | U13 pige 9M 1 |
2013 forår | U13 pige 7M |
2012 | Old Boys 1 |
2012 efterår | U18 pige Mester |
2012 efterår | U18 pige 7M 1 |
2012 efterår | U15 pige 7M 1 |
2012 efterår | U14 drenge 4 |
2012 forår | 7M Supermasters Mester |
2012 forår | U18 pige Mester |
2012 forår | U17 drenge 1 |
2012 forår | U13 pige 2 |
2011 | Veteran 1 |
2011 efterår | 7M Supermaster 1 |
2011 efterår | U15 drenge 3 |
2011 efterår | U15 pige Mester |
2011 efterår | U13 pige 7M 2B |
2011 forår | 7M Supermaster 1 |
2010 | Veteran 1 |
2010 | Grand Old Masters |
2010 efterår | Serie 2 pulje 5 |
2010 efterår | U19 drenge 2 |
2010 forår | Serie 4 pulje 16 |
2010 forår | 7M Master Mester |
2010 forår | U19 drenge 1 |
2010 forår | U15 pige Mester |
2009 | Superveteran 2 A |
2009 efterår | U17 drenge 5 |
2009 efterår | U13 pige 9M 2 |
2009 forår | Serie 4 pulje 15 |
2009 forår | 7M Herre 1 |
2009 forår | 7M Master 1 |
2009 forår | U19 drenge Mester |
2009 forår | U15 pige Mester |
2009 forår | U15 pige 1 |