TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I øst

  • Uge 15

    • 17:00 - 20:00

      Vejby IF

      Vejby Idrætsplads, Sportsvej 4
      3210 Vejby
      13 deltagere heraf 11 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Ledøje-Smørum Fodbold

      Smørum Idrætscenter, Flodvej 62
      2765 Smørum
      45 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Farum BK

      Farum Boldklub, stavnsholtvej 35 A
      3520 Farum
      46 deltagere heraf 30 der ikke spillede fodbold.
    • 09:00 - 12:00

      Store Heddinge BK

      Parkvej 5
      4660 Store Heddinge
      75 deltagere heraf 55 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      Slagslunde-Ganløse IF

      Vestergade 5, Ganløse
      3660 Stenløse
      65 deltagere heraf 40 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 17

    • 17:00 - 20:00

      Herfølge BK

      Vordingborgvej 124 C
      4681 Herfølge
      14 deltagere heraf 13 der ikke spillede fodbold.
    • 15:00 - 18:00

      Boldklubben Union

      Genforeningspladsen 53
      2400 København NV
      38 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Snekkersten IF

      Agnetevej 1
      3070 Snekkersten
      42 deltagere heraf 19 der ikke spillede fodbold.
    • 16:30 - 19:30

      Frederiksværk Fodbold Klub

      Sportsvej 7
      3300 Frederiksværk
      18 deltagere heraf 6 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Vordingborg IF

      Morten Olsens Alle 2
      4760 Vordingborg
      24 deltagere heraf 8 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Haslev FC

      Stadionvej 10
      4690 Haslev
      22 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 18

    • 17:00 - 20:00

      Albertslund IF

      Albertslund Stadion, Skallerne 14
      2620 Albertslund
      54 deltagere heraf 40 der ikke spillede fodbold.
    • 09:00 - 12:00

      Store Heddinge BK

      Parkvej 5
      4660 Store Heddinge
      95 deltagere heraf 75 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Melby-Liseleje IF

      Tollerupvej 27 B
      3370 Melby
      39 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
    • 15:00 - 18:00

      Roskilde Pigefodbold

      Himmelev Idrætsplads, Herregårdsvej 46, Himmelev
      4000 Roskilde
      15 deltagere heraf 6 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      Lynge-Uggeløse IF

      Lynge Hallen, Idrætsvej 14
      3540 Lynge
      39 deltagere heraf 33 der ikke spillede fodbold.
    • 14:00 - 17:00

      Ishøj IF

      Vejledalen 17
      2635 Ishøj
      46 deltagere heraf 24 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      IF Frem Bjæverskov Fodbold

      Bjæverskov Stadion, Halvejen 14
      4632 Bjæverskov
      5 deltagere heraf 5 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 19

    • 17:00 - 20:00

      Boldklubben Fremad Valby

      Julius Andersens Vej 8
      2450 København SV
      48 deltagere heraf 10 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      KFUM.s BK Odense

      Rismarksvænget 11
      5200 Odense V
      28 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
    • 16:30 - 19:30

      Otterup B & IK

      Bryggerivej 2
      5450 Otterup
      38 deltagere heraf 15 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      MG & BK

      Færøvej 54
      5500 Middelfart
      78 deltagere heraf 20 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Fortuna Svendborg

      Fortuna Svendborg, Hellegaardsvej 4
      5700 Svendborg
      39 deltagere heraf 24 der ikke spillede fodbold.
    • 12:00 - 15:00

      Bøgebjerg IF

      Bøgebjergvej 11
      5600 Faaborg
      11 deltagere heraf 6 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 20

    • 16:00 - 19:00

      Holluf Pile-Tornbjerg IF

      Nøglens Kvarter 12
      5220 Odense Sø
      52 deltagere heraf 18 der ikke spillede fodbold.
    • 09:00 - 12:00

      Båring GF

      Båring Skole, Byvejen 29
      5466 Asperup
      57 deltagere heraf 35 der ikke spillede fodbold.
    • 17:00 - 20:00

      Raklev GI

      Elledevej 29
      4400 Kalundborg
      15 deltagere heraf 5 der ikke spillede fodbold.
    • 13:00 - 16:00

      TGB

      Sundskolen, Linde Alle 36
      4800 Nykøbing F
      60 deltagere heraf 55 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Tirsted IK 85

      Brandstrupvej 42
      4970 Rødby
      16 deltagere heraf 7 der ikke spillede fodbold.
    • 10:00 - 13:00

      Greve Fodbold

      Lillevangsvej 88
      2670 Greve
      37 deltagere heraf 16 der ikke spillede fodbold.
  • Uge 21

    • 13:30 - 16:30

      FC Bella

      Mørkhøj Skole, Ilbjerg Allé 25
      2860 Søborg
      80 deltagere heraf 62 der ikke spillede fodbold.
    • 08:15 - 11:15

      Ejby IF Fodbold

      Skovvang 1, Ejby
      4623 Lille Skensved
      98 deltagere heraf 88 der ikke spillede fodbold.
    • 09:00 - 12:00

      Stenlille IF

      Stenlille Hallen
      4295 Stenlille
      65 deltagere heraf 50 der ikke spillede fodbold.
    • 15:30 - 18:30

      Rønne IK

      Torneværksvej 1
      3700 Rønne
      36 deltagere heraf 12 der ikke spillede fodbold.
    • 15:00 - 18:00

      Allinge-Sandvig G.F.

      Stadionvej 2
      3770 Allinge
    • 12:00 - 15:00

      Måløv BK

      Måløv Hovedgade 48
      2760 Måløv
  • Uge 22

    • 17:00 - 20:00

      Ringe BK

      Floravej 17C
      5750 Ringe
    • 17:00 - 20:00

      Herstedøster IC

      Bymosevej 4
      2620 Albertslund
    • 10:00 - 13:00

      Kerteminde BK

      Enggade 19
      5300 Kerteminde
  • Uge 23

    • 13:00 - 16:00

      Borup IF

      Hovedgaden 65
      4140 Borup
    • 17:00 - 20:00

      Rosenhøj BK

      Kettegård Allé 2
      2650 Hvidovre
    • 17:00 - 20:00

      Tårnby FF

      Ugandavej 105
      2770 Kastrup
  • Uge 24

    • 10:00 - 13:00

      Fjordager IF

      Østbirkvej 21, Seden
      5240 Odense Nø
  • Uge 25

    • 15:00 - 18:00

      Skensved IF

      Højelsevej 1
      4623 Lille Skensved
    • 13:00 - 16:00

      KFUMs Boldklub

      Nøkkerosevej 23
      2400 København NV
    • 17:00 - 20:00

      Tarup/Paarup IF

      Paarupvej 21
      5210 Odense Nv
  • Uge 33

    • 15:00 - 18:00

      AIK 65 Strøby Fodbold

      Strøby Idrætscenter, Lendrumvej 3
      4671 Strøby
    • 10:30 - 13:30

      Aarup BK

      Stadionvej 13
      5560 Aarup
    • 10:00 - 13:00

      Boldklubben Hellas

      Engdraget 2
      2500 Valby
  • Uge 34

    • 11:00 - 14:00

      Nr. Aaby IK

      Idrætsvej 7
      5580 Nørre Aaby
    • 10:00 - 13:00

      Dianalund IF

      Holberghallen, Sømosevej 50
      4293 Dianalund
    • 13:00 - 16:00

      FK Sydsjælland 05

      Landevejen 4A, Lov
      4700 Næstved
    • 10:00 - 13:00

      Holmegaard GB

      Holmegaard Hallen, Glasværksvej 1
      4684 Holmegaard
    • 10:00 - 13:00

      Orient GI

      Hulen, Islev Skole, Islevbrovej 44
      2610 Rødovre
    • 10:00 - 13:00

      Kalundborg GB

      Munkesø Stadion
      4400 Kalundborg
  • Uge 35

    • 15:00 - 18:00

      Søhus Stige BK

      Søhus Stige BK, Bispeengen 7
      5270 Odense N
    • 13:00 - 16:00

      Østmøn SGI

      Klintevej 237 B
      4780 Stege
    • 17:00 - 20:00

      Langeskov IF

      Børmosevej 5
      5550 Langeskov