Serie 5, P18/22 Efterår, P18

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
824238
1 20-08-17
Kl. 11:45
FB 15 CIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
824235
1 20-08-17
Kl. 11:45
FA 2000 10 FB 13 Jens Jessens Vej Resultatformidling
824236
1 20-08-17
Kl. 13:30
SSB 2 Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
824237
1 20-08-17
Kl. 13:30
Vanløse 5 B 1903 5 Vanløse I P Resultatformidling
824239
1 20-08-17
Kl. 15:15
Vestia 5 FB 18 Kunst, Bavnehøj IA UDS Resultatformidling
824240
1 To 24-08-17
Kl. 18:45
Oversidder ØKF 3
824242
2 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Oversidder Vanløse 5
825056
2 02-09-17
Kl. 11:15
CIK 2 FA 2000 10 Kløvermarken Resultatformidling
825055
2 02-09-17
Kl. 13:00
B 1903 5 FB 15 B1903 Resultatformidling
824241
2 02-09-17
Kl. 15:00
FB 18 Oversidder Jens Jessens Vej
825057
2 03-09-17
Kl. 11:45
FB 13 Vestia 5 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825054
2 03-09-17
Kl. 13:30
ØKF 3 SSB 2 Kunstbane 2, Kløvermarken Resultatformidling
825058
3 10-09-17
Kl. 11:45
FA 2000 10 B 1903 5 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825063
3 10-09-17
Kl. 11:45
Oversidder FB 13
825059
3 10-09-17
Kl. 13:30
FB 18 ØKF 3 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825060
3 10-09-17
Kl. 13:30
Vanløse 5 SSB 2 Vanløse I P Resultatformidling
825061
3 10-09-17
Kl. 13:30
FB 15 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
825062
3 10-09-17
Kl. 15:15
Vestia 5 CIK 2 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825068
4 Ti 12-09-17
Kl. 18:00
CIK 2 Oversidder Kløvermarken
825064
4 Ti 12-09-17
Kl. 19:30
Oversidder FA 2000 10
825066
4 On 13-09-17
Kl. 19:30
SSB 2 FB 15 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825067
4 On 13-09-17
Kl. 20:15
B 1903 5 Vestia 5 Kunst, B1903 Resultatformidling
825069
4 On 13-09-17
Kl. 21:00
FB 13 FB 18 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
825065
4 To 14-09-17
Kl. 18:00
ØKF 3 Vanløse 5 Kløvermarken Resultatformidling
825072
5 17-09-17
Kl. 10:00
FB 15 Vanløse 5 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
825073
5 17-09-17
Kl. 11:45
FB 13 ØKF 3 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825070
5 17-09-17
Kl. 11:45
FA 2000 10 SSB 2 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825071
5 17-09-17
Kl. 13:30
FB 18 CIK 2 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825075
5 17-09-17
Kl. 13:30
Oversidder B 1903 5
825074
5 17-09-17
Kl. 15:15
Vestia 5 Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
825076
6 Fr 22-09-17
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
825081
6 23-09-17
Kl. 13:30
CIK 2 FB 13 Kløvermarken Resultatformidling
825078
6 24-09-17
Kl. 11:45
SSB 2 Vestia 5 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825079
6 24-09-17
Kl. 11:45
B 1903 5 FB 18 B1903 Resultatformidling
825080
6 24-09-17
Kl. 13:30
Vanløse 5 FA 2000 10 Vanløse I P Resultatformidling
825077
6 24-09-17
Kl. 13:30
ØKF 3 FB 15 Kunstbane 2, Kløvermarken Resultatformidling
825084
7 30-09-17
Kl. 11:15
CIK 2 ØKF 3 Kløvermarken Resultatformidling
825085
7 01-10-17
Kl. 11:45
FB 13 B 1903 5 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825087
7 01-10-17
Kl. 11:45
Oversidder SSB 2
825082
7 01-10-17
Kl. 11:45
FA 2000 10 FB 15 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825083
7 01-10-17
Kl. 13:30
FB 18 Oversidder Jens Jessens Vej
825086
7 01-10-17
Kl. 15:15
Vestia 5 Vanløse 5 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825088
8 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Oversidder FB 13
825315
8 08-10-17
Kl. 11:45
SSB 2 FB 18 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825318
8 08-10-17
Kl. 11:45
FB 15 Vestia 5 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
825316
8 08-10-17
Kl. 13:30
B 1903 5 CIK 2 B1903 Resultatformidling
825317
8 08-10-17
Kl. 13:30
Vanløse 5 Oversidder Vanløse I P
825312
8 08-10-17
Kl. 13:30
ØKF 3 FA 2000 10 Kunstbane 2, Kløvermarken Resultatformidling
825321
9 Fr 13-10-17
Kl. 18:30
Oversidder B 1903 5
825324
9 15-10-17
Kl. 11:45
FA 2000 10 Oversidder Jens Jessens Vej
825322
9 15-10-17
Kl. 13:30
SSB 2 CIK 2 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825323
9 15-10-17
Kl. 13:30
Vanløse 5 FB 13 Vanløse I P Resultatformidling
825319
9 15-10-17
Kl. 13:30
FB 15 FB 18 Kunst, Jens Jessens Vej Resultatformidling
825320
9 15-10-17
Kl. 15:15
Vestia 5 ØKF 3 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825328
10 28-10-17
Kl. 13:30
CIK 2 Vanløse 5 Kunstbane 1, Kløvermarken Resultatformidling
825329
10 29-10-17
Kl. 11:45
FB 13 FB 15 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825330
10 29-10-17
Kl. 11:45
Oversidder Vestia 5
825327
10 29-10-17
Kl. 11:45
B 1903 5 SSB 2 B1903 Resultatformidling
825325
10 29-10-17
Kl. 13:30
FB 18 FA 2000 10 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825326
10 29-10-17
Kl. 13:30
ØKF 3 Oversidder Kløvermarken
825331
11 Fr 03-11-17
Kl. 18:30
Vestia 5 FA 2000 10 Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
825332
11 05-11-17
Kl. 11:45
CIK 2 Oversidder Kløvermarken
825333
11 05-11-17
Kl. 11:45
B 1903 5 ØKF 3 B1903 Resultatformidling
825334
11 05-11-17
Kl. 11:45
FB 13 SSB 2 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825335
11 05-11-17
Kl. 11:45
FB 18 Vanløse 5 Jens Jessens Vej Resultatformidling
825336
11 05-11-17
Kl. 11:45
Oversidder FB 15
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144