U16 Drenge 1 (02) Efterår

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
731497
1 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
B 1903 Skovshoved IF B1903 Resultatformidling
731496
1 03-09-17
Kl. 10:00
FA 2000 2 Nørrebro United Jens Jessens Vej Resultatformidling
731498
1 03-09-17
Kl. 11:45
Skjold Oversidder Kunst, Ryparken
731495
1 03-09-17
Kl. 13:30
Hvidovre IF KB 2 Hvidovre IF's baner Resultatformidling
731500
2 Fr 08-09-17
Kl. 18:15
Nørrebro United B 1903 Kunst, Mimersparken Resultatformidling
731499
2 10-09-17
Kl. 10:00
KB 2 Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
731502
2 10-09-17
Kl. 11:15
Oversidder Hvidovre IF
731501
2 10-09-17
Kl. 13:30
Skovshoved IF FA 2000 2 Skovshoved I P Resultatformidling
731505
3 Fr 15-09-17
Kl. 17:00
B 1903 KB 2 Kunst, B1903 Resultatformidling
731504
3 17-09-17
Kl. 10:00
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
731506
3 17-09-17
Kl. 11:45
Skjold Skovshoved IF Kunst, Ryparken Resultatformidling
731503
3 17-09-17
Kl. 11:45
Hvidovre IF Nørrebro United Hvidovre IF's baner Resultatformidling
731508
4 Fr 22-09-17
Kl. 18:15
Nørrebro United Skjold Kunst, Mimersparken Resultatformidling
731507
4 24-09-17
Kl. 10:00
KB 2 FA 2000 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
731510
4 24-09-17
Kl. 11:15
Oversidder B 1903
731509
4 24-09-17
Kl. 13:30
Skovshoved IF Hvidovre IF Skovshoved I P Resultatformidling
731513
5 Fr 29-09-17
Kl. 19:00
B 1903 Skjold Kunst, B1903 Resultatformidling
731512
5 01-10-17
Kl. 10:00
KB 2 Nørrebro United Kunst, KB, P. Bangs Vej Resultatformidling
731511
5 01-10-17
Kl. 11:45
Hvidovre IF FA 2000 2 Hvidovre IF's baner Resultatformidling
731514
5 01-10-17
Kl. 13:30
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
731516
6 Fr 06-10-17
Kl. 18:15
Nørrebro United Skovshoved IF Kunst, Mimersparken Resultatformidling
731518
6 08-10-17
Kl. 11:15
Oversidder KB 2
731517
6 08-10-17
Kl. 11:45
Skjold Hvidovre IF Kunst, Ryparken Resultatformidling
731515
6 08-10-17
Kl. 13:30
FA 2000 2 B 1903 Jens Jessens Vej Resultatformidling
731519
7 Fr 27-10-17
Kl. 18:15
Nørrebro United Oversidder Kunst, Mimersparken
731520
7 Fr 27-10-17
Kl. 18:30
B 1903 Hvidovre IF Kunst, B1903 Resultatformidling
731522
7 29-10-17
Kl. 11:45
Skjold FA 2000 2 Kunst, Ryparken Resultatformidling
731521
7 29-10-17
Kl. 13:30
Skovshoved IF KB 2 Skovshoved I P Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144