U14 Drenge 2 (03) Forår (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
431959
1 To 06-04-17
Kl. 18:30
HIK B 1903 Kunst, HIK 9-1
431961
1 08-04-17
Kl. 10:00
Oversidder Union
431958
Kampfakta
1 08-04-17
Kl. 11:15
Fremad Valby Skjold Valby IP, tribunen 1-6
431960
Kampfakta
1 09-04-17
Kl. 13:00
Fremad Amager Jægersborg BK Kunst, Sundby Idrætspark 9-0
431957
Kampfakta
1 On 19-04-17
Kl. 19:00
GVI Frem Kunst, GVI. Nymosen 8-0
431962
2 22-04-17
Kl. 11:00
Jægersborg BK Oversidder Jægersborg
431966
Kampfakta
2 22-04-17
Kl. 11:15
Union HIK Kunst, Genforeningspladsen 2-2
431964
Kampfakta
2 23-04-17
Kl. 11:45
Skjold GVI Fælledparken 0-0
431965
2 23-04-17
Kl. 11:45
B 1903 Fremad Valby B1903 2-6
431963
2 23-04-17
Kl. 12:00
Frem Fremad Amager Frem, Valby IP HHT !
431968
Kampfakta
3 29-04-17
Kl. 11:15
GVI B 1903 Kunst, GVI. Nymosen 1-2
431969
Kampfakta
3 29-04-17
Kl. 11:15
Fremad Valby Union Valby IP, tribunen 0-4
431971
3 29-04-17
Kl. 13:00
Oversidder HIK
431970
Kampfakta
3 30-04-17
Kl. 10:15
Fremad Amager Skjold Kunst, Sundby Idrætspark 2-3
431967
3 Ma 01-05-17
Kl. 18:00
Jægersborg BK Frem Jægersborg 4-6
431976
Kampfakta
4 06-05-17
Kl. 10:00
Union GVI Kunst, Grøndal Centret 3-1
431975
4 06-05-17
Kl. 12:30
B 1903 Fremad Amager B1903 3-4
431973
Kampfakta
4 07-05-17
Kl. 10:00
Skjold Jægersborg BK Fælledparken 4-3
431972
4 07-05-17
Kl. 11:00
Frem Oversidder Frem, Valby IP
431977
5 20-05-17
Kl. 10:00
Jægersborg BK B 1903 Jægersborg 7-2
431981
5 21-05-17
Kl. 10:00
Oversidder Fremad Valby
431979
Kampfakta
5 21-05-17
Kl. 11:00
Frem Skjold Frem, Valby IP 5-7
431980
Kampfakta
5 21-05-17
Kl. 13:30
Fremad Amager Union Kunst, Sundby Idrætspark 3-4
431984
6 Ma 22-05-17
Kl. 18:30
HIK Fremad Amager Gentofte Stadion Opv. kunst 3-4
431985
6 On 24-05-17
Kl. 18:00
B 1903 Frem B1903 0-2
431982
Kampfakta
6 27-05-17
Kl. 11:15
Fremad Valby GVI Valby IP, tribunen 5-2
431986
Kampfakta
6 27-05-17
Kl. 11:30
Union Jægersborg BK Kunst, Genforeningspladsen 9-1
431983
6 28-05-17
Kl. 10:00
Skjold Oversidder Fælledparken
431990
7 28-05-17
Kl. 11:30
Fremad Amager Fremad Valby Kunst, Sundby Idrætspark 5-3
431991
7 Ma 29-05-17
Kl. 19:15
Oversidder GVI
431978
5 On 31-05-17
Kl. 17:00
HIK GVI Gentofte Sportspark - kunst 1 7-0
431988
Kampfakta
7 On 31-05-17
Kl. 18:00
Frem Union Frem, Valby IP 5-4
431987
7 03-06-17
Kl. 11:00
Jægersborg BK HIK Jægersborg 2-3
431989
Kampfakta
7 On 07-06-17
Kl. 18:00
Skjold B 1903 Fælledparken 0-3
431995
8 On 07-06-17
Kl. 19:15
Oversidder B 1903
431992
Kampfakta
8 10-06-17
Kl. 11:15
GVI Fremad Amager Kunst, GVI. Nymosen 4-1
431993
8 10-06-17
Kl. 11:15
Fremad Valby Jægersborg BK Kunst, Valby IP, tribunen 3-4
431996
Kampfakta
8 10-06-17
Kl. 13:00
Union Skjold Kunst, Genforeningspladsen 7-2
431994
8 11-06-17
Kl. 10:00
HIK Frem Kunst, HIK UHT !
431974
4 Ti 13-06-17
Kl. 18:30
HIK Fremad Valby Gentofte Stadion Opv. kunst 6-0
431997
9 17-06-17
Kl. 10:00
Jægersborg BK GVI Jægersborg 3-6
431999
Kampfakta
9 18-06-17
Kl. 10:00
Skjold HIK Fælledparken 4-3
432000
9 18-06-17
Kl. 11:30
Fremad Amager Oversidder Kunst, Sundby Idrætspark
431998
9 18-06-17
Kl. 12:00
Frem Fremad Valby Frem, Valby IP UHT !
432001
Kampfakta
9 18-06-17
Kl. 12:45
B 1903 Union B1903 1-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144