U13 Drenge Mester (04) 8M VinterBOLD, Pulje 2 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
888741
1 Fr 18-11-16
Kl. 17:45
Rosenhøj BK Dragør BK Avedøre Stadion Kunstgræs 4-3
888740
1 19-11-16
Kl. 10:10
Himmelev-Veddelev BK Greve Fodbold Himmelev Kunstgræsbane 2-3
888744
1 19-11-16
Kl. 11:00
Oversidder AB Tårnby
888742
1 19-11-16
Kl. 15:30
Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter 0-5
888743
1 20-11-16
Kl. 13:45
Taastrup FC Vestia NyBolig Park - Kunstgræs 1-4
888745
2 03-12-16
Kl. 09:00
Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
888751
3 03-12-16
Kl. 10:10
Himmelev-Veddelev BK Karlslunde IF Himmelev Kunstgræsbane 3-6
888749
2 03-12-16
Kl. 12:00
AB Tårnby Solrød FC Kunst, Tårnby Stadion 2-4
888752
3 17-12-16
Kl. 09:55
Rosenhøj BK AB Tårnby Avedøre Stadion Kunstgræs 4-3
888750
3 17-12-16
Kl. 12:45
Vestia Greve Fodbold Kunst, Bavnehøj IA 1-3
888754
3 17-12-16
Kl. 13:30
Oversidder Solrød FC
888747
2 07-01-17
Kl. 12:00
Dragør BK Himmelev-Veddelev BK Dragør Bk 0-3
888755
4 14-01-17
Kl. 10:15
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
888756
4 14-01-17
Kl. 12:15
Dragør BK Vestia Dragør Bk 1-2
888759
4 14-01-17
Kl. 14:00
AB Tårnby Himmelev-Veddelev BK Kunst, Tårnby Stadion 2-0
888757
4 14-01-17
Kl. 15:45
Solrød FC Rosenhøj BK Solrød Idrætscenter 3-6
888762
5 21-01-17
Kl. 10:15
Greve Fodbold Dragør BK Greve Idræts Center 3-3
888748
2 21-01-17
Kl. 14:30
Karlslunde IF Rosenhøj BK Karlslunde Stadion 0-3
888761
5 28-01-17
Kl. 10:10
Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Kunstgræsbane 2-4
888760
5 28-01-17
Kl. 10:30
Vestia Karlslunde IF Kunst, Bavnehøj IA 1-6
888764
5 28-01-17
Kl. 11:00
Oversidder Rosenhøj BK
888763
5 28-01-17
Kl. 13:15
Taastrup FC AB Tårnby NyBolig Park - Kunstgræs 2-7
888782
9 04-02-17
Kl. 15:30
Dragør BK Solrød FC Dragør Bk 5-2
888771
7 12-02-17
Kl. 16:30
Greve Fodbold AB Tårnby Greve Idræts Center 1-7
888753
3 26-02-17
Kl. 09:45
Taastrup FC Dragør BK NyBolig Park - Kunstgræs 1-7
888768
6 04-03-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion 1-1
888766
6 04-03-17
Kl. 14:45
Dragør BK Oversidder Dragør Bk
888767
6 04-03-17
Kl. 16:45
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter 4-2
888765
6 05-03-17
Kl. 11:15
Rosenhøj BK Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion Kunstgræs 4-0
888769
6 05-03-17
Kl. 13:15
AB Tårnby Vestia Kunst, Tårnby Stadion 6-5
888772
7 11-03-17
Kl. 13:30
Dragør BK Karlslunde IF Dragør Bk 4-1
888773
7 11-03-17
Kl. 13:30
Taastrup FC Rosenhøj BK NyBolig Park - Kunstgræs 1-5
888774
7 12-03-17
Kl. 09:45
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
888777
8 12-03-17
Kl. 10:00
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter 2-3
888775
8 Fr 17-03-17
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Kunstgræsbane 3-5
888781
9 18-03-17
Kl. 10:15
Greve Fodbold Rosenhøj BK Greve Idræts Center 1-5
888776
8 19-03-17
Kl. 11:15
Rosenhøj BK Vestia Avedøre Stadion Kunstgræs 6-3
888778
8 19-03-17
Kl. 12:15
Oversidder Karlslunde IF
888779
8 19-03-17
Kl. 12:30
AB Tårnby Dragør BK Kunst, Tårnby Stadion 6-2
888758
4 19-03-17
Kl. 16:15
Taastrup FC Karlslunde IF NyBolig Park - Kunstgræs 0-0
888784
9 25-03-17
Kl. 11:00
Karlslunde IF AB Tårnby Karlslunde Stadion 3-5
888783
9 26-03-17
Kl. 10:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
888780
9 26-03-17
Kl. 10:30
Vestia Himmelev-Veddelev BK Kunst, Bavnehøj IA 2-3
888770
7 01-04-17
Kl. 12:00
Vestia Solrød FC Kunst, Bavnehøj IA 5-1
888746
2 08-04-17
Kl. 11:15
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs HHT !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Der påsættes IKKE automatisk dommere til kampene. 
Hvis man ønsker dommere påsat kampene skal man sende en mail til:
DBU Sjælland: dommer@dbusjaelland.dk 
DBU København: dommer@dbukoebenhavn.dk
DBU Lolland-Falster: info@dbulolland-falster.dk


- Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold
- Hjemmeholdet skal indrapportere resultat