U13 Drenge 3 (04) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2016)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
815785
1 Fr 18-11-16
Kl. 18:30
Sorø Freja Oversidder Sorø Stadion
815787
1 20-11-16
Kl. 10:15
Køge BK Oversidder Køge Stadion
815784
1 20-11-16
Kl. 10:30
Bjæverskov IF "Frem" Himmelev-Veddelev BK Borup Stadion, kunstgræs 4-2
815783
1 20-11-16
Kl. 11:30
Raklev GI Tølløse BK Røsnæshallen 0-1
815791
2 Ma 28-11-16
Kl. 23:59
Oversidder Bjæverskov IF "Frem"
815792
2 Ma 28-11-16
Kl. 23:59
Oversidder Sorø Freja
815788
2 Ti 29-11-16
Kl. 17:00
Gundsømagle IF Køge BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs UHT !
815789
2 04-12-16
Kl. 16:00
Tølløse BK Hvalsø IF Tølløse Kunstgræsbane 2-8
815793
3 Ti 13-12-16
Kl. 17:00
Gundsømagle IF Tølløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs HHT !
815795
3 On 14-12-16
Kl. 17:15
Bjæverskov IF "Frem" Oversidder Borup Stadion, kunstgræs
815794
3 17-12-16
Kl. 11:30
Raklev GI Oversidder Røsnæshallen
815796
3 17-12-16
Kl. 12:00
Hvalsø IF Himmelev-Veddelev BK Hvalsø ny Idrætsplads 8-3
815797
3 18-12-16
Kl. 10:15
Køge BK Sorø Freja Køge Stadion 2-5
815801
4 Fr 13-01-17
Kl. 23:59
Oversidder Hvalsø IF
815802
4 Fr 13-01-17
Kl. 23:59
Oversidder Raklev GI
815799
4 14-01-17
Kl. 10:10
Himmelev-Veddelev BK Gundsømagle IF Himmelev Kunstgræsbane 2-4
815798
4 14-01-17
Kl. 12:00
Tølløse BK Køge BK Tølløse Kunstgræsbane 2-1
815800
4 On 18-01-17
Kl. 18:45
Sorø Freja Bjæverskov IF "Frem" Sorø Stadion 7-2
815803
5 Fr 27-01-17
Kl. 17:00
Gundsømagle IF Oversidder Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
815786
1 Fr 27-01-17
Kl. 18:00
Hvalsø IF Gundsømagle IF Hvalsø ny Idrætsplads UHT !
815806
5 28-01-17
Kl. 12:00
Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
815807
5 29-01-17
Kl. 10:15
Køge BK Bjæverskov IF "Frem" Køge Stadion 5-1
815804
5 29-01-17
Kl. 10:30
Raklev GI Sorø Freja Røsnæshallen 5-1
815805
5 29-01-17
Kl. 16:00
Tølløse BK Himmelev-Veddelev BK Tølløse Kunstgræsbane 8-1
815790
2 11-02-17
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Raklev GI Himmelev Idrætspark 0-9
815809
6 26-02-17
Kl. 17:00
Himmelev-Veddelev BK Køge BK Himmelev Kunstgræsbane 4-6
815810
6 Fr 03-03-17
Kl. 18:30
Sorø Freja Hvalsø IF Sorø Stadion 4-2
815811
6 Fr 03-03-17
Kl. 23:59
Oversidder Tølløse BK
815812
6 Fr 03-03-17
Kl. 23:59
Oversidder Gundsømagle IF
815808
6 05-03-17
Kl. 10:30
Bjæverskov IF "Frem" Raklev GI Borup Stadion, kunstgræs 3-2
815814
7 Ma 06-03-17
Kl. 23:59
Tølløse BK Oversidder Tølløse Kunstgræsbane
815815
7 Ma 06-03-17
Kl. 23:59
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
815813
7 11-03-17
Kl. 11:20
Gundsømagle IF Sorø Freja Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 3-5
815817
7 12-03-17
Kl. 10:15
Køge BK Raklev GI Køge Stadion UHT !
815816
7 12-03-17
Kl. 10:30
Bjæverskov IF "Frem" Hvalsø IF Borup Stadion, kunstgræs 2-4
815820
8 Fr 17-03-17
Kl. 18:30
Sorø Freja Tølløse BK Sorø Stadion 4-5
815818
8 19-03-17
Kl. 10:00
Raklev GI Hvalsø IF Røsnæshallen 3-4
815821
8 19-03-17
Kl. 10:15
Køge BK Oversidder Køge Stadion
815822
8 19-03-17
Kl. 23:59
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
815823
9 Ti 21-03-17
Kl. 17:00
Gundsømagle IF Raklev GI Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs 0-4
815825
9 25-03-17
Kl. 10:10
Himmelev-Veddelev BK Sorø Freja Himmelev Kunstgræsbane 7-2
815826
9 25-03-17
Kl. 12:00
Hvalsø IF Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads 1-1
815824
9 25-03-17
Kl. 16:00
Tølløse BK Bjæverskov IF "Frem" Tølløse Kunstgræsbane 6-5
815827
9 25-03-17
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
815819
8 On 29-03-17
Kl. 17:15
Bjæverskov IF "Frem" Gundsømagle IF Borup Stadion, kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144

Bemærk:

Der påsættes IKKE automatisk dommere til kampene. 
Hvis man ønsker dommere påsat kampene skal man sende en mail til:
DBU Sjælland: dommer@dbusjaelland.dk 
DBU København: dommer@dbukoebenhavn.dk
DBU Lolland-Falster: info@dbulolland-falster.dk


- Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold
- Hjemmeholdet skal indrapportere resultat