U13 Drenge 3 (04) 8M Forår (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
432487
1 Ti 04-04-17
Kl. 18:15
Oversidder HIK 4
432484
Kampfakta
1 On 05-04-17
Kl. 18:30
Jægersborg BK B 1908 Kunst 2, Gentofte Stadion 3-1
432488
1 09-04-17
Kl. 10:00
Dragør 3 Oversidder Dragør Bk
432485
1 09-04-17
Kl. 10:15
Fremad Amager 3 B 93 4 Kunst, Sundby Idrætspark 1-4
432492
2 22-04-17
Kl. 11:30
B 93 4 Jægersborg BK B 93 Svanemølleanlæg. 5-0
432489
2 23-04-17
Kl. 10:00
HIK 4 Dragør 3 Kunst, HIK 5-0
432494
2 23-04-17
Kl. 10:00
Oversidder Østerbro IF
432490
2 23-04-17
Kl. 11:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
432493
2 23-04-17
Kl. 12:30
B 1903 4 Fremad Amager 3 B1903 0-1
432486
1 Ti 25-04-17
Kl. 16:45
Østerbro IF B 1903 4 Fælledparken 1-3
432498
3 Ti 25-04-17
Kl. 18:30
Oversidder B 93 4
432497
3 29-04-17
Kl. 10:15
Fremad Amager 3 Oversidder Kunst, Sundby Idrætspark
432495
3 29-04-17
Kl. 14:30
HIK 4 B 1908 Kunst, HIK 4-0
432499
3 30-04-17
Kl. 10:00
Dragør 3 Østerbro IF Dragør Bk 3-3
432496
Kampfakta
3 30-04-17
Kl. 11:00
Jægersborg BK B 1903 4 Jægersborg 6-0
432503
4 06-05-17
Kl. 09:30
B 1903 4 Oversidder B1903
432502
4 06-05-17
Kl. 11:00
Østerbro IF Fremad Amager 3 Fælledparken 1-4
432501
4 06-05-17
Kl. 13:00
B 93 4 HIK 4 Kunst, Ryparken 3-2
432504
Kampfakta
4 07-05-17
Kl. 09:30
Oversidder Jægersborg BK
432500
4 07-05-17
Kl. 11:00
B 1908 Dragør 3 Sundby Idrætspark 1-4
432508
5 Ma 15-05-17
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
432509
5 21-05-17
Kl. 10:00
Dragør 3 Fremad Amager 3 Dragør Bk 5-2
432506
Kampfakta
5 21-05-17
Kl. 10:00
Jægersborg BK Østerbro IF Jægersborg 3-2
432507
5 21-05-17
Kl. 10:00
B 1908 B 93 4 Sundby Idrætspark 0-1
432505
5 21-05-17
Kl. 12:30
HIK 4 B 1903 4 Kunst, HIK 7-0
432511
6 Ti 23-05-17
Kl. 19:15
B 93 4 Dragør 3 B 93 Svanemølleanlæg. 0-1
432512
6 On 24-05-17
Kl. 17:15
Østerbro IF Oversidder Fælledparken
432510
Kampfakta
6 On 24-05-17
Kl. 18:00
Fremad Amager 3 Jægersborg BK Kunst, Sundby Idrætspark 2-6
432514
6 28-05-17
Kl. 11:45
Oversidder HIK 4
432513
6 28-05-17
Kl. 12:30
B 1903 4 B 1908 B1903 2-0
432518
7 Ti 30-05-17
Kl. 18:30
Oversidder Fremad Amager 3
432519
Kampfakta
7 Ti 30-05-17
Kl. 19:00
Dragør 3 Jægersborg BK Dragør Bk 0-6
432517
7 Ti 30-05-17
Kl. 19:15
B 93 4 B 1903 4 B 93 Svanemølleanlæg. 2-0
432515
7 On 31-05-17
Kl. 18:30
HIK 4 Østerbro IF Gentofte Stadion 3-1
432516
7 03-06-17
Kl. 10:30
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
432521
8 Fr 09-06-17
Kl. 18:00
Fremad Amager 3 HIK 4 Kunst, Sundby Idrætspark 2-2
432520
8 11-06-17
Kl. 10:00
Jægersborg BK Oversidder Jægersborg
432522
8 11-06-17
Kl. 11:00
Østerbro IF B 1908 Fælledparken 3-0
432523
8 11-06-17
Kl. 13:00
Dragør 3 B 1903 4 Dragør Bk UHT !
432524
8 11-06-17
Kl. 15:00
Oversidder B 93 4
432528
9 Ti 13-06-17
Kl. 19:00
Oversidder Dragør 3
432526
9 17-06-17
Kl. 13:00
B 1908 Fremad Amager 3 Sundby Idrætspark 3-1
432529
9 18-06-17
Kl. 09:15
B 1903 4 Oversidder B1903
432525
Kampfakta
9 18-06-17
Kl. 11:30
HIK 4 Jægersborg BK Kunst, HIK 0-4
432527
9 18-06-17
Kl. 14:00
B 93 4 Østerbro IF B 93 Svanemølleanlæg. 5-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144