U13 Drenge 2 (04) 8M Forår (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
432439
1 Ma 03-04-17
Kl. 17:30
Skovshoved IF Brønshøj BK Skovshoved I P UHT !
432441
1 On 05-04-17
Kl. 18:30
HIK 3 KB 5 Kunst, HIK 4-5
432440
1 08-04-17
Kl. 11:15
Husum Bk Frem Husumparken 12-0
432443
1 08-04-17
Kl. 12:15
B 1903 3 Vestia 3 B1903 UHT !
432447
2 22-04-17
Kl. 11:30
KB 5 Husum Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej 1-4
432448
2 22-04-17
Kl. 12:30
Vestia 3 HIK 3 Kunst, Bavnehøj IA 2-7 !
432444
2 23-04-17
Kl. 10:00
Kastrup 2 B 1903 3 Røllikevej 6-2
432446
2 23-04-17
Kl. 10:30
Frem Skovshoved IF Frem, Valby IP 4-8
432445
2 On 26-04-17
Kl. 19:00
Brønshøj BK Hellas Kunst, Tingbjerg IP 1-11 !
432451
3 29-04-17
Kl. 13:00
Husum Bk Vestia 3 Husumparken 6-3 !
432452
3 Ti 02-05-17
Kl. 18:00
Hellas Frem Engdraget 0-4
432449
3 On 03-05-17
Kl. 18:30
Kastrup 2 Brønshøj BK Røllikevej 3-0 !
432456
4 Ma 08-05-17
Kl. 18:30
HIK 3 Husum Bk Kunst 2, Gentofte Stadion 2-4
432455
4 Ti 09-05-17
Kl. 18:15
Frem Kastrup 2 Frem, Valby IP 3-3
432454
4 On 10-05-17
Kl. 18:00
Brønshøj BK B 1903 3 Kunst, Tingbjerg IP HHT !
432457
4 14-05-17
Kl. 10:00
KB 5 Hellas Kunst, KB, P. Bangs Vej 3-8
432458
4 14-05-17
Kl. 11:00
Vestia 3 Skovshoved IF Kunst, Bavnehøj IA 2-2 !
432461
5 To 18-05-17
Kl. 18:00
Brønshøj BK Frem Kunst, Tingbjerg IP 2-10 !
432462
5 20-05-17
Kl. 10:00
Hellas Vestia 3 Engdraget UHT !
432460
5 20-05-17
Kl. 10:00
Skovshoved IF HIK 3 Skovshoved I P 2-5
432459
5 20-05-17
Kl. 11:30
Kastrup 2 KB 5 Røllikevej 3-2
432463
5 21-05-17
Kl. 09:15
B 1903 3 Husum Bk B1903 2-2
432465
6 Ma 22-05-17
Kl. 17:00
Frem B 1903 3 Frem, Valby IP 1-4
432466
6 Ma 22-05-17
Kl. 18:30
HIK 3 Hellas HIK 2-5
432467
6 On 24-05-17
Kl. 17:00
KB 5 Brønshøj BK KB. P.Bangsvej UHT !
432464
6 27-05-17
Kl. 10:00
Husum Bk Skovshoved IF Husumparken 3-1
432468
6 28-05-17
Kl. 10:00
Vestia 3 Kastrup 2 Kunst, Bavnehøj IA 6-0 !
432450
3 Ma 29-05-17
Kl. 17:30
Skovshoved IF KB 5 Skovshoved I P UHT !
432471
7 Ti 30-05-17
Kl. 17:00
Frem KB 5 Frem, Valby IP 9-6
432453
3 Ti 30-05-17
Kl. 17:15
B 1903 3 HIK 3 B1903 5-0
432472
7 Ti 30-05-17
Kl. 17:30
Hellas Husum Bk Engdraget 2-4
432470
7 On 31-05-17
Kl. 18:00
Brønshøj BK Vestia 3 Kunst, Tingbjerg IP !
432469
7 On 07-06-17
Kl. 18:30
Kastrup 2 HIK 3 Røllikevej 3-4
432473
7 To 08-06-17
Kl. 17:15
B 1903 3 Skovshoved IF B1903 5-0
432474
8 10-06-17
Kl. 10:00
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P 4-6
432477
8 10-06-17
Kl. 11:00
B 1903 3 KB 5 B1903 7-1
432475
8 10-06-17
Kl. 11:15
Husum Bk Kastrup 2 Husumparken 6-2
432478
8 11-06-17
Kl. 09:30
Vestia 3 Frem Kunst, Bavnehøj IA 3-13 !
432476
8 11-06-17
Kl. 13:30
HIK 3 Brønshøj BK Kunst, HIK UHT !
432442
1 Ti 13-06-17
Kl. 18:00
Hellas Kastrup 2 Engdraget 1-6
432480
9 On 14-06-17
Kl. 18:00
Brønshøj BK Husum Bk Kunst, Tingbjerg IP HHT !
432482
9 17-06-17
Kl. 10:00
Hellas B 1903 3 Engdraget 5-3
432483
9 17-06-17
Kl. 10:00
KB 5 Vestia 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej UHT !
432479
9 17-06-17
Kl. 11:15
Kastrup 2 Skovshoved IF Røllikevej 3-3
432481
9 18-06-17
Kl. 10:30
Frem HIK 3 Frem, Valby IP 5-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144