U15 Drenge 2 (02) Forår (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
431761
1 On 19-04-17
Kl. 17:30
Hellas 2 FA 2000 3 Engdraget 1-1
431765
1 Fr 21-04-17
Kl. 18:00
Oversidder Østerbro IF
431763
1 22-04-17
Kl. 11:00
HIK 3 Kastrup 2 Kunst, HIK UHT !
431764
Kampfakta
1 23-04-17
Kl. 10:00
B 1903 3 KB 2 B1903 1-3
431762
1 23-04-17
Kl. 13:30
Fix 2 Skovshoved IF 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej UHT !
431770
2 On 26-04-17
Kl. 18:45
Østerbro IF HIK 3 Fælledparken 3-2
431769
2 On 26-04-17
Kl. 19:00
Kastrup 2 Fix 2 Røllikevej 0-3
431766
2 Fr 28-04-17
Kl. 17:00
KB 2 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
431767
2 30-04-17
Kl. 15:15
FA 2000 3 B 1903 3 Jens Jessens Vej 3-0
431768
2 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 Hellas 2 Skovshoved I P HMH !
431788
6 Ti 02-05-17
Kl. 18:30
HIK 3 B 1903 3 Gentofte Stadion Opv. kunst 1-3
431771
Kampfakta
3 Fr 05-05-17
Kl. 17:00
KB 2 FA 2000 3 KB. P.Bangsvej 1-3
431775
3 Fr 05-05-17
Kl. 18:00
Oversidder HIK 3
431772
3 06-05-17
Kl. 11:15
Hellas 2 Kastrup 2 Engdraget 3-2
431774
3 07-05-17
Kl. 10:00
B 1903 3 Skovshoved IF 2 B1903 1-3 !
431773
3 07-05-17
Kl. 13:30
Fix 2 Østerbro IF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 5-0
431778
4 Ti 09-05-17
Kl. 18:30
HIK 3 Fix 2 Gentofte Sportspark - kunst 1 1-3
431779
4 On 10-05-17
Kl. 19:00
Kastrup 2 B 1903 3 Røllikevej 0-3
431776
4 Fr 12-05-17
Kl. 10:00
FA 2000 3 Oversidder Jens Jessens Vej
431780
4 13-05-17
Kl. 13:00
Østerbro IF Hellas 2 Fælledparken 3-2
431777
Kampfakta
4 Ti 16-05-17
Kl. 19:00
KB 2 Skovshoved IF 2 KB. P.Bangsvej 1-2 !
431785
5 On 17-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Fix 2
431782
5 Fr 19-05-17
Kl. 17:30
Hellas 2 HIK 3 Engdraget UHT !
431781
5 Fr 19-05-17
Kl. 18:30
KB 2 Kastrup 2 KB. P.Bangsvej UHT !
431784
5 Fr 19-05-17
Kl. 18:45
B 1903 3 Østerbro IF B1903 1-0
431783
5 21-05-17
Kl. 10:00
FA 2000 3 Skovshoved IF 2 Jens Jessens Vej UHT !
431789
6 27-05-17
Kl. 11:30
Kastrup 2 FA 2000 3 Røllikevej 0-6
431790
6 27-05-17
Kl. 13:00
Østerbro IF KB 2 Fælledparken UHT !
431787
6 28-05-17
Kl. 11:45
Skovshoved IF 2 Oversidder Skovshoved I P HHT !
431786
6 28-05-17
Kl. 13:30
Fix 2 Hellas 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 6-1
431795
7 On 31-05-17
Kl. 18:15
Oversidder Hellas 2
431794
7 On 31-05-17
Kl. 19:00
B 1903 3 Fix 2 B1903 1-2
431791
7 Fr 02-06-17
Kl. 17:00
KB 2 HIK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej 2-2
431792
7 Fr 02-06-17
Kl. 18:00
FA 2000 3 Østerbro IF Jens Jessens Vej UHT !
431796
8 On 07-06-17
Kl. 17:30
Hellas 2 B 1903 3 Engdraget UHT !
431793
7 On 07-06-17
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 Kastrup 2 Skovshoved I P HHT !
431798
8 Fr 09-06-17
Kl. 18:30
HIK 3 FA 2000 3 Kunst, HIK 3-2
431800
8 10-06-17
Kl. 13:00
Østerbro IF Skovshoved IF 2 Fælledparken UHT !
431799
8 11-06-17
Kl. 10:30
Oversidder Kastrup 2
431797
8 11-06-17
Kl. 14:00
Fix 2 KB 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 2-6
431801
Kampfakta
9 Fr 16-06-17
Kl. 17:00
KB 2 Hellas 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej 2-0
431802
9 Fr 16-06-17
Kl. 17:00
FA 2000 3 Fix 2 Jens Jessens Vej 5-2
431803
9 Fr 16-06-17
Kl. 17:00
Skovshoved IF 2 HIK 3 Skovshoved I P HHT !
431804
9 Fr 16-06-17
Kl. 17:00
B 1903 3 Oversidder B1903
431805
9 Fr 16-06-17
Kl. 17:00
Kastrup 2 Østerbro IF Røllikevej 4-13
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144