U19 Drenge 1 (98-99) Forår (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
428217
1 To 20-04-17
Kl. 18:30
Frem 2 HIK 2 Frem, Valby IP UHT !
428231
1 22-04-17
Kl. 11:15
FA 2000 2 Østerbro IF Jens Jessens Vej 5-3
428212
1 22-04-17
Kl. 15:00
FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
428216
1 23-04-17
Kl. 11:45
Oversidder Vestia
428233
2 On 26-04-17
Kl. 18:30
HIK 2 FA 2000 2 Gentofte Stadion Opv. kunst 6-4
428235
2 On 26-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Frem 2
428236
2 On 26-04-17
Kl. 19:00
Skovshoved IF FB 2 Skovshoved I P 3-0 !
428242
3 On 26-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Østerbro IF
428215
1 Fr 28-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Skovshoved IF UHT !
428245
3 29-04-17
Kl. 11:15
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
428241
3 29-04-17
Kl. 13:00
FB 2 Vestia Jens Jessens Vej UHT !
428240
3 30-04-17
Kl. 13:30
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
428252
Kampfakta
4 Fr 05-05-17
Kl. 18:30
Østerbro IF FB 2 Fælledparken 3-2
428246
4 06-05-17
Kl. 11:15
Oversidder FA 2000 2
428248
4 07-05-17
Kl. 11:45
Oversidder Oversidder
428250
4 07-05-17
Kl. 15:30
Vestia Frem 2 Kunst, Bavnehøj IA 2-3
428247
4 On 10-05-17
Kl. 19:00
Skovshoved IF HIK 2 Skovshoved I P 2-2 !
428237
2 14-05-17
Kl. 15:15
Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
428239
2 14-05-17
Kl. 16:00
Østerbro IF Oversidder Fælledparken
428243
3 On 17-05-17
Kl. 19:00
Frem 2 Skovshoved IF Frem, Valby IP UMH !
428255
5 20-05-17
Kl. 11:15
Oversidder Skovshoved IF UHT !
428257
5 20-05-17
Kl. 11:15
FA 2000 2 Oversidder Jens Jessens Vej
428254
5 20-05-17
Kl. 13:00
FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
428256
5 21-05-17
Kl. 13:00
Frem 2 Østerbro IF Frem, Valby IP 5-2
428253
5 Ma 22-05-17
Kl. 20:15
HIK 2 Vestia Kunst 2, Gentofte Stadion 3-2
428258
6 On 24-05-17
Kl. 19:00
Oversidder FB 2
428259
6 On 24-05-17
Kl. 19:00
Skovshoved IF FA 2000 2 Skovshoved I P HHT !
428262
6 Fr 26-05-17
Kl. 18:30
Østerbro IF HIK 2 Fælledparken 3-8
428260
6 28-05-17
Kl. 11:45
Oversidder Frem 2
428261
6 28-05-17
Kl. 13:30
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
429791
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
Oversidder HIK 2
428269
7 Fr 02-06-17
Kl. 18:30
FA 2000 2 FB 2 Jens Jessens Vej 5-1
428266
7 Ti 06-06-17
Kl. 19:00
Oversidder Østerbro IF
428263
7 On 07-06-17
Kl. 18:30
HIK 2 Oversidder Gentofte Stadion Opv. kunst
428267
7 On 07-06-17
Kl. 19:00
Skovshoved IF Vestia Skovshoved I P HHT !
428268
7 On 07-06-17
Kl. 19:00
Frem 2 Oversidder Frem, Valby IP
429790
8 To 08-06-17
Kl. 19:30
FB 2 Frem 2 Jens Jessens Vej 1-8
429794
8 Fr 09-06-17
Kl. 18:30
Østerbro IF Skovshoved IF Fælledparken UHT !
429793
8 10-06-17
Kl. 11:15
FA 2000 2 Vestia Jens Jessens Vej 1-2
429792
8 11-06-17
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
429795
9 17-06-17
Kl. 13:00
HIK 2 FB 2 Kunst, HIK 10-2
429796
9 17-06-17
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
429797
9 17-06-17
Kl. 13:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P HHT !
429798
9 17-06-17
Kl. 13:00
Frem 2 FA 2000 2 Frem, Valby IP 2-8
429799
9 17-06-17
Kl. 13:00
Vestia Østerbro IF Bavnehøj Idrætsanlæg 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144