|
510868
|
fr26-08 2022
|
19:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
510863
|
sø28-08 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
HHT
|
|
|
510864
|
sø28-08 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
|
510865
|
sø28-08 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
510866
|
sø28-08 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
510867
|
sø28-08 2022
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
510870
|
fr02-09 2022
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
510874
|
lø03-09 2022
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
510869
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
510871
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
510873
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
3
|
|
510872
|
sø04-09 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
511359
|
fr09-09 2022
|
19:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511356
|
lø10-09 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511357
|
sø11-09 2022
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
510875
|
sø11-09 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
511355
|
sø11-09 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511358
|
sø11-09 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
2
|
|
511365
|
ti13-09 2022
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
511361
|
on14-09 2022
|
17:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
511362
|
on14-09 2022
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511360
|
on14-09 2022
|
20:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
511363
|
to15-09 2022
|
20:15
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
511370
|
sø18-09 2022
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
511371
|
sø18-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511366
|
sø18-09 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
0
|
|
511368
|
sø18-09 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511369
|
on21-09 2022
|
17:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511364
|
on21-09 2022
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
5
|
|
511381
|
fr23-09 2022
|
19:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
511378
|
fr23-09 2022
|
19:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511373
|
lø24-09 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
511376
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
511377
|
sø25-09 2022
|
14:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
511380
|
sø25-09 2022
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UMH
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
UMH
|
|
511384
|
lø01-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511385
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
511386
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
UHT
|
|
511387
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
UMH
|
|
|
511382
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
511383
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511390
|
on05-10 2022
|
18:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
511391
|
fr07-10 2022
|
19:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511398
|
lø08-10 2022
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
511388
|
lø08-10 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
511392
|
sø09-10 2022
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
1
|
|
511389
|
sø09-10 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
511399
|
lø15-10 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
2
|
|
511402
|
lø15-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511403
|
lø15-10 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511400
|
sø16-10 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
511404
|
sø16-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
511401
|
sø16-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511372
|
on19-10 2022
|
18:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
511409
|
fr21-10 2022
|
19:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511476
|
lø22-10 2022
|
16:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
511405
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
511407
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
511408
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
511406
|
sø23-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
3
|
|
511479
|
fr28-10 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
511478
|
lø29-10 2022
|
10:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
511477
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
511670
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
511671
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
511672
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Frederiksholm Sydhavnen 2
1
|
Oprykning:
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10,11 og 12 i alle fire puljer rykker ned