|
593621
|
ma04-04 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
593638
|
on06-04 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
|
593647
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
593639
|
lø09-04 2022
|
16:00
|
|
|
Kalvebod Fælled Skole
|
|
|
|
593855
|
ti19-04 2022
|
17:50
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
593845
|
ti19-04 2022
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
593848
|
on20-04 2022
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
593873
|
fr22-04 2022
|
18:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
594034
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
594262
|
ma25-04 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
594057
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
594266
|
fr29-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
594277
|
lø30-04 2022
|
16:00
|
|
|
Kalvebod Fælled Skole
|
|
|
|
594291
|
lø30-04 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
594446
|
ti03-05 2022
|
17:45
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
594444
|
on04-05 2022
|
19:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
594464
|
to05-05 2022
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
594459
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
594473
|
sø08-05 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
594681
|
ma09-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
594678
|
ti10-05 2022
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
594704
|
on11-05 2022
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
594869
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
594707
|
lø14-05 2022
|
16:00
|
|
|
Kalvebod Fælled Skole
|
HHT
|
|
|
594901
|
ti17-05 2022
|
17:50
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
594908
|
ti17-05 2022
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
594902
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
|
UHT
|
|
|
594891
|
sø22-05 2022
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
595036
|
sø22-05 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
595074
|
ti24-05 2022
|
17:50
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
595053
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
595070
|
on25-05 2022
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
595395
|
fr27-05 2022
|
18:30
|
|
|
Kalvebod Fælled Skole
|
|
|
|
595396
|
lø28-05 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
595397
|
ma30-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
593633
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
595546
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
595405
|
lø04-06 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
595550
|
lø04-06 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
595551
|
sø05-06 2022
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
595561
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
595566
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
595769
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
595780
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
595800
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 6 puljer samt de fire dårligste nr. 8 rykker ned
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølg