|
446654
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
762651
|
sø24-10 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
|
640503
|
lø30-10 2021
|
13:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
|
644596
|
sø31-10 2021
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
644535
|
sø07-11 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
970290
|
sø07-11 2021
|
10:30
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
|
762652
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
776557
|
sø07-11 2021
|
16:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
744793
|
lø13-11 2021
|
10:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
542824
|
lø13-11 2021
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
|
371453
|
sø14-11 2021
|
10:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
242587
|
sø14-11 2021
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
970317
|
sø14-11 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
741262
|
sø14-11 2021
|
13:30
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
242616
|
sø14-11 2021
|
13:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
234293
|
lø20-11 2021
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
242588
|
lø20-11 2021
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
234083
|
lø20-11 2021
|
13:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
179006
|
lø20-11 2021
|
17:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
227594
|
lø27-11 2021
|
09:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
227595
|
lø27-11 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
744795
|
lø27-11 2021
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
227596
|
lø27-11 2021
|
11:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
741263
|
lø27-11 2021
|
11:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
691999
|
sø28-11 2021
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
762653
|
sø28-11 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
242589
|
lø04-12 2021
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
543369
|
sø05-12 2021
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
381278
|
sø05-12 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
490819
|
lø11-12 2021
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
242590
|
lø11-12 2021
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
879102
|
lø11-12 2021
|
14:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
795923
|
sø12-12 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
450248
|
sø12-12 2021
|
11:30
|
|
|
B1903
|
ANN
|
Boldklubben 1903
|
|
|
970338
|
sø12-12 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
ANN
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
242591
|
lø18-12 2021
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
688504
|
lø18-12 2021
|
15:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
381308
|
sø19-12 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
Boldklubben Frem
|
|
|
419465
|
lø08-01 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
978444
|
sø09-01 2022
|
10:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
627895
|
sø09-01 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
684815
|
lø15-01 2022
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
100171
|
lø15-01 2022
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
967911
|
lø15-01 2022
|
15:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
Aakanden GF
|
|
|
287019
|
lø22-01 2022
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
744798
|
lø22-01 2022
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
510632
|
lø22-01 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
ANN
|
FA 2000
|
|
|
234308
|
lø22-01 2022
|
13:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
289197
|
lø22-01 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
300347
|
sø23-01 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
419466
|
sø23-01 2022
|
12:30
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
177398
|
sø23-01 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
684816
|
lø29-01 2022
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
792163
|
lø29-01 2022
|
11:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
288132
|
lø29-01 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
592423
|
sø30-01 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
Valby Boldklub af 1912
|
|
|
371857
|
sø30-01 2022
|
10:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
379430
|
sø30-01 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
627902
|
lø05-02 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
879103
|
lø05-02 2022
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
510550
|
sø06-02 2022
|
10:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
401260
|
sø06-02 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
803528
|
fr11-02 2022
|
18:45
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
AB Tårnby
|
|
|
510551
|
lø12-02 2022
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
484482
|
lø12-02 2022
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
709679
|
lø12-02 2022
|
16:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Brønshøj Boldklub
|
|
|
379517
|
sø13-02 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
883098
|
sø13-02 2022
|
14:30
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
783952
|
lø19-02 2022
|
13:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Valby
|
|
|
100177
|
sø20-02 2022
|
10:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
379548
|
sø20-02 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
524444
|
lø26-02 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
684817
|
lø26-02 2022
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
366193
|
lø26-02 2022
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
ANN
|
Sundby Boldklub
|
|
|
515673
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
419467
|
sø27-02 2022
|
10:00
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
919803
|
sø27-02 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Valby
|
Skovshoved Idrætsforening
|
|
524446
|
lø05-03 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
290600
|
lø05-03 2022
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
162725
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
776490
|
lø05-03 2022
|
16:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
ANN
|
|
883096
|
sø06-03 2022
|
11:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
578656
|
sø06-03 2022
|
14:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
524448
|
lø12-03 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
684819
|
lø12-03 2022
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
509441
|
lø12-03 2022
|
13:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
578515
|
lø12-03 2022
|
14:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
164115
|
lø12-03 2022
|
16:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
980171
|
sø13-03 2022
|
13:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
941679
|
sø13-03 2022
|
13:30
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
555163
|
lø19-03 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
555162
|
lø19-03 2022
|
13:10
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
980172
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
192229
|
lø19-03 2022
|
14:20
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
509450
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
192227
|
lø19-03 2022
|
15:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
555164
|
lø19-03 2022
|
16:40
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
555165
|
lø19-03 2022
|
17:50
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
510618
|
sø20-03 2022
|
10:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
883097
|
sø20-03 2022
|
15:15
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
153379
|
lø26-03 2022
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
919808
|
sø27-03 2022
|
14:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Valby
|
|
|
796500
|
lø02-04 2022
|
10:30
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
510619
|
sø03-04 2022
|
10:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
816348
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
AB Tårnby
|
|
|
456821
|
lø09-04 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
323306
|
lø09-04 2022
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
477138
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
889121
|
on20-04 2022
|
17:45
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
937311
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
153622
|
sø24-04 2022
|
13:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
937312
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
546134
|
sø08-05 2022
|
15:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
520189
|
on11-05 2022
|
18:15
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
ANN
|
Boldklubben Fix
|
|
|
959388
|
fr13-05 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
546135
|
on18-05 2022
|
18:15
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
Boldklubben Fix
|
|
|
113771
|
lø21-05 2022
|
15:45
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
829770
|
on27-07 2022
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
681668
|
to04-08 2022
|
18:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
838999
|
lø06-08 2022
|
11:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
974235
|
sø07-08 2022
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
830729
|
sø07-08 2022
|
10:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
526179
|
lø13-08 2022
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
421302
|
sø14-08 2022
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
907451
|
sø14-08 2022
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
437200
|
to18-08 2022
|
18:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
531615
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
437201
|
ti06-09 2022
|
18:10
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
348326
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
436839
|
sø11-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
525014
|
to22-09 2022
|
18:15
|
|
|
Tårnby Stadion
|
ANN
|
AB Tårnby
|
|
|
642313
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
263879
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
121869
|
ti18-10 2022
|
11:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
Boldklubben Frem
|
|
|
569536
|
sø30-10 2022
|
17:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
152965
|
lø05-11 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
574359
|
sø06-11 2022
|
14:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
378263
|
lø12-11 2022
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
169593
|
sø13-11 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
203436
|
sø13-11 2022
|
10:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
524406
|
sø13-11 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
852780
|
sø13-11 2022
|
13:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
998529
|
lø19-11 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
723857
|
lø19-11 2022
|
13:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
338353
|
sø20-11 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
421420
|
lø26-11 2022
|
12:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
509904
|
sø27-11 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
130779
|
sø27-11 2022
|
16:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
122677
|
lø03-12 2022
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
373025
|
sø04-12 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
436840
|
sø04-12 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
736047
|
sø04-12 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
947167
|
sø04-12 2022
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
440176
|
fr09-12 2022
|
17:15
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
536274
|
lø10-12 2022
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
524407
|
sø11-12 2022
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
551973
|
sø11-12 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
568307
|
sø11-12 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
850453
|
sø11-12 2022
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
567444
|
sø18-12 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
692970
|
lø07-01 2023
|
10:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
Boldklubben Hekla
|
|
|
523417
|
sø08-01 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
130780
|
sø08-01 2023
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
163204
|
lø14-01 2023
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
523418
|
lø14-01 2023
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
982103
|
sø15-01 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
394167
|
lø21-01 2023
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
692960
|
lø21-01 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
259836
|
lø21-01 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
523419
|
sø22-01 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
680861
|
sø22-01 2023
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
Sundby Boldklub
|
|
|
646113
|
sø22-01 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
480482
|
sø22-01 2023
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
802505
|
lø28-01 2023
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
163142
|
lø28-01 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
361962
|
lø28-01 2023
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
982455
|
sø29-01 2023
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
709099
|
lø04-02 2023
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
523806
|
lø04-02 2023
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
260356
|
lø04-02 2023
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
300864
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
523420
|
sø05-02 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
361963
|
sø05-02 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
489812
|
sø05-02 2023
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
487013
|
lø11-02 2023
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
ANN
|
AB Tårnby
|
|
|
486529
|
lø11-02 2023
|
14:00
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
551984
|
sø12-02 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
371713
|
sø19-02 2023
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
108250
|
lø25-02 2023
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
361967
|
lø25-02 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
982139
|
sø26-02 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
334396
|
sø26-02 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
361968
|
sø26-02 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
489856
|
sø26-02 2023
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
266725
|
sø26-02 2023
|
12:30
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
588412
|
sø26-02 2023
|
13:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
530280
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
361969
|
lø04-03 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
843347
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
523744
|
sø05-03 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
982452
|
sø05-03 2023
|
10:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
741515
|
lø11-03 2023
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
646934
|
sø12-03 2023
|
09:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
692961
|
sø12-03 2023
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
982453
|
sø12-03 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
371709
|
sø12-03 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
645968
|
sø12-03 2023
|
14:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
ANN
|
AB Tårnby
|
|
|
421517
|
sø12-03 2023
|
14:45
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
553910
|
lø18-03 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
407672
|
lø18-03 2023
|
14:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
531482
|
sø19-03 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
692962
|
sø19-03 2023
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
828386
|
sø19-03 2023
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
982451
|
sø19-03 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
260496
|
sø19-03 2023
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
430175
|
sø19-03 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
851569
|
lø25-03 2023
|
10:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
655681
|
lø25-03 2023
|
14:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
381682
|
sø02-04 2023
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Østerbro Idræts Forening
|
|
|
397057
|
sø30-04 2023
|
11:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
Aakanden GF
|
|
|
289159
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
962007
|
sø21-05 2023
|
16:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
505285
|
fr02-06 2023
|
17:30
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
846313
|
ti13-06 2023
|
18:30
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
284905
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
928461
|
ti20-06 2023
|
17:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
846319
|
ti20-06 2023
|
18:30
|
|
|
B1903
|
|
Boldklubben 1903
|
|
|
729083
|
lø24-06 2023
|
11:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
192135
|
lø05-08 2023
|
14:15
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
798432
|
sø06-08 2023
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
503015
|
sø06-08 2023
|
13:00
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
531795
|
sø13-08 2023
|
14:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
344754
|
lø19-08 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
972789
|
fr15-09 2023
|
18:45
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
856031
|
lø16-09 2023
|
11:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
524788
|
on27-09 2023
|
18:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
UHHT
|
AB Tårnby
|
|
|
472443
|
fr06-10 2023
|
18:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
286839
|
lø14-10 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
461143
|
sø22-10 2023
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
547592
|
sø29-10 2023
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
796409
|
lø04-11 2023
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
855265
|
sø05-11 2023
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Brønshøj Boldklub
|
|
|
935385
|
lø11-11 2023
|
10:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
854822
|
lø11-11 2023
|
13:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Brønshøj Boldklub
|
|
|
167675
|
lø11-11 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
932288
|
lø11-11 2023
|
14:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
Boldklubben Hekla
|
|
|
941082
|
sø12-11 2023
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
808296
|
sø12-11 2023
|
12:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
935302
|
lø18-11 2023
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
929552
|
lø18-11 2023
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
848877
|
lø18-11 2023
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
842369
|
lø25-11 2023
|
10:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
848878
|
lø25-11 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
896126
|
lø25-11 2023
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
897069
|
lø25-11 2023
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
101055
|
lø25-11 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
929553
|
lø25-11 2023
|
14:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
929554
|
lø02-12 2023
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
842371
|
lø02-12 2023
|
10:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
935303
|
lø02-12 2023
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
101056
|
lø02-12 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
848879
|
lø02-12 2023
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
618025
|
sø03-12 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
808302
|
sø03-12 2023
|
14:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
176710
|
sø03-12 2023
|
16:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
929555
|
lø09-12 2023
|
10:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
935386
|
lø09-12 2023
|
10:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
101057
|
lø09-12 2023
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
930453
|
lø09-12 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
848880
|
sø10-12 2023
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
932280
|
sø10-12 2023
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
242264
|
sø10-12 2023
|
12:55
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Østerbro Idræts Forening
|
|
|
223572
|
sø10-12 2023
|
13:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Østerbro Idræts Forening
|
|
|
934070
|
lø16-12 2023
|
10:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
879469
|
lø16-12 2023
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
578953
|
lø16-12 2023
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
403136
|
sø17-12 2023
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
922802
|
lø06-01 2024
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
848881
|
sø07-01 2024
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
ANN
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
929556
|
sø14-01 2024
|
10:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
618027
|
sø14-01 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
664817
|
sø14-01 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
856895
|
sø14-01 2024
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
929557
|
lø20-01 2024
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
842373
|
lø20-01 2024
|
10:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
ANN
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
842591
|
lø20-01 2024
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
982581
|
lø20-01 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
988407
|
lø20-01 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
848882
|
lø20-01 2024
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
901861
|
lø20-01 2024
|
16:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
897070
|
sø21-01 2024
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
855006
|
lø27-01 2024
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
ANN
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
337060
|
lø27-01 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
339079
|
lø27-01 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
988408
|
sø28-01 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
842592
|
sø28-01 2024
|
14:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
423954
|
lø03-02 2024
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
848883
|
lø03-02 2024
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
ANN
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
411166
|
lø03-02 2024
|
11:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
Vanløse Idræts Forening
|
|
|
160865
|
sø04-02 2024
|
14:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
599044
|
lø10-02 2024
|
10:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
154016
|
sø11-02 2024
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
569455
|
sø11-02 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
160864
|
sø11-02 2024
|
14:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
160866
|
lø24-02 2024
|
10:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
929559
|
lø24-02 2024
|
10:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
423182
|
lø24-02 2024
|
10:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
ANN
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
420311
|
lø24-02 2024
|
12:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
Boldklubben Hekla
|
|
|
145286
|
lø24-02 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
664846
|
lø24-02 2024
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
471374
|
sø25-02 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
929560
|
lø02-03 2024
|
10:00
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
200016
|
lø02-03 2024
|
10:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
951624
|
lø02-03 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
376364
|
sø03-03 2024
|
14:00
|
|
|
Tårnby Stadion
|
|
AB Tårnby
|
|
|
420208
|
sø03-03 2024
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
611838
|
lø09-03 2024
|
09:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
Vanløse Idræts Forening
|
|
|
842593
|
lø09-03 2024
|
10:30
|
|
|
HIK
|
|
Hellerup Idræts Klub
|
|
|
201466
|
lø09-03 2024
|
10:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Vestia
|
|
|
452781
|
lø09-03 2024
|
11:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
Østerbro Idræts Forening
|
|
|
574305
|
lø09-03 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
420209
|
sø10-03 2024
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
452776
|
sø10-03 2024
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
ANN
|
Østerbro Idræts Forening
|
|
|
486086
|
sø10-03 2024
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
809492
|
lø16-03 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
ANN
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
154015
|
lø16-03 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
376344
|
lø16-03 2024
|
16:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
420210
|
sø17-03 2024
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
FA 2000
|
|
|
528311
|
sø17-03 2024
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
ANN
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
|
945021
|
sø17-03 2024
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
502706
|
lø23-03 2024
|
10:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
224732
|
lø23-03 2024
|
10:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
|
583376
|
lø23-03 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
600683
|
lø23-03 2024
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
ANN
|
Frederiksberg Boldklub
|
|
|
485787
|
sø24-03 2024
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
Boldklubben Frem
|
|
|
163690
|
lø06-04 2024
|
12:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|
|
947124
|
lø13-04 2024
|
13:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Hvidovre Idrætsforening
|
|
|
223680
|
sø28-04 2024
|
14:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
Boldklubben af 1893
|
|