Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug 2021
20:30
Oversidder
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
19:00
Sønderbro Fight
1
Nørrebro FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:30
FA 2000
1
FB 3
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:45
KFB 2
8
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:45
Oversidder
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:45
HIK
0
Sønderbro Fight
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
10:00
FB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Pioneren
1
KFB 2
10
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
15:15
Nørrebro FF 2
0
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
17:45
Sønderbro Fight
2
Pioneren
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:30
KFB 2
10
FB 3
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:30
FA 2000
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:15
Oversidder
Nørrebro FF 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
20:30
Oversidder
KFB 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
17:45
FB 3
1
Sønderbro Fight
5
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Pioneren
1
Heimdal 2
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:30
HIK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
15:15
Nørrebro FF 2
0
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
Heimdal 2
6
FB 3
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:15
Oversidder
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:45
HIK
1
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
17:30
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:30
FA 2000
0
KFB 2
9
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
15:15
Nørrebro FF 2
2
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
20:30
Oversidder
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:45
Pioneren
1
Nørrebro FF 2
6
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Heimdal 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
15:00
KFB 2
4
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
FB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:30
Heimdal 2
0
KFB 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:15
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:30
FA 2000
Sønderbro Fight
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
HIK
4
Pioneren
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
15:15
Nørrebro FF 2
9
FB 3
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
20:30
Oversidder
Nørrebro FF 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:45
FB 3
1
HIK
4
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
20:15
Sønderbro Fight
0
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
FA 2000
Pioneren
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:00
KFB 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2021
18:45
HIK
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
12:00
Heimdal 2
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
19:15
Oversidder
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:00
Pioneren
10
FB 3
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
HIK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
15:15
Nørrebro FF 2
1
KFB 2
7
|
De 7 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. sidst af de gennemførende hold i hver pulje samt yderligere to nedrykkere i skikkelse af de dernæst dårligst placerede på tværs af de 5 puljer rykker ned i 7M 3 2022 forår, således at der i alt i 2022 forår deltager max. 40 hold i 7M 2 fordelt på 4 puljer.
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) dårligste placering
b) flest udeblivelser
c) dårligste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) dårligste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) dårligste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.