|
709784
|
ti24-08 2021
|
20:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
691415
|
on25-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
UHT
|
|
|
|
691416
|
to26-08 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
691417
|
to26-08 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
709783
|
fr27-08 2021
|
19:45
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
710136
|
ti31-08 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
710134
|
on01-09 2021
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
710137
|
to02-09 2021
|
19:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
710135
|
to02-09 2021
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
709948
|
to02-09 2021
|
20:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
|
710139
|
ma06-09 2021
|
19:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
710138
|
ma06-09 2021
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
710142
|
ti07-09 2021
|
20:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
710140
|
to09-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710141
|
fr10-09 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
710147
|
ma13-09 2021
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
710146
|
ti14-09 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
710143
|
ti14-09 2021
|
20:40
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
710145
|
to16-09 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710144
|
to16-09 2021
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
710149
|
ma20-09 2021
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
710150
|
ma20-09 2021
|
20:40
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
710148
|
on22-09 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710152
|
to23-09 2021
|
20:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
710151
|
fr24-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
710156
|
ti28-09 2021
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710157
|
on29-09 2021
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
710153
|
on29-09 2021
|
20:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
710155
|
to30-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710154
|
to30-09 2021
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
710159
|
ti05-10 2021
|
20:40
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
710160
|
on06-10 2021
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
710158
|
on06-10 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
710162
|
to07-10 2021
|
20:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
710161
|
fr08-10 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
710163
|
ma11-10 2021
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
710166
|
ti12-10 2021
|
20:30
|
|
|
Hekla Park
|
HHT
|
|
|
710167
|
on13-10 2021
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
710165
|
to14-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710164
|
to14-10 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710171
|
fr22-10 2021
|
20:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
710169
|
ma25-10 2021
|
20:40
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
710172
|
ti26-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
710168
|
on27-10 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
710170
|
to28-10 2021
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op i M+32 Øst
Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned i M+32 2 2022 forår
Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra M+32 Øst