Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr 2021
18:00
HBE
1
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
20:30
B93
1
FB
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Fremad Valby 2
0
HB
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Oversidder
FC Breeze
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:15
Nørrebro United 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:00
FC Breeze
9
Fremad Valby 2
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
19:00
FB
5
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
21:00
HB
6
HBE
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
10:15
Skjold
3
B93
6
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
10:00
Fremad Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:00
FB
5
Skjold
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:15
HBE
2
FC Breeze
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
20:30
B93
6
HB
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:30
Nørrebro United 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:00
FC Breeze
5
B93
7
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:00
Oversidder
HBE
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
20:30
Skjold
0
Nørrebro United 3
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
21:00
HB
1
FB
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Oversidder
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:00
Skjold
1
HB
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
FB
3
FC Breeze
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:00
HBE
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:15
B93
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
15:15
Nørrebro United 3
3
Fremad Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:00
Oversidder
FB
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
21:00
HB
4
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
Oversidder
B93
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
10:00
Fremad Valby 2
5
HBE
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
11:15
HB
FC Breeze
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:15
Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:15
B93
5
Fremad Valby 2
6
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:30
Nørrebro United 3
HBE
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
18:00
Oversidder
HB
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:15
HBE
7
B93
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:30
Oversidder
Skjold
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Nørrebro United 3
2
FC Breeze
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:15
FC Breeze
Skjold
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:15
FC Breeze
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
FB
HBE
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:15
B93
4
Nørrebro United 3
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
20:30
Fremad Valby 2
4
FB
7
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
21:00
HB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:30
Skjold
Fremad Valby 2
UHT
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i både pulje 1 og 2 rykker ned.