|
494020
|
to15-04 2021
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
494019
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
494018
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
|
494016
|
sø18-04 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
494017
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
494021
|
lø24-04 2021
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
|
494024
|
lø24-04 2021
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
494025
|
lø24-04 2021
|
16:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
494022
|
sø25-04 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494023
|
sø25-04 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
494026
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
494030
|
lø01-05 2021
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
494027
|
sø02-05 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
494028
|
sø02-05 2021
|
12:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
494029
|
sø02-05 2021
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494035
|
lø08-05 2021
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
494033
|
lø08-05 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
494034
|
lø08-05 2021
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
494031
|
lø08-05 2021
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494040
|
to13-05 2021
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
494036
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
494037
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
494038
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494039
|
sø16-05 2021
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494045
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
494043
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
494044
|
lø22-05 2021
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
494042
|
ma24-05 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
494041
|
ma24-05 2021
|
14:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
494324
|
to27-05 2021
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
494060
|
lø29-05 2021
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
494061
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494058
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
494059
|
sø30-05 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494494
|
to03-06 2021
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
494495
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
494493
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
494325
|
sø06-06 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
494326
|
sø06-06 2021
|
14:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
494032
|
on09-06 2021
|
18:30
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
494499
|
lø12-06 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
494500
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
494496
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
494497
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
UHT
|
|
|
494498
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Oprykning:
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op i Kvindeserie Øst.
Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.
Nedrykning forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvindeserie Øst efter foråret 2021.