|
204255
|
sø23-08 2020
|
13:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204258
|
to27-08 2020
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
204257
|
to27-08 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
204256
|
sø30-08 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204254
|
sø30-08 2020
|
17:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204260
|
ti01-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
204263
|
to03-09 2020
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204259
|
fr04-09 2020
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204262
|
sø06-09 2020
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204261
|
sø06-09 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
204268
|
ti08-09 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204265
|
sø13-09 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204266
|
sø13-09 2020
|
14:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204264
|
sø13-09 2020
|
17:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204273
|
to17-09 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204270
|
fr18-09 2020
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204269
|
fr18-09 2020
|
19:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204275
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204271
|
sø20-09 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204272
|
sø20-09 2020
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204278
|
ti22-09 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204276
|
on23-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204277
|
sø27-09 2020
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204280
|
sø27-09 2020
|
13:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204274
|
on30-09 2020
|
19:45
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204283
|
lø03-10 2020
|
10:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204282
|
lø03-10 2020
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204281
|
sø04-10 2020
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204279
|
sø04-10 2020
|
17:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204267
|
ti06-10 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204288
|
ti06-10 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204286
|
sø11-10 2020
|
13:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204287
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204285
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204284
|
sø11-10 2020
|
17:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204290
|
ma12-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UMH
|
|
|
204289
|
ti13-10 2020
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
204291
|
to15-10 2020
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204292
|
lø17-10 2020
|
10:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204293
|
sø18-10 2020
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
204297
|
to22-10 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204294
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204295
|
sø25-10 2020
|
13:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204298
|
sø25-10 2020
|
13:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204296
|
sø25-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op