MENU

Serie 2, P4 20/21 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
716406 to
13-08 2020
Kl. 18:45
B.1960 Nørrebro FF Grønnemosen
716407 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine CIK Kløvermarken
716411
15-08 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn VLI Kløvermarken
716410
15-08 2020
Kl. 14:00
KFB FC Randoms Kløvermarken
716412
15-08 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United Sønderbro Fight Kunst, Mimersparken
716409
16-08 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Amager FF Kunst, Ryparken
716418 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
CIK Bk. Stefan Kløvermarken
716415 ti
18-08 2020
Kl. 20:00
FC Randoms FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
716419 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight B.1960 Kløvermarken
716414 on
19-08 2020
Kl. 19:00
VLI Nørrebro United Frederiksberg IP, kunst
716416 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Amager FF KFB John Tranums Alle
716417 to
20-08 2020
Kl. 21:00
FC Nordhavn Sunred Beach FC Kunst, Ryparken
716420 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine B.1960 Kløvermarken
716426 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
VLI Sønderbro Fight Frederiksberg IP, kunst
716424
22-08 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn Amager FF Kløvermarken
716423
22-08 2020
Kl. 14:00
KFB FC Nordhavn Kløvermarken
716425
22-08 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United FC Randoms Kunst, Mimersparken
716422
23-08 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC CIK Kunst, Ryparken
716413
23-08 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF FC Sunshine Kunst, Mimersparken
716421 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Bk. Stefan Nørrebro FF Rådvadsvej
716429 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
FC Randoms VLI Kunst, Valby IP, tribunen
716430 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Amager FF Nørrebro United John Tranums Alle
716433
29-08 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight FC Sunshine Kløvermarken
716428
29-08 2020
Kl. 12:00
B.1960 Bk. Stefan Grønnemosen
716432
29-08 2020
Kl. 14:00
CIK KFB Kløvermarken
716431
30-08 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn FC Nyhavn Kunst, Ryparken
716427
30-08 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF Sunred Beach FC Kunst, Mimersparken
716435 to
03-09 2020
Kl. 18:45
B.1960 Sunred Beach FC Grønnemosen
716440 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
FC Randoms Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
716434 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Bk. Stefan FC Sunshine Rådvadsvej
716439 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
VLI Amager FF Frederiksberg IP, kunst
716437
05-09 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn CIK Kløvermarken
716436
05-09 2020
Kl. 14:00
KFB Nørrebro FF Kløvermarken
716438
05-09 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United FC Nordhavn Kunst, Mimersparken
716442 to
10-09 2020
Kl. 18:30
B.1960 KFB Grønnemosen
717110 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine Sunred Beach FC Kløvermarken
717131 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Amager FF FC Randoms John Tranums Alle
717134
12-09 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Bk. Stefan Kløvermarken
717133
12-09 2020
Kl. 14:00
CIK Nørrebro United Kløvermarken
717132
13-09 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn VLI Kunst, Ryparken
716441
13-09 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF FC Nyhavn Kunst, Mimersparken
717141 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Amager FF Sønderbro Fight John Tranums Alle
717139 fr
18-09 2020
Kl. 18:30
VLI CIK Frederiksberg IP, kunst
717140 fr
18-09 2020
Kl. 20:00
FC Randoms FC Nordhavn Kunst, Valby IP, tribunen
717137
19-09 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn B.1960 Kløvermarken
717136
19-09 2020
Kl. 14:00
KFB FC Sunshine Kløvermarken
717138
19-09 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United Nørrebro FF Kunst, Mimersparken
717135
20-09 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC Bk. Stefan Kunst, Ryparken
717143 to
24-09 2020
Kl. 18:30
B.1960 Nørrebro United Grønnemosen
717144 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
FC Sunshine FC Nyhavn Kløvermarken
717145
26-09 2020
Kl. 12:00
Bk. Stefan KFB Rådvadsvej
717148
26-09 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Sunred Beach FC Kløvermarken
717147
26-09 2020
Kl. 14:00
CIK FC Randoms Kløvermarken
717146
27-09 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn Amager FF Kunst, Ryparken
717142
27-09 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF VLI Kunst, Mimersparken
717154 fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Amager FF CIK Kunst, John Tranums Alle
717152 fr
02-10 2020
Kl. 18:30
VLI B.1960 Frederiksberg IP, kunst
717153 fr
02-10 2020
Kl. 20:00
FC Randoms Nørrebro FF Kunst, Valby IP, tribunen
717150
03-10 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn Bk. Stefan Kløvermarken
717149
03-10 2020
Kl. 14:00
KFB Sunred Beach FC Kløvermarken
717151
03-10 2020
Kl. 16:00
Nørrebro United FC Sunshine Kunst, Mimersparken
717155
04-10 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn Sønderbro Fight Kunst, Ryparken
717158 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine VLI Kunst, Ryparken
717159
10-10 2020
Kl. 12:00
Bk. Stefan Nørrebro United Rådvadsvej
717162
10-10 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight KFB Kløvermarken
717157
10-10 2020
Kl. 12:00
B.1960 FC Randoms Grønnemosen
717161
10-10 2020
Kl. 14:00
CIK FC Nordhavn Kløvermarken
717160
11-10 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC FC Nyhavn Kunst, Ryparken
717156
11-10 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF Amager FF Kunst, Mimersparken
717167 fr
16-10 2020
Kl. 18:00
FC Randoms FC Sunshine Kunst, Valby IP, tribunen
717168 fr
16-10 2020
Kl. 18:00
Amager FF B.1960 Kunst, John Tranums Alle
717166 fr
16-10 2020
Kl. 18:30
VLI Bk. Stefan Frederiksberg IP, kunst
717163
17-10 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn KFB Kløvermarken
717164
17-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United Sunred Beach FC Kunst, Mimersparken
717170
17-10 2020
Kl. 14:00
CIK Sønderbro Fight Kunstbane 1, Kløvermarken
717169
18-10 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn Nørrebro FF Kunst, Ryparken
717173 fr
23-10 2020
Kl. 18:00
FC Sunshine Amager FF Kunst, Ryparken
717172
24-10 2020
Kl. 12:00
B.1960 FC Nordhavn Grønnemosen
717177
24-10 2020
Kl. 12:00
FC Nyhavn Sønderbro Fight Kløvermarken
717176
24-10 2020
Kl. 14:00
KFB Nørrebro United Kunstbane 2, Kløvermarken
717174
24-10 2020
Kl. 14:00
Bk. Stefan FC Randoms Rådvadsvej
717175
25-10 2020
Kl. 12:00
Sunred Beach FC VLI Kunst, Ryparken
717171
25-10 2020
Kl. 16:00
Nørrebro FF CIK Kunst, Mimersparken
717180 fr
06-11 2020
Kl. 18:00
FC Randoms Sunred Beach FC Kunst, Valby IP, tribunen
717181 fr
06-11 2020
Kl. 18:00
Amager FF Bk. Stefan Kunst, John Tranums Alle
717179 fr
06-11 2020
Kl. 18:30
VLI KFB Frederiksberg IP, kunst
717184
07-11 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Nørrebro FF Kløvermarken
717183
07-11 2020
Kl. 14:00
CIK B.1960 Kunstbane 1, Kløvermarken
717178
07-11 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United FC Nyhavn Kunst, Mimersparken
717182
08-11 2020
Kl. 10:00
FC Nordhavn FC Sunshine Kunst, Ryparken
716408 fr
13-11 2020
Kl. 19:00
Bk. Stefan FC Nordhavn Kunst, Grøndal Centret
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind