Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
716406 |
to13-08 2020
|
18:45 | Grønnemosen |
2
-
0
|
13. aug 2020
18:45
B.1960
2
Nørrebro FF
0
|
||||||||||||||
716407 |
fr14-08 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
6
-
2
|
14. aug 2020
18:00
FC Sunshine
6
CIK
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
716411 |
lø15-08 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
15. aug 2020
12:00
FC Nyhavn
3
VLI
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
716410 |
lø15-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
15. aug 2020
14:00
KFB
0
FC Randoms
2
|
||||||||||||||
716412 |
lø15-08 2020
|
16:00 | Mimersparken |
0
-
2
|
15. aug 2020
16:00
Nørrebro United
0
Sønderbro Fight
2
|
||||||||||||||
716409 |
sø16-08 2020
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
0
|
16. aug 2020
12:00
Sunred Beach FC
1
Amager FF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
716418 |
ti18-08 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
1
|
18. aug 2020
18:00
CIK
0
Bk. Stefan
1
|
||||||||||||||
716415 |
ti18-08 2020
|
20:00 | Valby Idrætspark |
3
-
0
|
18. aug 2020
20:00
FC Randoms
3
FC Nyhavn
0
|
||||||||||||||
716419 |
on19-08 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
19. aug 2020
18:00
Sønderbro Fight
2
B.1960
1
|
||||||||||||||
716414 |
on19-08 2020
|
19:00 | Frederiksberg IP, kunst |
1
-
2
|
19. aug 2020
19:00
VLI
1
Nørrebro United
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
716416 |
on19-08 2020
|
19:00 | Kastrup IA ved Diget |
2
-
3
|
19. aug 2020
19:00
Amager FF
2
KFB
3
|
||||||||||||||
716417 |
to20-08 2020
|
21:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
20. aug 2020
21:00
FC Nordhavn
2
Sunred Beach FC
2
|
||||||||||||||
716420 |
fr21-08 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
4
|
21. aug 2020
18:00
FC Sunshine
1
B.1960
4
|
||||||||||||||
716426 |
fr21-08 2020
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
3
|
21. aug 2020
18:30
VLI
0
Sønderbro Fight
3
|
||||||||||||||
716424 |
lø22-08 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
UHT
|
22. aug 2020
12:00
FC Nyhavn
Amager FF
UHT
|
||||||||||||||
716423 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
0
|
22. aug 2020
14:00
KFB
4
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
716425 |
lø22-08 2020
|
16:00 | Mimersparken |
4
-
4
|
22. aug 2020
16:00
Nørrebro United
4
FC Randoms
4
|
||||||||||||||
716422 |
sø23-08 2020
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
0
|
23. aug 2020
12:00
Sunred Beach FC
1
CIK
0
|
||||||||||||||
716413 |
sø23-08 2020
|
16:00 | Mimersparken |
2
-
1
|
23. aug 2020
16:00
Nørrebro FF
2
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
716421 |
on26-08 2020
|
18:00 | Rådvadsvej |
1
-
5
|
26. aug 2020
18:00
Bk. Stefan
1
Nørrebro FF
5
|
||||||||||||||
716429 |
fr28-08 2020
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
0
|
28. aug 2020
18:00
FC Randoms
1
VLI
0
|
||||||||||||||
716430 |
fr28-08 2020
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
2
-
2
|
28. aug 2020
18:00
Amager FF
2
Nørrebro United
2
|
||||||||||||||
716433 |
lø29-08 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
4
|
29. aug 2020
12:00
Sønderbro Fight
4
FC Sunshine
4
|
||||||||||||||
716432 |
lø29-08 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
4
|
29. aug 2020
14:00
CIK
1
KFB
4
|
||||||||||||||
716431 |
sø30-08 2020
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
3
|
30. aug 2020
10:00
FC Nordhavn
1
FC Nyhavn
3
|
||||||||||||||
716427 |
sø30-08 2020
|
14:00 | Mimersparken |
2
-
1
|
30. aug 2020
14:00
Nørrebro FF
2
Sunred Beach FC
1
|
||||||||||||||
716435 |
to03-09 2020
|
18:15 | Grønnemosen |
6
-
0
|
03. sep 2020
18:15
B.1960
6
Sunred Beach FC
0
|
||||||||||||||
716434 |
fr04-09 2020
|
18:00 | Rådvadsvej |
0
-
3
|
04. sep 2020
18:00
Bk. Stefan
0
FC Sunshine
3
|
||||||||||||||
716440 |
fr04-09 2020
|
18:00 | Valby Idrætspark |
5
-
2
|
04. sep 2020
18:00
FC Randoms
5
Sønderbro Fight
2
|
||||||||||||||
716439 |
fr04-09 2020
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
0
|
04. sep 2020
18:30
VLI
2
Amager FF
0
|
||||||||||||||
716437 |
lø05-09 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
1
|
05. sep 2020
12:00
FC Nyhavn
3
CIK
1
|
||||||||||||||
716438 |
lø05-09 2020
|
16:00 | Mimersparken |
0
-
0
|
05. sep 2020
16:00
Nørrebro United
0
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
716442 |
to10-09 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
1
|
10. sep 2020
18:00
KFB
0
B.1960
1
|
||||||||||||||
717110 |
fr11-09 2020
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
11. sep 2020
18:00
FC Sunshine
1
Sunred Beach FC
1
|
||||||||||||||
717131 |
fr11-09 2020
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
3
-
3
|
11. sep 2020
18:00
Amager FF
3
FC Randoms
3
|
||||||||||||||
717134 |
lø12-09 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
2
|
12. sep 2020
12:00
Sønderbro Fight
1
Bk. Stefan
2
|
||||||||||||||
717133 |
lø12-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
12. sep 2020
14:00
CIK
1
Nørrebro United
0
|
||||||||||||||
717132 |
sø13-09 2020
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
5
-
0
|
13. sep 2020
10:00
FC Nordhavn
5
VLI
0
|
||||||||||||||
716441 |
sø13-09 2020
|
16:00 | Mimersparken |
2
-
3
|
13. sep 2020
16:00
Nørrebro FF
2
FC Nyhavn
3
|
||||||||||||||
717148 |
on16-09 2020
|
20:15 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
5
-
1
|
16. sep 2020
20:15
Sønderbro Fight
5
Sunred Beach FC
1
|
||||||||||||||
717141 |
fr18-09 2020
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
0
-
5
|
18. sep 2020
18:00
Amager FF
0
Sønderbro Fight
5
|
||||||||||||||
717139 |
fr18-09 2020
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
3
-
2
|
18. sep 2020
18:30
VLI
3
CIK
2
|
||||||||||||||
717140 |
fr18-09 2020
|
20:00 | Valby Idrætspark |
4
-
3
|
18. sep 2020
20:00
FC Randoms
4
FC Nordhavn
3
|
||||||||||||||
717137 |
lø19-09 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
19. sep 2020
12:00
FC Nyhavn
0
B.1960
2
|
||||||||||||||
717136 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
19. sep 2020
14:00
KFB
0
FC Sunshine
2
|
||||||||||||||
717138 |
lø19-09 2020
|
16:00 | Mimersparken |
1
-
3
|
19. sep 2020
16:00
Nørrebro United
1
Nørrebro FF
3
|
||||||||||||||
717135 |
sø20-09 2020
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
0
|
20. sep 2020
12:00
Sunred Beach FC
3
Bk. Stefan
0
|
||||||||||||||
717143 |
to24-09 2020
|
17:45 | Grønnemosen |
2
-
0
|
24. sep 2020
17:45
B.1960
2
Nørrebro United
0
|
||||||||||||||
717145 |
lø26-09 2020
|
12:00 | Grøndal Multicenter |
2
-
5
|
26. sep 2020
12:00
Bk. Stefan
2
KFB
5
|
||||||||||||||
717146 |
sø27-09 2020
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
5
-
0
|
27. sep 2020
10:00
FC Nordhavn
5
Amager FF
0
|
||||||||||||||
717144 |
ma28-09 2020
|
19:00 | Valby Idrætspark |
5
-
0
|
28. sep 2020
19:00
FC Sunshine
5
FC Nyhavn
0
|
||||||||||||||
717154 |
fr02-10 2020
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
3
-
1
|
02. okt 2020
18:00
Amager FF
3
CIK
1
|
||||||||||||||
717152 |
fr02-10 2020
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
12
|
02. okt 2020
18:30
VLI
0
B.1960
12
|
||||||||||||||
717153 |
fr02-10 2020
|
20:00 | Valby Idrætspark |
1
-
3
|
02. okt 2020
20:00
FC Randoms
1
Nørrebro FF
3
|
||||||||||||||
717150 |
lø03-10 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
03. okt 2020
12:00
FC Nyhavn
1
Bk. Stefan
1
|
||||||||||||||
717149 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
03. okt 2020
14:00
KFB
1
Sunred Beach FC
0
|
||||||||||||||
717151 |
lø03-10 2020
|
16:00 | Mimersparken |
2
-
4
|
03. okt 2020
16:00
Nørrebro United
2
FC Sunshine
4
|
||||||||||||||
717155 |
sø04-10 2020
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
1
|
04. okt 2020
10:00
FC Nordhavn
2
Sønderbro Fight
1
|
||||||||||||||
717160 |
on07-10 2020
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
1
|
07. okt 2020
19:30
Sunred Beach FC
2
FC Nyhavn
1
|
||||||||||||||
717158 |
fr09-10 2020
|
18:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
0
|
09. okt 2020
18:00
FC Sunshine
3
VLI
0
|
||||||||||||||
717159 |
lø10-10 2020
|
12:00 | Grøndal Multicenter |
1
-
4
|
10. okt 2020
12:00
Bk. Stefan
1
Nørrebro United
4
|
||||||||||||||
717162 |
lø10-10 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
10. okt 2020
12:00
Sønderbro Fight
3
KFB
0
|
||||||||||||||
717161 |
lø10-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
10. okt 2020
14:00
CIK
2
FC Nordhavn
2
|
||||||||||||||
717156 |
sø11-10 2020
|
16:00 | Mimersparken |
8
-
0
|
11. okt 2020
16:00
Nørrebro FF
8
Amager FF
0
|
||||||||||||||
717168 |
fr16-10 2020
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
0
-
8
|
16. okt 2020
18:00
Amager FF
0
B.1960
8
|
||||||||||||||
717166 |
fr16-10 2020
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
5
-
3
|
16. okt 2020
18:30
VLI
5
Bk. Stefan
3
|
||||||||||||||
717163 |
lø17-10 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
17. okt 2020
12:00
FC Nyhavn
2
KFB
1
|
||||||||||||||
717164 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Mimersparken |
0
-
1
|
17. okt 2020
14:00
Nørrebro United
0
Sunred Beach FC
1
|
||||||||||||||
717170 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
4
|
17. okt 2020
14:00
CIK
1
Sønderbro Fight
4
|
||||||||||||||
717169 |
sø18-10 2020
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
3
-
2
|
18. okt 2020
10:00
FC Nordhavn
3
Nørrebro FF
2
|
||||||||||||||
717157 |
ti20-10 2020
|
20:00 | Valby Idrætspark |
3
-
7
|
20. okt 2020
20:00
FC Randoms
3
B.1960
7
|
||||||||||||||
717173 |
fr23-10 2020
|
18:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
5
-
0
|
23. okt 2020
18:00
FC Sunshine
5
Amager FF
0
|
||||||||||||||
717172 |
lø24-10 2020
|
12:00 | Grønnemosen |
2
-
1
|
24. okt 2020
12:00
B.1960
2
FC Nordhavn
1
|
||||||||||||||
717177 |
lø24-10 2020
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
24. okt 2020
12:00
FC Nyhavn
1
Sønderbro Fight
3
|
||||||||||||||
717174 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Grøndal Multicenter |
0
-
4
|
24. okt 2020
14:00
Bk. Stefan
0
FC Randoms
4
|
||||||||||||||
717176 |
lø24-10 2020
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
24. okt 2020
14:00
KFB
2
Nørrebro United
2
|
||||||||||||||
717175 |
sø25-10 2020
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
2
|
25. okt 2020
12:00
Sunred Beach FC
1
VLI
2
|
||||||||||||||
717171 |
sø25-10 2020
|
16:00 | Mimersparken |
2
-
0
|
25. okt 2020
16:00
Nørrebro FF
2
CIK
0
|
||||||||||||||
716408 |
to01-04 2021
|
14:00 | Grøndal Multicenter |
0
-
0
|
01. apr 2021
14:00
Bk. Stefan
0
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
716436 |
to01-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
4
|
01. apr 2021
14:00
KFB
0
Nørrebro FF
4
|
||||||||||||||
717147 |
to01-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
5
-
3
|
01. apr 2021
14:00
CIK
5
FC Randoms
3
|
||||||||||||||
716428 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
1
|
05. apr 2021
12:00
B.1960
1
Bk. Stefan
1
|
||||||||||||||
717142 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Mimersparken |
3
-
2
|
05. apr 2021
12:00
Nørrebro FF
3
VLI
2
|
||||||||||||||
717167 |
ma05-04 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
7
|
05. apr 2021
14:00
FC Randoms
1
FC Sunshine
7
|
||||||||||||||
717181 |
fr09-04 2021
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
3
-
0
|
09. apr 2021
18:00
Amager FF
3
Bk. Stefan
0
|
||||||||||||||
717179 |
fr09-04 2021
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
4
|
09. apr 2021
18:30
VLI
2
KFB
4
|
||||||||||||||
717184 |
lø10-04 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
10. apr 2021
12:00
Sønderbro Fight
1
Nørrebro FF
1
|
||||||||||||||
717180 |
lø10-04 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
3
|
10. apr 2021
14:00
FC Randoms
2
Sunred Beach FC
3
|
||||||||||||||
717183 |
lø10-04 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
4
|
10. apr 2021
14:00
CIK
0
B.1960
4
|
||||||||||||||
717178 |
lø10-04 2021
|
16:00 | Mimersparken |
3
-
4
|
10. apr 2021
16:00
Nørrebro United
3
FC Nyhavn
4
|
||||||||||||||
717182 |
sø11-04 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
11. apr 2021
12:00
FC Nordhavn
2
FC Sunshine
2
|
||||||||||||||
717207 |
fr16-04 2021
|
18:15 | Rådvadsvej |
0
-
0
|
16. apr 2021
18:15
Bk. Stefan
0
B.1960
0
|
||||||||||||||
717212 |
fr16-04 2021
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
4
-
2
|
16. apr 2021
18:30
VLI
4
FC Randoms
2
|
||||||||||||||
717206 |
fr16-04 2021
|
20:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
16. apr 2021
20:00
FC Sunshine
2
Sønderbro Fight
2
|
||||||||||||||
717209 |
lø17-04 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
17. apr 2021
12:00
KFB
3
CIK
0
|
||||||||||||||
717210 |
lø17-04 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
17. apr 2021
12:00
FC Nyhavn
3
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
717211 |
lø17-04 2021
|
16:00 | Mimersparken |
0
-
2
|
17. apr 2021
16:00
Nørrebro United
0
Amager FF
2
|
||||||||||||||
717208 |
sø18-04 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
5
|
18. apr 2021
12:00
Sunred Beach FC
1
Nørrebro FF
5
|
||||||||||||||
717216 |
fr23-04 2021
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
7
-
0
|
23. apr 2021
18:00
Amager FF
7
VLI
0
|
||||||||||||||
717213 |
fr23-04 2021
|
19:00 | Mimersparken |
5
-
2
|
23. apr 2021
19:00
Nørrebro FF
5
KFB
2
|
||||||||||||||
717215 |
fr23-04 2021
|
20:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
23. apr 2021
20:00
FC Sunshine
2
Bk. Stefan
1
|
||||||||||||||
717218 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
24. apr 2021
12:00
CIK
1
FC Nyhavn
0
|
||||||||||||||
717219 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
UHT
|
24. apr 2021
12:00
Sønderbro Fight
FC Randoms
UHT
|
||||||||||||||
717217 |
sø25-04 2021
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
0
|
25. apr 2021
10:00
FC Nordhavn
1
Nørrebro United
0
|
||||||||||||||
717222 |
to29-04 2021
|
19:00 | Grønnemosen |
6
-
0
|
29. apr 2021
19:00
B.1960
6
KFB
0
|
||||||||||||||
717220 |
fr30-04 2021
|
18:00 | Rådvadsvej |
0
-
0
|
30. apr 2021
18:00
Bk. Stefan
0
Sønderbro Fight
0
|
||||||||||||||
717225 |
fr30-04 2021
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
2
|
30. apr 2021
18:30
VLI
0
FC Nordhavn
2
|
||||||||||||||
717223 |
lø01-05 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
01. maj 2021
12:00
FC Nyhavn
1
Nørrebro FF
3
|
||||||||||||||
717224 |
lø01-05 2021
|
14:00 | Mimersparken |
2
-
2
|
01. maj 2021
14:00
Nørrebro United
2
CIK
2
|
||||||||||||||
717221 |
sø02-05 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
HHT
|
02. maj 2021
12:00
Sunred Beach FC
FC Sunshine
HHT
|
||||||||||||||
717229 |
fr07-05 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
0
|
07. maj 2021
18:00
FC Sunshine
2
KFB
0
|
||||||||||||||
717230 |
fr07-05 2021
|
18:00 | Rådvadsvej |
2
-
0
|
07. maj 2021
18:00
Bk. Stefan
2
Sunred Beach FC
0
|
||||||||||||||
717233 |
fr07-05 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
4
|
07. maj 2021
18:00
Sønderbro Fight
1
Amager FF
4
|
||||||||||||||
717227 |
fr07-05 2021
|
19:00 | Mimersparken |
3
-
1
|
07. maj 2021
19:00
Nørrebro FF
3
Nørrebro United
1
|
||||||||||||||
717228 |
lø08-05 2021
|
12:00 | Grønnemosen |
2
-
3
|
08. maj 2021
12:00
B.1960
2
FC Nyhavn
3
|
||||||||||||||
717232 |
lø08-05 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
2
|
08. maj 2021
12:00
CIK
3
VLI
2
|
||||||||||||||
717231 |
sø09-05 2021
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
2
|
09. maj 2021
10:00
FC Nordhavn
1
FC Randoms
2
|
||||||||||||||
717204 |
ti11-05 2021
|
17:30 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
11. maj 2021
17:30
CIK
2
Sunred Beach FC
1
|
||||||||||||||
717205 |
ti11-05 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
5
-
2
|
11. maj 2021
18:00
Sønderbro Fight
5
VLI
2
|
||||||||||||||
717201 |
ti11-05 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
1
|
11. maj 2021
18:00
FC Randoms
3
Nørrebro United
1
|
||||||||||||||
717202 |
ti11-05 2021
|
19:00 | Kastrup IA ved Diget |
3
-
1
|
11. maj 2021
19:00
Amager FF
3
FC Nyhavn
1
|
||||||||||||||
717200 |
ti11-05 2021
|
19:00 | Grønnemosen |
2
-
0
|
11. maj 2021
19:00
B.1960
2
FC Sunshine
0
|
||||||||||||||
717239 |
fr14-05 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
14. maj 2021
18:00
FC Randoms
4
CIK
2
|
||||||||||||||
717240 |
fr14-05 2021
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
6
-
0
|
14. maj 2021
18:00
Amager FF
6
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
717238 |
fr14-05 2021
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
8
|
14. maj 2021
18:30
VLI
0
Nørrebro FF
8
|
||||||||||||||
717236 |
lø15-05 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
15. maj 2021
12:00
FC Nyhavn
1
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
717235 |
lø15-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
0
|
15. maj 2021
14:00
KFB
0
Bk. Stefan
0
|
||||||||||||||
717234 |
sø16-05 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
1
|
16. maj 2021
12:00
Sunred Beach FC
2
Sønderbro Fight
1
|
||||||||||||||
717203 |
ti18-05 2021
|
21:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
1
|
18. maj 2021
21:00
FC Nordhavn
0
KFB
1
|
||||||||||||||
717214 |
on19-05 2021
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
2
|
19. maj 2021
19:30
Sunred Beach FC
0
B.1960
2
|
||||||||||||||
717243 |
fr21-05 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
1
|
21. maj 2021
18:00
FC Sunshine
1
Nørrebro United
1
|
||||||||||||||
717244 |
fr21-05 2021
|
18:00 | Rådvadsvej |
1
-
8
|
21. maj 2021
18:00
Bk. Stefan
1
FC Nyhavn
8
|
||||||||||||||
717242 |
lø22-05 2021
|
12:00 | Grønnemosen |
5
-
0
|
22. maj 2021
12:00
B.1960
5
VLI
0
|
||||||||||||||
717247 |
lø22-05 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
UHT
|
22. maj 2021
12:00
Sønderbro Fight
FC Nordhavn
UHT
|
||||||||||||||
717246 |
lø22-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
22. maj 2021
14:00
CIK
1
Amager FF
1
|
||||||||||||||
717245 |
sø23-05 2021
|
12:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
0
-
0
|
23. maj 2021
12:00
Sunred Beach FC
0
KFB
0
|
||||||||||||||
717241 |
ma24-05 2021
|
14:00 | Mimersparken |
3
-
0
|
24. maj 2021
14:00
Nørrebro FF
3
FC Randoms
0
|
||||||||||||||
717253 |
fr28-05 2021
|
18:00 | Kastrup IA ved Diget |
1
-
1
|
28. maj 2021
18:00
Amager FF
1
Nørrebro FF
1
|
||||||||||||||
717251 |
fr28-05 2021
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
3
|
28. maj 2021
18:30
VLI
2
FC Sunshine
3
|
||||||||||||||
717249 |
lø29-05 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
29. maj 2021
12:00
FC Nyhavn
1
Sunred Beach FC
0
|
||||||||||||||
717248 |
lø29-05 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
29. maj 2021
14:00
KFB
1
Sønderbro Fight
1
|
||||||||||||||
717252 |
lø29-05 2021
|
14:00 | Grønnemosen |
6
-
4
|
29. maj 2021
14:00
B.1960
6
FC Randoms
4
|
||||||||||||||
717250 |
lø29-05 2021
|
16:00 | Mimersparken |
4
-
0
|
29. maj 2021
16:00
Nørrebro United
4
Bk. Stefan
0
|
||||||||||||||
717254 |
sø30-05 2021
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
0
|
30. maj 2021
10:00
FC Nordhavn
2
CIK
0
|
||||||||||||||
717226 |
ti01-06 2021
|
20:30 | Valby Idrætspark |
1
-
3
|
01. jun 2021
20:30
FC Randoms
1
Amager FF
3
|
||||||||||||||
717237 |
on02-06 2021
|
21:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
02. jun 2021
21:00
Nørrebro United
2
B.1960
2
|
||||||||||||||
717257 |
fr04-06 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
04. jun 2021
18:00
FC Sunshine
2
FC Randoms
1
|
||||||||||||||
717258 |
fr04-06 2021
|
18:00 | Rådvadsvej |
3
-
2
|
04. jun 2021
18:00
Bk. Stefan
3
VLI
2
|
||||||||||||||
717255 |
fr04-06 2021
|
20:00 | Mimersparken |
UHT
|
04. jun 2021
20:00
Nørrebro FF
FC Nordhavn
UHT
|
||||||||||||||
717256 |
lø05-06 2021
|
12:00 | Grønnemosen |
2
-
0
|
05. jun 2021
12:00
B.1960
2
Amager FF
0
|
||||||||||||||
717261 |
lø05-06 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
1
|
05. jun 2021
12:00
Sønderbro Fight
4
CIK
1
|
||||||||||||||
717259 |
sø06-06 2021
|
14:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
2
-
2
|
06. jun 2021
14:00
Sunred Beach FC
2
Nørrebro United
2
|
||||||||||||||
717199 |
ma07-06 2021
|
20:00 | Mimersparken |
2
-
0
|
07. jun 2021
20:00
Nørrebro FF
2
Bk. Stefan
0
|
||||||||||||||
717260 |
ti08-06 2021
|
17:30 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
2
|
08. jun 2021
17:30
KFB
1
FC Nyhavn
2
|
||||||||||||||
717263 |
fr11-06 2021
|
18:30 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
1
|
11. jun 2021
18:30
VLI
2
Sunred Beach FC
1
|
||||||||||||||
717267 |
lø12-06 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
1
|
12. jun 2021
12:00
CIK
0
Nørrebro FF
1
|
||||||||||||||
717268 |
lø12-06 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
1
|
12. jun 2021
12:00
Sønderbro Fight
3
FC Nyhavn
1
|
||||||||||||||
717262 |
lø12-06 2021
|
14:00 | Mimersparken |
2
-
1
|
12. jun 2021
14:00
Nørrebro United
2
KFB
1
|
||||||||||||||
717266 |
sø13-06 2021
|
10:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
HHT
|
13. jun 2021
10:00
FC Nordhavn
B.1960
HHT
|
||||||||||||||
717265 |
ma14-06 2021
|
19:00 | Kastrup IA ved Diget |
2
-
0
|
14. jun 2021
19:00
Amager FF
2
FC Sunshine
0
|
||||||||||||||
717264 |
on16-06 2021
|
20:00 | Valby Idrætspark |
3
-
5
|
16. jun 2021
20:00
FC Randoms
3
Bk. Stefan
5
|
||||||||||||||
717274 |
fr18-06 2021
|
18:30 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
1
|
18. jun 2021
18:30
KFB
4
VLI
1
|
||||||||||||||
717269 |
fr18-06 2021
|
19:00 | Mimersparken |
2
-
3
|
18. jun 2021
19:00
Nørrebro FF
2
Sønderbro Fight
3
|
||||||||||||||
717270 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Grønnemosen |
4
-
0
|
19. jun 2021
14:00
B.1960
4
CIK
0
|
||||||||||||||
717271 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
19. jun 2021
14:00
FC Sunshine
1
FC Nordhavn
0
|
||||||||||||||
717272 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Rådvadsvej |
0
-
2
|
19. jun 2021
14:00
Bk. Stefan
0
Amager FF
2
|
||||||||||||||
717273 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
HHT
|
19. jun 2021
14:00
Sunred Beach FC
FC Randoms
HHT
|
||||||||||||||
717275 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
19. jun 2021
14:00
FC Nyhavn
2
Nørrebro United
2
|
||||||||||||||
717197 |
ti22-06 2021
|
17:30 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
6
-
0
|
22. jun 2021
17:30
FC Nyhavn
6
FC Randoms
0
|
||||||||||||||
717192 |
ti22-06 2021
|
18:00 | Grønnemosen |
4
-
1
|
22. jun 2021
18:00
B.1960
4
Sønderbro Fight
1
|
||||||||||||||
717194 |
ti22-06 2021
|
18:00 | Rådvadsvej |
5
-
0
|
22. jun 2021
18:00
Bk. Stefan
5
CIK
0
|
||||||||||||||
717196 |
ti22-06 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
0
|
22. jun 2021
18:00
KFB
2
Amager FF
0
|
||||||||||||||
717198 |
ti22-06 2021
|
18:30 | Mimersparken |
4
-
2
|
22. jun 2021
18:30
Nørrebro United
4
VLI
2
|
||||||||||||||
717193 |
on23-06 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
0
-
6
|
23. jun 2021
18:00
FC Sunshine
0
Nørrebro FF
6
|
||||||||||||||
717195 |
on23-06 2021
|
19:30 | Ryparken Idrætsanlæg |
1
-
1
|
23. jun 2021
19:30
Sunred Beach FC
1
FC Nordhavn
1
|
||||||||||||||
717190 |
lø26-06 2021
|
10:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
3
|
26. jun 2021
10:00
CIK
0
FC Sunshine
3
|
||||||||||||||
717187 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Valby Idrætspark |
HHT
|
26. jun 2021
12:00
FC Randoms
KFB
HHT
|
||||||||||||||
717185 |
lø26-06 2021
|
12:00 | Mimersparken |
2
-
3
|
26. jun 2021
12:00
Nørrebro FF
2
B.1960
3
|
||||||||||||||
717186 |
lø26-06 2021
|
14:00 | Jens Jessens Vej |
0
-
2
|
26. jun 2021
14:00
VLI
0
FC Nyhavn
2
|
||||||||||||||
717188 |
lø26-06 2021
|
14:00 | Kastrup IA ved Diget |
3
-
0
|
26. jun 2021
14:00
Amager FF
3
Sunred Beach FC
0
|
||||||||||||||
717189 |
lø26-06 2021
|
14:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
UHT
|
26. jun 2021
14:00
FC Nordhavn
Bk. Stefan
UHT
|
||||||||||||||
717191 |
lø26-06 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
26. jun 2021
14:00
Sønderbro Fight
2
Nørrebro United
1
|
Oprykning: De to bedste oprykningsberettigede hold rykker op.
3. bedste oprykningsberettigede hold rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 3 til Københavnsserien 2021/22.
Nedrykning: Antal hold, der rykker ned svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.
Dog rykker nr. 14 altid ned.