MENU

Serie 4, P13/16 Efterår, P16 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
249812 ma
17-08 2020
Kl. 20:30
B.93 7 Vestia 4 Kunst, B93
249813
23-08 2020
Kl. 10:00
FB 11 CSC 2 Kunst, Jens Jessens Vej
250773
23-08 2020
Kl. 12:00
Heimdal 3 HIK 3 Fælledparken
251291
23-08 2020
Kl. 12:00
FA 2000 7 GVI 5 Kunst, Jens Jessens Vej
249814
23-08 2020
Kl. 14:00
Skjold 8 Sønderbro Fight 3 Fælledparken
250772
23-08 2020
Kl. 14:00
Union 4 Olympia 1921 2 Kunst, Genforeningspladsen
251294 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
CSC 2 Heimdal 3 Kløvermarken
251295 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 3 FB 11 Kløvermarken
251292 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
GVI 5 Skjold 8 GVI. Nymosen
251297
29-08 2020
Kl. 16:00
Vestia 4 Union 4 Kunst, Bavnehøj IA
251296
30-08 2020
Kl. 10:00
Olympia 1921 2 FA 2000 7 Sundby Idrætspark
251293
30-08 2020
Kl. 12:00
HIK 3 B.93 7 Kunst, HIK
251299 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
Heimdal 3 Skjold 8 Fælledparken
251312 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
CSC 2 Union 4 Kløvermarken
251311 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
HIK 3 FA 2000 7 Gentofte Sportspark - kunst 1
251310 ti
01-09 2020
Kl. 20:30
B.93 7 FB 11 Kunst, B93
251298 on
02-09 2020
Kl. 18:00
GVI 5 Olympia 1921 2 GVI. Nymosen
251313 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 3 Vestia 4 Kløvermarken
251317
06-09 2020
Kl. 10:00
FB 11 GVI 5 Kunst, Jens Jessens Vej
251347
06-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 7 Vestia 4 Kunst, Jens Jessens Vej
251346
06-09 2020
Kl. 14:00
Skjold 8 Olympia 1921 2 Fælledparken
251316
06-09 2020
Kl. 14:00
HIK 3 CSC 2 Kunst, HIK
251314
06-09 2020
Kl. 16:00
Heimdal 3 Sønderbro Fight 3 Fælledparken
251348 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
GVI 5 Heimdal 3 GVI. Nymosen
251351 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 3 HIK 3 Kløvermarken
251353
12-09 2020
Kl. 16:00
Vestia 4 Skjold 8 Kunst, Bavnehøj IA
251350
12-09 2020
Kl. 16:00
CSC 2 B.93 7 Kløvermarken
251352
13-09 2020
Kl. 10:00
Olympia 1921 2 FB 11 Sundby Idrætspark
251349
13-09 2020
Kl. 12:00
Union 4 FA 2000 7 Kunst, Genforeningspladsen
251355 ti
15-09 2020
Kl. 20:30
B.93 7 FA 2000 7 Kunst, B93
251358
19-09 2020
Kl. 16:00
CSC 2 Sønderbro Fight 3 Kløvermarken
251357
20-09 2020
Kl. 10:00
FB 11 Vestia 4 Kunst, Jens Jessens Vej
251354
20-09 2020
Kl. 12:00
Heimdal 3 Olympia 1921 2 Fælledparken
251356
20-09 2020
Kl. 14:00
HIK 3 GVI 5 Kunst, HIK
251359
20-09 2020
Kl. 14:00
Skjold 8 Union 4 Fælledparken
251362 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
Sønderbro Fight 3 B.93 7 Kløvermarken
251360 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
GVI 5 CSC 2 GVI. Nymosen
251365
26-09 2020
Kl. 16:00
Vestia 4 Heimdal 3 Kunst, Bavnehøj IA
251364
27-09 2020
Kl. 10:00
Olympia 1921 2 HIK 3 Sundby Idrætspark
251363
27-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 7 Skjold 8 Kunst, Jens Jessens Vej
251361
27-09 2020
Kl. 12:00
Union 4 FB 11 Kunst, Genforeningspladsen
251459 ti
29-09 2020
Kl. 20:15
CSC 2 Olympia 1921 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
251367 on
30-09 2020
Kl. 20:30
B.93 7 Skjold 8 Kunst, B93
251460
03-10 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 3 GVI 5 Kløvermarken
251458
04-10 2020
Kl. 10:00
FB 11 FA 2000 7 Kunst, Jens Jessens Vej
251457
04-10 2020
Kl. 12:00
HIK 3 Vestia 4 Kunst, HIK
251366
04-10 2020
Kl. 12:00
Heimdal 3 Union 4 Fælledparken
251461 fr
09-10 2020
Kl. 18:00
GVI 5 B.93 7 GVI. Nymosen
251466
10-10 2020
Kl. 16:00
Vestia 4 CSC 2 Kunst, Bavnehøj IA
251465
11-10 2020
Kl. 10:00
Olympia 1921 2 Sønderbro Fight 3 Sundby Idrætspark
251464
11-10 2020
Kl. 12:00
FA 2000 7 Heimdal 3 Kunst, Jens Jessens Vej
251462
11-10 2020
Kl. 12:00
Union 4 HIK 3 Kunst, Genforeningspladsen
251463
11-10 2020
Kl. 14:00
Skjold 8 FB 11 Fælledparken
251476
18-10 2020
Kl. 14:00
CSC 2 Skjold 8 Kløvermarken
251468 ma
19-10 2020
Kl. 20:30
B.93 7 Olympia 1921 2 Kunst, B93
251472
24-10 2020
Kl. 16:00
Vestia 4 GVI 5 Kunst, Bavnehøj IA
251469
25-10 2020
Kl. 10:00
FB 11 Heimdal 3 Kunst, Jens Jessens Vej
251467
25-10 2020
Kl. 12:00
Union 4 Sønderbro Fight 3 Kunst, Genforeningspladsen
251471
25-10 2020
Kl. 12:00
FA 2000 7 CSC 2 Kunst, Jens Jessens Vej
251470
25-10 2020
Kl. 14:00
Skjold 8 HIK 3 Fælledparken
251315 on
28-10 2020
Kl. 20:30
B.93 7 Union 4 Kunst, B93
251473 fr
30-10 2020
Kl. 18:00
GVI 5 Union 4 GVI. Nymosen
251474
31-10 2020
Kl. 12:00
Heimdal 3 B.93 7 Fælledparken
251484
01-11 2020
Kl. 10:00
Olympia 1921 2 Vestia 4 Sundby Idrætspark
251475
01-11 2020
Kl. 14:00
HIK 3 FB 11 Kunst, HIK
251477
01-11 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 3 FA 2000 7 Kunstbane 1, Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind