MENU

Serie 2, P5/6 Efterår, P5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
221588 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Vigerslev 2 Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
221590
22-08 2020
Kl. 12:00
Stefan 3 Skovshoved IF 3 Rådvadsvej
221592
22-08 2020
Kl. 12:00
FA 2000 3 FB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
221587
22-08 2020
Kl. 14:00
Viktoria 2 B.93 4 Fælledparken
221589
22-08 2020
Kl. 14:00
Sundby 2 KFUM 2 Sundby/Kløvermarken
221591
23-08 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 FC Udfordringen 2 Kløvermarken
221594 ma
24-08 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Sundby 2 Valby IP, tribunen
221597 on
26-08 2020
Kl. 20:30
B.93 4 FA 2000 3 Kunst, B93
221593
29-08 2020
Kl. 12:00
FB 2 Sønderbro Fight 2 Kunst, Jens Jessens Vej
221598
29-08 2020
Kl. 14:00
KFUM 2 Viktoria 2 Emdrupparken
221596
29-08 2020
Kl. 14:00
FC Udfordringen 2 Stefan 3 Kunst, Valby IP, tribunen
221595
30-08 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 Vigerslev 2 Skovshoved I P
221599 to
03-09 2020
Kl. 20:00
Vigerslev 2 FC Udfordringen 2 Kunst, Valby IP, tribunen
221601 fr
04-09 2020
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 Skovshoved IF 3 Kunst, Valby IP, tribunen
232182
05-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 3 KFUM 2 Kunst, Jens Jessens Vej
221602
05-09 2020
Kl. 12:00
Stefan 3 FB 2 Rådvadsvej
221600
05-09 2020
Kl. 14:00
Sundby 2 Viktoria 2 Sundby/Kløvermarken
232181
06-09 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 B.93 4 Kløvermarken
232187 on
09-09 2020
Kl. 20:30
B.93 4 Stefan 3 Kunst, B93
232186 fr
11-09 2020
Kl. 20:00
FC Udfordringen 2 Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
232188
12-09 2020
Kl. 12:00
KFUM 2 Sønderbro Fight 2 Emdrupparken
232183
12-09 2020
Kl. 12:00
FB 2 Vigerslev 2 Kunst, Jens Jessens Vej
232184
12-09 2020
Kl. 14:00
Viktoria 2 FA 2000 3 Fælledparken
232185
13-09 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 Sundby 2 Skovshoved I P
232196 ti
15-09 2020
Kl. 20:00
FC Udfordringen 2 KFUM 2 Kunst, Valby IP, tribunen
232195 on
16-09 2020
Kl. 17:45
Skovshoved IF 3 Viktoria 2 Skovshoved I P
232194 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 FA 2000 3 Kunst, Valby IP, tribunen
232192 on
16-09 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Stefan 3 Kunst, Sundby/Kløvermarken
232189 to
17-09 2020
Kl. 19:30
FB 2 B.93 4 Frederiksberg IP, kunst
232190 to
17-09 2020
Kl. 20:00
Vigerslev 2 Sønderbro Fight 2 Kunst, Valby IP, tribunen
232200
19-09 2020
Kl. 12:00
Stefan 3 KFUM 2 Rådvadsvej
232201
20-09 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF 3 FC Udfordringen 2 Skovshoved I P
232203
20-09 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 Viktoria 2 Kløvermarken
232197
20-09 2020
Kl. 12:00
Vigerslev 2 B.93 4 Kunst, Valby IP, tribunen
232199
20-09 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 FB 2 Valby IP, tribunen
232198
20-09 2020
Kl. 14:00
Sundby 2 FA 2000 3 Kunst, Sundby/Kløvermarken
232208 on
23-09 2020
Kl. 20:30
B.93 4 Fremad Valby 2 Kunst, B93
232206 fr
25-09 2020
Kl. 20:00
FC Udfordringen 2 Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
232207
26-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 3 Sønderbro Fight 2 Kunst, Jens Jessens Vej
232209
26-09 2020
Kl. 12:00
KFUM 2 Vigerslev 2 Emdrupparken
232204
26-09 2020
Kl. 12:00
FB 2 Skovshoved IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
232205
26-09 2020
Kl. 14:00
Viktoria 2 Stefan 3 Fælledparken
232212 ma
28-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 KFUM 2 Kunst, Valby IP, tribunen
232210 to
01-10 2020
Kl. 20:00
Vigerslev 2 Viktoria 2 Kunst, Valby IP, tribunen
232215 fr
02-10 2020
Kl. 20:00
FC Udfordringen 2 FB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
232213
03-10 2020
Kl. 12:00
Stefan 3 FA 2000 3 Rådvadsvej
232211
03-10 2020
Kl. 14:00
Sundby 2 Sønderbro Fight 2 Sundby/Kløvermarken
232214 ma
05-10 2020
Kl. 18:40
Skovshoved IF 3 B.93 4 Gentofte Sportspark - kunst 1
232238 on
07-10 2020
Kl. 20:30
B.93 4 FC Udfordringen 2 Kunst, B93
245965
10-10 2020
Kl. 12:00
KFUM 2 Skovshoved IF 3 Emdrupparken
232219
10-10 2020
Kl. 12:00
FA 2000 3 Vigerslev 2 Kunst, Jens Jessens Vej
232216
10-10 2020
Kl. 12:00
FB 2 Sundby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
232218
11-10 2020
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 Stefan 3 Kløvermarken
232217
11-10 2020
Kl. 14:00
Viktoria 2 Fremad Valby 2 Kunst, Fælledparken
245967
24-10 2020
Kl. 12:00
Sundby 2 B.93 4 Sundby/Kløvermarken
245968
24-10 2020
Kl. 12:00
KFUM 2 FB 2 Emdrupparken
592722
24-10 2020
Kl. 12:00
FA 2000 3 Skovshoved IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
592720
24-10 2020
Kl. 12:00
Stefan 3 Vigerslev 2 Rådvadsvej
592721
24-10 2020
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 2 Fremad Valby 2 Kløvermarken
245966
25-10 2020
Kl. 14:00
Viktoria 2 FC Udfordringen 2 Kunst, Fælledparken
245971
01-11 2020
Kl. 16:00
Fremad Valby 2 Stefan 3 Kunst, Valby IP, tribunen
245972
01-11 2020
Kl. 16:00
Skovshoved IF 3 Sønderbro Fight 2 Skovshoved I P
245973
01-11 2020
Kl. 16:00
B.93 4 KFUM 2 Kunst, B93
592723
01-11 2020
Kl. 16:00
FC Udfordringen 2 FA 2000 3 Kunst, Valby IP, tribunen
245969
01-11 2020
Kl. 16:00
FB 2 Viktoria 2 Kunst, Jens Jessens Vej
245970
01-11 2020
Kl. 16:00
Vigerslev 2 Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind