Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2020
19:00
Rødovre
6
Sønderbro Fight 2
5
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
22:00
Copenfalster FF
Amalie
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
22:00
Hvidovre IF
FC Nyhavn
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
22:00
HB 2
KFB
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
22:00
Tårnby FF
B 1908
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
20:35
Vanløse
ØKF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
19:30
FA 2000
Nørrebro FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
15:00
Østerbro IF 5
FC Culpa 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
15:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
16:15
Østerbro IF
Østerbro IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
16:15
Østerbro IF 2
Amager FF
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
18:00
FC Udfordringen 2
Sundby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
18:00
PI Fodbold
4
Nørrebro United 2
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
18:00
Pan Fodbold
Slagge BK 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
19:30
Rikken
Slagge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
19:30
FC Soccersisters
HIK
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
19:30
Valby
11
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:30
CIK
1
Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:30
Fremad Amager 2
1
Nørrebro FF 2
6
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:30
Hekla
Pioneren
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
20:00
Nørrebro United 1
Østerbro IF 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
18:00
Bispebjerg Bk.
1
Valby 2
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
18:45
Fremad Amager
Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
17:00
Brønshøj BK
Volvox
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Hvidovre IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Slagge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Østerbro IF 3
Amager FF
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
20:00
AlkenRy United
3
PI Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:30
Rødovre
2
Sundby
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
19:15
Valby 2
0
FC Culpa
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
19:15
B 1908
4
Amalie
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:30
HIK
HB
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Østerbro IF
10
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
20:00
Sundby 2
0
Fremad Amager
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
20:45
FA 2000
Slagge BK 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
14:00
Hekla
0
FC Culpa 2
11
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
18:00
KFB
1
Brønshøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:00
Vanløse
0
Valby
7
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
20:00
Vestia
3
FC Udfordringen
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:30
AB Tårnby
4
Heimdal
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
18:45
Fremad Amager
2
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
20:00
Rødovre
2
Valby
6
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
B 1908
5
Brønshøj BK
6
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
19:00
Hvidovre IF
1
Østerbro IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
17:45
Amager FF
0
AB Tårnby
7
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
20:45
FC Culpa 2
1
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
FA 2000
1
AlkenRy United
11
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2020
22:00
AB Tårnby
HIK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2021
19:30
Østerbro IF
1
AlkenRy United
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2021
18:00
Brønshøj BK
4
Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
FC Culpa
3
Slagge BK
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:45
AB Tårnby
4
AlkenRy United
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Valby
1
FC Culpa
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Brønshøj BK
6
FC Culpa
4
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
AB Tårnby
3
Brønshøj BK
1
|
Klubberne bedes bemærke, at der ikke spilles med forlænget spilletid.
Der startes med fem straffespark til hvert hold og fortsættes derefter med et spark til hvert hold, hvis der ikke blev fundet en vinder efter de fem første spark
Denne side opdateres efterhånden som de enkelte runder/kampe afvikles.
1. runde afvikles i uge 33-35
2. runde afvikles i uge 36-39
3. runde afvikles i uge 40-44
Oversiddere i 1. runde er: AB Tårnby, Heimdal, CBS Sport, AlkenRy Utd., Sundby,FC Culpa og FC Udfordringen.