MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
199854 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
199857 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Østerbro IF 6 B 1908 Fælledparken
199852
16-08 2020
Kl. 10:00
HIK KFB Kunst, HIK
199853
16-08 2020
Kl. 11:00
Tårnby FF Nørrebro United 3 Vestamager Idrætsanlæg
199856
16-08 2020
Kl. 12:00
ØKF Sønderbro Fight 2 Kløvermarken
199855
16-08 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 FC Nyhavn Kunst, Nørrebroparken
201682 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder HIK
199858 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
B 1908 ØKF Sundby Idrætspark
201679 on
19-08 2020
Kl. 20:15
FC Nyhavn Tårnby FF Kunstbane 2, Kløvermarken
201680 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 Nørrebro FF 2 Kløvermarken
201681
22-08 2020
Kl. 14:00
KFB Østerbro IF 6 Kunstbane 2, Kløvermarken
199864
22-08 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United 3 Østerbro IF 4 Kunst, Nørrebroparken
779758 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF 6 Oversidder Fælledparken
201687 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
ØKF KFB Kløvermarken
201683 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Tårnby FF Sønderbro Fight 2 Vestamager Idrætsanlæg
201684 to
27-08 2020
Kl. 19:15
Østerbro IF 4 HIK Fælledparken
201685
29-08 2020
Kl. 11:30
Nørrebro United 3 FC Nyhavn Kunst, Nørrebroparken
201686
30-08 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 B 1908 Kunst, Nørrebroparken
779767 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder ØKF
779759 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
B 1908 Tårnby FF Sundby Idrætspark
779764 on
02-09 2020
Kl. 20:15
FC Nyhavn Østerbro IF 4 Kunstbane 2, Kløvermarken
779765 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Sønderbro Fight 2 Nørrebro United 3 Kløvermarken
779763
06-09 2020
Kl. 10:00
HIK Østerbro IF 6 Kunst, HIK
779766
06-09 2020
Kl. 13:45
KFB Nørrebro FF 2 Kløvermarken
779784 ti
08-09 2020
Kl. 20:15
ØKF HIK Kunstbane 2, Kløvermarken
779772 on
09-09 2020
Kl. 20:15
FC Nyhavn Sønderbro Fight 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
779768
12-09 2020
Kl. 11:15
Tårnby FF KFB Vestamager Idrætsanlæg
779770
12-09 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 3 B 1908 Kunst, Nørrebroparken
779769
12-09 2020
Kl. 15:15
Østerbro IF 4 Østerbro IF 6 Fælledparken
779771
13-09 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
779790 ma
14-09 2020
Kl. 20:15
KFB Nørrebro United 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
779791 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Tårnby FF
779786 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
B 1908 FC Nyhavn Sundby Idrætspark
779788 to
17-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Østerbro IF 4 Kunstbane 2, Kløvermarken
779789
19-09 2020
Kl. 15:15
Østerbro IF 6 ØKF Fælledparken
779787
20-09 2020
Kl. 10:00
HIK Nørrebro FF 2 Kunst, HIK
788240 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Nørrebro United 3 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
779793 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Tårnby FF HIK Vestamager Idrætsanlæg
788243 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 B 1908 Kløvermarken
788242 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
FC Nyhavn KFB Kløvermarken
779794
26-09 2020
Kl. 15:15
Østerbro IF 4 ØKF Fælledparken
788241
27-09 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Østerbro IF 6 Kunst, Nørrebroparken
788250 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder FC Nyhavn
788244 ti
29-09 2020
Kl. 18:30
B 1908 Østerbro IF 4 Sundby Idrætspark
788247
03-10 2020
Kl. 11:30
Østerbro IF 6 Tårnby FF Fælledparken
788249
03-10 2020
Kl. 18:00
KFB Sønderbro Fight 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
788246
03-10 2020
Kl. 18:00
ØKF Nørrebro FF 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
788245
04-10 2020
Kl. 10:00
HIK Nørrebro United 3 Kunst, HIK
788251 ti
06-10 2020
Kl. 18:30
B 1908 KFB Sundby Idrætspark
788256 to
08-10 2020
Kl. 19:15
Sønderbro Fight 2 Oversidder Kløvermarken
788253
10-10 2020
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 Nørrebro FF 2 Fælledparken
788255
10-10 2020
Kl. 14:00
FC Nyhavn HIK Kunstbane 2, Kløvermarken
788252
11-10 2020
Kl. 11:00
Tårnby FF ØKF Vestamager Idrætsanlæg
788254
11-10 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 3 Østerbro IF 6 Kunst, Nørrebroparken
788262 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1908
788260 ti
20-10 2020
Kl. 20:15
ØKF Nørrebro United 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
788258
24-10 2020
Kl. 13:00
Østerbro IF 4 KFB Fælledparken
788261
24-10 2020
Kl. 14:15
Østerbro IF 6 FC Nyhavn Fælledparken
788257
25-10 2020
Kl. 10:00
HIK Sønderbro Fight 2 Kunst, HIK
788259
25-10 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Tårnby FF Kunst, Nørrebroparken
788268 ma
26-10 2020
Kl. 22:00
KFB Oversidder Kløvermarken
788263 ti
27-10 2020
Kl. 19:35
B 1908 HIK Sundby Idrætspark
788266 to
29-10 2020
Kl. 20:15
FC Nyhavn ØKF Kunstbane 2, Kløvermarken
788267
31-10 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Østerbro IF 6 Kløvermarken
788265
31-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United 3 Nørrebro FF 2 Kunst, Nørrebroparken
788264
01-11 2020
Kl. 11:00
Tårnby FF Østerbro IF 4 Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind